PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.

Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.

Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

Komfort ovládania má v BMW radu 5 Touring vysokú prioritu. Inovatívne technológie pozoruhodne zjednodušia dokonca aj nakladanie a vykladanie batožiny. Krátky výlet alebo dlhá služobná cesta? BMW radu 5 Touring vás v každom prípade ohromí svojou všestrannosťou, variabilitou a flexibilitou, v kombinácii so športovosťou a jazdnou dynamikou.

BMW 530d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,7–7,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 175–197

Zistiť viac

SAMOSTATNE OTVÁRATEĽNÉ ZADNÉ OKNO.

Dotykom kľúča od vozidla je možné samostatne otvoriť okno na veku batožinového priestoru, pre nakladanie alebo vykladanie batožiny. Obzvlášť praktické: Keď sa okno otvorí, kryt batožinového priestoru sa automaticky nadvihne. A keď ho manuálne zatvoríte, kryt sa opäť sám spustí nad batožinový priestor.

Zistiť viac

SAMOSTATNE OTVÁRATEĽNÉ ZADNÉ OKNO.

SAMOSTATNE OTVÁRATEĽNÉ ZADNÉ OKNO.

Dotykom kľúča od vozidla je možné samostatne otvoriť okno na veku batožinového priestoru, pre nakladanie alebo vykladanie batožiny. Obzvlášť praktické: Keď sa okno otvorí, kryt batožinového priestoru sa automaticky nadvihne. A keď ho manuálne zatvoríte, kryt sa opäť sám spustí nad batožinový priestor.

Zistiť viac

SKLOPNÉ ZADNÉ OPERADLO DELENÉ V POMERE 40:20:40.

Operadlo zadného sedadla, delené a sklopné v pomere 40:20:40, je základom vysokej flexibility pri preprave osôb aj nákladu. Vďaka otvoru priechodného batožinového priestoru dokážu vzadu pohodlne sedieť dvaja pasažieri a zároveň môžete prepravovať dlhé predmety, napríklad tašku na lyže alebo snowboardy. Po sklopení celého operadla sa BMW radu 5 Touring premení na pojazdnú jaskyňu, vďaka batožinovému objemu takto zvýšenému z 570 až na 1700 litrov. Odomykací mechanizmus sklápania zadného operadla sa dá ovládať aj komfortne na diaľku, kľúčom od vozidla.

AUTOMATICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

AUTOMATICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie veka kufra jednoduchým stlačením tlačidla, komfortne dostupného na dverách alebo na kľúči od vozidla. Dvere je možné otvoriť aj konvenčným spôsobom: vonkajšou rukoväťou a zatvoriť stlačením tlačidla na ich vnútornej strane.

Zistiť viac

ZVLÁDNE KAŽDÚ ÚLOHU.

Optimalizovaná úložná koncepcia BMW radu 5 Touring pred vami otvára celý svet možností. Funkčné prvky ako napríklad variabilne delené a sklopné zadné operadlo, skladacia batožinová podlaha a množstvo funkčných detailov na odkladanie a upevňovanie vám ponúka maximálne flexibilné využitie pre voľný čas, rodinu, ale aj biznis.

 • Odkladací balík

  Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov zvyšuje funkčnosť batožinového priestoru pomocou takmer plynulo variabilnej zmeny sklonu zadného operadla vrátane pozície „cargo“, dvoch kotviacich koľajníc s dvoma upevňovacími okami, dvoch napínacích popruhov s plastovým rámom na ľavom aj pravom boku a multifunkčného háku.

 • Priechodný batožinový systém

  Priechodný batožinový systém pozostáva zo zadného operadla, deleného a sklopného v pomere 40:20:40, ktoré je zárukou podstatne vyššej flexibility prepravy osôb a batožiny. Vďaka nemu dokážu vzadu pohodlne sedieť dvaja pasažieri a zároveň môžete prepravovať dlhé predmety, napríklad tašku na lyže alebo snowboardy.

 • Kotviace body

  V batožinovom priestore sú k dispozícii štyri pevné a praktické kotviace body pre bezpečné upevnenie nákladu a batožiny. Dajú sa využiť na zabránenie veľkým predmetom v neželanom pohybe. Ak nepotrebujete upevňovať žiaden náklad, kotviace body neprekážajú, pretože sú plocho zapustené v podlahe.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese https://www.dat.de/co2.