PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.

Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.

Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠIM PLÁNOM.Komfort ovládania BMW radu 5 Touring.

Komfort ovládania má v BMW radu 5 Touring vysokú prioritu. Inovatívne technológie pozoruhodne zjednodušia dokonca aj nakladanie a vykladanie batožiny. Krátky výlet alebo dlhá služobná cesta? BMW radu 5 Touring vás v každom prípade ohromí svojou všestrannosťou, variabilitou a flexibilitou, v kombinácii so športovosťou a jazdnou dynamikou.

BMW 530d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,3–5,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–149

SAMOSTATNE OTVÁRATEĽNÉ ZADNÉ OKNO.

SAMOSTATNE OTVÁRATEĽNÉ ZADNÉ OKNO.

Dotykom kľúča od vozidla je možné samostatne otvoriť okno na veku batožinového priestoru, pre nakladanie alebo vykladanie batožiny. Obzvlášť praktické: Keď sa okno otvorí, kryt batožinového priestoru sa automaticky nadvihne. A keď ho manuálne zatvoríte, kryt sa opäť sám spustí nad batožinový priestor.

SKLOPNÉ ZADNÉ OPERADLO DELENÉ V POMERE 40:20:40.

Operadlo zadného sedadla, delené a sklopné v pomere 40:20:40, je základom vysokej flexibility pri preprave osôb aj nákladu. Vďaka otvoru priechodného batožinového priestoru dokážu vzadu pohodlne sedieť dvaja pasažieri a zároveň môžete prepravovať dlhé predmety, napríklad tašku na lyže alebo snowboardy. Po sklopení celého operadla sa BMW radu 5 Touring premení na pojazdnú jaskyňu, vďaka batožinovému objemu takto zvýšenému z 570 až na 1700 litrov. Odomykací mechanizmus sklápania zadného operadla sa dá ovládať aj komfortne na diaľku, tlačidlom z batožinového priestoru.

AUTOMATICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

AUTOMATICKÉ OVLÁDANIE DVERÍ BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru umožňuje pohodlné otváranie a zatváranie veka kufra jednoduchým stlačením tlačidla, komfortne dostupného na dverách alebo na kľúči od vozidla. Dvere je možné otvoriť aj konvenčným spôsobom: vonkajšou rukoväťou a zatvoriť stlačením tlačidla na ich vnútornej strane.

ZVLÁDNE KAŽDÚ ÚLOHU.

Optimalizovaná úložná koncepcia BMW radu 5 Touring pred vami otvára celý svet možností. Funkčné prvky ako napríklad variabilne delené a sklopné zadné operadlo, skladacia batožinová podlaha a množstvo funkčných detailov na odkladanie a upevňovanie vám ponúka maximálne flexibilné využitie pre voľný čas, rodinu, ale aj biznis.

 • Odkladací balík

  Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov zvyšuje funkčnosť batožinového priestoru pomocou takmer plynulo variabilnej zmeny sklonu zadného operadla vrátane pozície „cargo“, dvoch kotviacich koľajníc s dvoma upevňovacími okami, dvoch napínacích popruhov s plastovým rámom na ľavom aj pravom boku a multifunkčného háku.

 • Priechodný batožinový systém

  Priechodný batožinový systém pozostáva zo zadného operadla, deleného a sklopného v pomere 40:20:40, ktoré je zárukou podstatne vyššej flexibility prepravy osôb a batožiny. Vďaka nemu dokážu vzadu pohodlne sedieť dvaja pasažieri a zároveň môžete prepravovať dlhé predmety, napríklad tašku na lyže alebo snowboardy.

 • Kotviace body

  V batožinovom priestore sú k dispozícii štyri pevné a praktické kotviace body pre bezpečné upevnenie nákladu a batožiny. Dajú sa využiť na zabránenie veľkým predmetom v neželanom pohybe. Ak nepotrebujete upevňovať žiaden náklad, kotviace body neprekážajú, pretože sú plocho zapustené v podlahe.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland, alebo na internete: http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.