PRIEKOPNÍK ŠPORTOVÉHO ŠTÝLU.

Dizajn BMW radu 5 Touring.

PRIEKOPNÍK ŠPORTOVÉHO ŠTÝLU.

Dizajn BMW radu 5 Touring.

PRIEKOPNÍK ŠPORTOVÉHO ŠTÝLU.Dizajn BMW radu 5 Touring.

BMW radu 5 Touring uchváti svojím moderným, športovým a elegantným štýlom. Harmonická rovnováha estetiky a dynamiky okamžite upúta pozornosť divákov. Každý detail exteriéru aj interiéru potvrdzuje maximálnu precíznosť a špičkovú kvalitu. Všetky prvky výbavy sú vytvorené pre prvotriedny komfort a optimálnu funkčnosť. Pre biznis aj voľný čas – štýlový úspech nepozná kompromis.

BMW 530d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,3–5,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–149

EXTERIÉR.

Vyvážené proporcie a moderný dizajnový jazyk sú nosnými piliermi športovo elegantného vzhľadu BMW radu 5 Touring. Obličky sú priamo prepojené s prednými svetlometmi, s výsledkom markantného zvýraznenia športového charakteru. Typické zadné svetlá BMW v tvare písmena L, spolu s koncovkami výfuku na oboch stranách, udeľujú zadným partiám moderne kompaktný vzhľad.

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND SYSTÉM.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém s dvoma diamantovými vysokotónovými reproduktormi disponuje vynikajúcou štúdiovou kvalitou zvuku pre každé sedadlo vo vozidle. 16 starostlivo rozmiestnených reproduktorov je zárukou očarujúceho zvukového zážitku. Reproduktory sú podsvietené a aj vizuálne tak zvýrazňujú vynikajúcu zvukovú kvalitu systému.

VŽDY SA DÁ VIAC.

VŽDY SA DÁ VIAC.

Rozhodnite sa pre ešte viac dynamiky, ešte viac exkluzivity, ešte viac individuality. Atraktívne výbavové línie a modely vám umožnia vytvoriť si také BMW radu 5 Touring, aké vyhovuje práve vám.

MODEL SPORT LINE.

Vďaka dizajnovým prvkom vo vysokolesklom čiernom spracovaní dodá výbava modelu Sport Line poriadnu dávku dynamiky. Detaily ako napríklad podsvietené nápisy „Sport Line“ a exkluzívne dostupné športové sedadlá výrazne oživia interiér.

MODEL LUXURY LINE.

Model Luxury Line obdarí BMW radu 5 Touring eleganciou vysokolesklých chrómovaných dizajnových prvkov a s nimi zladených kolies. V interiéri sa o mimoriadne štýlovú atmosféru postarajú napríklad pre túto výbavu exkluzívne čalúnenia s kontrastným prešívaním a lemovaním, ako aj dekoratívne lišty z pravého dreva, doplnené ozdobnými lištami Pearl Chrome. Palubná doska čalúnená koženkou je hodnotným zavŕšením celku.

MODEL M ŠPORT.

Vo výbave modelu M Šport zreteľne vystupuje do popredia nadšenie pre dynamiku. Napríklad v podobe neprehliadnuteľných mohutných vzduchových vstupov. Exkluzívne lišty Aluminium Rhombicle a strop BMW Individual Anthracite patria k prvkom, ktoré naladia na športovú nôtu aj interiér.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Kolekcia BMW Individual ponúka pestrú paletu výbavy pre náročných zákazníkov. Lišty z ušľachtilého dreva s dokonalou kresbou, vyberané z celého sveta. Dokonalo vypracovanú a neodolateľne mäkkú kožu od najlepších garbiarskych majstrov. Farby karosérie, ktoré ohromia sýtosťou, žiarivosťou a vizuálnym efektom, v palete, ktorá svojou šírkou nesleduje čas, ale priam stanovuje jeho tok. Skombinujte tieto prvky a premeňte svoje BMW na súčasť vašej osobnosti.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Pripravte sa na každý bod vášho bohatého programu. Originálne BMW príslušenstvo vybaví vaše BMW radu 5 Touring presne podľa vašich želaní. Objavte svet Originálneho BMW príslušenstva.

 • Preprava

  Nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale pevný, s nosnosťou až do 60 kg. Mimoriadne jednoducho sa ovláda, dokáže prepraviť dva bicykle, aj elektrické, s možnosťou rozšírenia pre tretí bicykel. Vďaka funkcii odklopenia umožňuje bezproblémový prístup do batožinového priestoru.

  Moderný strešný box s bočnými panelmi v spracovaní Titanium Silver má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi BMW. Vďaka obojstrannému otváraniu s trojitým centrálnym zamykaním na oboch stranách sa ľahko nakladá a je bezpečne chránený proti krádeži.

 • Príslušenstvo pre exteriér a interiér

  Prémiové 20-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny v najvyššej kvalite majú dvojfarebné spracovanie Bicolour Orbit Grey, s leštenými vonkajšími stranami a valcovaním spevneného ráfika. Kompletná sada obsahuje runflat pneumatiky so schopnosťou núdzového dojazdu so zmiešaným rozmerom: Vpredu sú disky 8J x 20 a pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9J x 20 a pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.

  Protišmyková presne tvarovaná rohož do batožinového priestoru s lemovaním je vodotesná a mimoriadne odolná. Čiernou farbou sa výborne hodí k štandardnej výbave BMW a je doplnená o atraktívnu ozdobu v podobe číslice „5“ z nehrdzavejúcej ocele a uchom pre jednoduchú manipuláciu a vyberanie.

  Nastaviteľná detská sedačka pre deti vo veku cca. od 3 do 12 rokov (cca. 15-36 kg) je vybavená patentovanými vzduchovými vankúšmi pre zvýšenú ochranu hlavy pri náraze, ako aj ISOFIX konektormi. Patentovaný je aj systém nastavovania výšky a šírky jednou rukou. Po demontáži sa dá sedačka zložiť prenášať v dodanom batohu.

 • Informácie a komunikácia

  Praktický univerzálny držiak je nastaviteľný a namontuje sa jednoduchým zakliknutím na samostatne dostupný základný držiak systému Travel & Comfort. Následne poskytne bezpečné uchytenie pre tablety Apple alebo Samsung, vrátane bezpečnostného puzdra Travel & Comfort od 7 do 11 palcov a vďaka rámu, otočnému o 360°, s možnosťou zmeny sklonu, ho vždy dokážete nastaviť do ideálnej pozície.

  Puzdro na bezdrôtové nabíjanie umožňuje induktívne nabíjanie modelov iPhone™ 5/5s a iPhone™ 6/6s. Toto inovatívne puzdro je kompatibilné so všetkými nabíjačkami s certifikátom Qi a slúži tiež ako ochranný obal.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland, alebo na internete: http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.