NOSITEĽ VÝKONU.

BMW M550d xDrive Touring.

BMW MPerformance

NOSITEĽ VÝKONU.

BMW M550d xDrive Touring.

NOSITEĽ VÝKONU.BMW M550d xDrive Touring.

Dizajn, ktorý rozprúdi adrenalín už pri prvom pohľade. Výkon, ktorý sa vám dostane pod kožu už pri prvej akcelerácii. V kombinácii s dokonalou precíznosťou a excelentnou agilitou prinášajú novú definíciu športového jazdného zážitku. BMW M550d je vyjadrením absolútneho štýlu, všestrannosti aj sily.

BMW M550d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–7,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 197–208

Zistiť viac

NEKONEČNÁ SILA.

NEKONEČNÁ SILA.

Radový naftový 6-valec M Performance TwinPower Turbo svojím výnimočným výkonom bez váhania odpovie na všetky otázky o tom, kto vládne cestám. Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive sa postará o optimálnu distribúciu jeho ťahu, zatiaľ čo vzrušujúca akustika športového výfukového systému so zárukou navodí posádke husiu kožu.

Zistiť viac

100 PERCENT ADRENALÍNU.

100 PERCENT ADRENALÍNU.

Dokonalá trakcia a precízne reakcie: Výnimočná dynamika BMW M550d xDrive Touring vám zrýchli tep vždy, keď nasadnete za volant. Jedným z dôvodov je štandardný o 10 mm znížený M Šport podvozok so špecifickým M Performance nastavením. Integrálne aktívne riadenie a mimoriadne výkonné M Šport brzdy zaručia optimálnu ovládateľnosť a výnimočnú agilitu. Adaptívny M podvozok Professional, v BMW radu 5 dostupný výlučne pre M Performance automobily, vám dokonca umožní vytvoriť si konfiguráciu športovosti podľa vašich vlastných osobných preferencií.

Zistiť viac

PRESVEDČIVÉ DETAILY.

BMW M550d xDrive Touring ohromí svojím dynamickým dizajnom. Väčšie vzduchové vstupy, exkluzívne prvky a nápadný M aerodynamický balík stelesňujú výnimočnú športovosť tohto M Performance vozidla. Pre ešte ostrejší výraz sú obličky, výduchy Air Breather, kryty vonkajších zrkadiel a modelové označenie vypracované v exkluzívnej signatúrovej farbe Cerium Grey. Pozoruhodný zjav kompletizujú 19-palcové alebo 20-palcové kolesá, dostupné výlučne pre automobily M Performance.

DISKRÉTNA DYNAMIKA.

Interiér je naplnený diskrétne dynamickým dizajnom, ktorý vizualizuje silu a štýl BMW M550d xDrive Touring: Od vysokokvalitného M koženého volantu a exkluzívnych prahových líšt s modelovým označením, až po prístrojový panel s digitálnym zobrazením názvu modelu. Súbor jednotlivých štýlových prvkov v interiéri zvýrazňuje fakt, že toto vozidlo predstavuje svoju vlastnú triedu.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

Automobily M Performance ohromia svojou športovosťou a adrenalínovým charakterom s atraktívnym dizajnom a výnimočným výkonom. Precíznosť a agilitu spájajú do maximálnej jazdnej dynamiky. Predovšetkým však ponúkajú jedno: skutočné emócie. Vozidlá M Performance. Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese https://www.dat.de/co2.