NOSITEĽ VÝKONU.

BMW M550d xDrive Touring.

BMW MPerformance

NOSITEĽ VÝKONU.

BMW M550d xDrive Touring.

NOSITEĽ VÝKONU.BMW M550d xDrive Touring.

Dizajn, ktorý rozprúdi adrenalín už pri prvom pohľade. Výkon, ktorý sa vám dostane pod kožu už pri prvej akcelerácii. V kombinácii s dokonalou precíznosťou a excelentnou agilitou prinášajú novú definíciu športového jazdného zážitku. BMW M550d je vyjadrením absolútneho štýlu, všestrannosti aj sily.

 

BMW M550d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2*
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 163*

*Tieto hodnoty sú predbežné a ešte neboli oficiálne potvrdené. Zmeny sú vyhradené.

NEKONEČNÁ SILA.

NEKONEČNÁ SILA.

Radový naftový 6-valec M Performance TwinPower Turbo svojím výnimočným výkonom bez váhania odpovie na všetky otázky o tom, kto vládne cestám. Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive sa postará o optimálnu distribúciu jeho ťahu, zatiaľ čo vzrušujúca akustika športového výfukového systému so zárukou navodí posádke husiu kožu.

100 PERCENT ADRENALÍNU.

100 PERCENT ADRENALÍNU.

Dokonalá trakcia a precízne reakcie: Výnimočná dynamika BMW M550d xDrive Touring vám zrýchli tep vždy, keď nasadnete za volant. Jedným z dôvodov je štandardný o 10 mm znížený M Šport podvozok so špecifickým M Performance nastavením. Integrálne aktívne riadenie a mimoriadne výkonné M Šport brzdy zaručia optimálnu ovládateľnosť a výnimočnú agilitu. Adaptívny M podvozok Professional, v BMW radu 5 dostupný výlučne pre M Performance automobily, vám dokonca umožní vytvoriť si konfiguráciu športovosti podľa vašich vlastných osobných preferencií.

PRESVEDČIVÉ DETAILY.

BMW M550d xDrive Touring ohromí svojím dynamickým dizajnom. Väčšie vzduchové vstupy, exkluzívne prvky a nápadný M aerodynamický balík stelesňujú výnimočnú športovosť tohto M Performance vozidla. Pre ešte ostrejší výraz sú obličky, výduchy Air Breather, kryty vonkajších zrkadiel a modelové označenie vypracované v exkluzívnej signatúrovej farbe Cerium Grey. Pozoruhodný zjav kompletizujú 19-palcové alebo 20-palcové kolesá, dostupné výlučne pre automobily M Performance.

DISKRÉTNA DYNAMIKA.

Interiér je naplnený diskrétne dynamickým dizajnom, ktorý vizualizuje silu a štýl BMW M550d xDrive Touring: Od vysokokvalitného M koženého volantu a exkluzívnych prahových líšt s modelovým označením, až po prístrojový panel s digitálnym zobrazením názvu modelu. Súbor jednotlivých štýlových prvkov v interiéri zvýrazňuje fakt, že toto vozidlo predstavuje svoju vlastnú triedu.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

Automobily M Performance ohromia svojou športovosťou a adrenalínovým charakterom s atraktívnym dizajnom a výnimočným výkonom. Precíznosť a agilitu spájajú do maximálnej jazdnej dynamiky. Predovšetkým však ponúkajú jedno: skutočné emócie. Vozidlá M Performance. Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.