Líder svojej triedy: BMW radu 5 Touring kombinuje výnimočnú funkčnosť a komfort na dlhé trate, typický pre BMW Touring, s ikonickým vzhľadom a dynamikou modelov BMW radu 5. Exteriér pôsobí sebaistejšie a modernejšie než kedykoľvek predtým vďaka obzvlášť dlhému rázvoru, čistým povrchom a špeciálnym prvkom dizajnu. Elegantný a extrémne variabilný interiér ponúka veľkorysé odkladacie možnosti, predovšetkým vďaka flexibilnému batožinovému priestoru. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami stanovuje BMW radu 5 Touring nové štandardy komfortu a všestrannosti.

THE 5 TOURING.

  VYBERTE SI VZHĽAD PRE BMW RADU 5 TOURING.

  520d Touring

  ESSENCE.

  BMW 530e Touring

  BALANCE.

  530d xDrive Touring

  SIGNATURE.

  DIZAJN BMW RADU 5 TOURING.

  BMW radu 5 Touring stanovuje nové štandardy funkčnej športovosti. Značná dĺžka rázvoru náprav aj prednej kapoty podčiarkujú jeho autoritu, zatiaľ čo precízne kontúry a čisté povrchy vytvárajú moderný vzhľad. Predovšetkým BMW obličky a svetlá BMW Laserlight dodávajú predným partiám dynamický a inovatívny charakter. Predné svetlomety sú plynulo prepojené s obličkami, čo ešte viac zvýrazňuje šírku vozidla. Celkovým výsledkom je jednotný obraz športovej elegancie a majestátnosti, ktorý pokračuje až ku koncovkám výfuku voľného tvaru.

  Zistiť viac

  PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 5 TOURING.

  BMW PHEV flotila v pohybe

  PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 5 TOURING – TO NAJLEPŠIE.

  Objavte BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive Touring s inovatívnym hybridným pohonom.

  To najlepšie z oboch svetoch: Plug-in hybridy BMW radu 5 Touring, teda BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive**, umožnia zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod týchto inovatívnych hybridných vozidiel BMW a zistite viac o ich pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách od BMW ConnectedDrive.
  Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 LCI predný pohľad počas nabíjania
  Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 LCI bočný pohľad počas nabíjania

  Plug-in hybridná technológia BMW radu 5 Touring.

  Harmonicky zladený pár: Plug-in hybridy BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** Touring kombinujú elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Tieto dve jednotky spolu produkujú jazdné zážitky, ktoré zjednocujú maximálnu efektivitu so špičkovou jazdnou dynamikou – a v závislosti od režimu pohonu umožňujú takmer nehlučnú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami alebo vzrušujúco energický ťah a dostatočné rezervy dojazdu aj pre dlhé trasy. Pohon všetkých kolies, unikátny pre plug-in hybridy v tomto segmente, je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie v modeli BMW 530e xDrive** Touring. Takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia transformuje na elektrickú energiu a dobíja sa ňou batéria počas brzdenia, je ďalším cenným príspevkom k efektívnejšiemu jazdnému zážitku.
  Viac o plug-in hybridnom pohone BMW
  Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 LCI predobočný pohľad jazdný na ceste

  Režimy pohonu pre plug-in hybridy BMW radu 5 Touring.

  Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – plug-in hybridy BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** Touring nechávajú otvorené obe možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu – a zažite fascináciu z futuristicky orientovanej technológie a unikátneho jazdného zážitku.
  Viac o inteligentných režimoch pohonu
  Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 LCI bočný pohľad počas nabíjania

  Nabíjanie pre plug-in hybridy BMW radu 5 Touring.

  Doma aj na cestách: BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného BMW radu 5 Touring. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) pre bežné domáce elektrické zásuvky, dodávaného spolu s vozidlom, je k dispozícii aj BMW Wallbox, ktorý vám poskytne extrémne komfortné, bezpečné a rýchle nabíjanie. Smart Wallbox od nášho partnera k tomu pridáva ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. O správnu a bezproblémovú montáž zariadenia sa postará inštalačný servis. Flexibilná rýchlonabíjačka je k dispozícii pre maximálnu flexibilnosť nabíjania doma a umožňuje vám nabíjať vaše plug-in hybridné BMW okrem bežnej domácej zásuvky aj z priemyselnej zásuvky, vďaka rozličným adaptérom. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) obsahuje program dodávok pre plug-in hybridy BMW radu 5 Touring nabíjací kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*. Čas nabitia pre plug-in hybridy BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** Touring z 0 na 100 % kapacity je približne 3,6 hodiny pri nabíjacom výkone 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexibilná rýchlonabíjačka, verejné nabíjacie stanice) a približne 6,0 hodiny pri nabíjacom výkone 2,3 kW (domáca zásuvka).

  * Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.
  Viac o BMW Charging
  Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 LCI navigačný systém detailný pohľad

  Digitálne služby pre plug-in hybridy BMW radu 5 Touring.

  Získajte maximum z každého jedného metra jazdy: BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia váš každodenný život s vaším plug-in hybridným BMW 520e**, BMW 530e** a BMW 530e xDrive** Touring. BMW Connected Charging vás spoľahlivo zavedie k najbližšej nabíjacej stanici na vašej trase a poskytne vám dodatočné podrobné informácie, napríklad ktorá nabíjacia stanica je voľná, koľko vás na nej bude stáť nabíjanie alebo kde môžete v blízkosti stráviť čas nabíjania. Pomocou aplikácie My BMW máte k dispozícii plnú transparentnosť miery nabitia aj posledných nabíjacích cyklov. Napríklad vám príde push notifikácia hneď ako bude vaše vozidlo plne nabité. Ďalšie digitálne služby, ako napríklad BMW Intelligent Personal Assistant alebo Integrácia smartfónu, ešte výraznejšie uľahčia vašu každodennú mobilitu – pre pohodovú radosť z jazdy vo vašom BMW radu 5 Touring s plug-in hybridným pohonom.
  Viac informácií o digitálnych službách

  DIZAJN A FUNKČNOSŤ BMW RADU 5 TOURING.

  Panoramatická sklenená strecha BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér

  Panoramatická sklenená strecha.

  Keď je panoramatická sklenená strecha otvorená, interiér sa napĺňa čerstvým vzduchom. Keď je zatvorená, zalieva kabínu denným svetlom pre príjemnú atmosféru. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, elektrickou slnečnou roletou a veterným deflektorom.
  Ťažné zariadenie BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  Ťažné zariadenie.

  Ťažné zariadenie s elektricky sklopným hákom a stabilizačným systémom je schválené pre prívesy s hmotnosťou až do 2 000 kg. Stabilizačný systém pri hrozbe rozkývania prívesu automaticky brzdí ťažné vozidlo. Hák ťažného zariadenia sa dá elektricky sklopiť pod zadný nárazník, úplne mimo dohľad.
  Balík batožinového priestoru BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  Balík batožinového priestoru.

  Balík batožinového priestoru zvyšuje jeho funkčnosť prostredníctvom takmer plynulo nastaviteľného sklonu zadného operadla, vrátane pozície „cargo“. K tomu pridáva dve kotviace koľajnice s dvoma posuvnými upevňovacími okami, napínací popruh s plastovým rámom na pravom bočnom paneli a multifunkčný hák.

  TECHNOLÓGIE BMW RADU 5 TOURING.

  BMW radu 5 Touring je vám vždy k službám. Špičkové asistenčné systémy a prvky konektivity garantujú maximálnu bezpečnosť a komfort, zatiaľ čo inovatívne kancelárske a zábavné funkcie s prehľadom informujú a postarajú sa o relax. A vďaka inteligentným digitálnym službám zostanete v ideálnom spojení počas celej cesty – pre bezstarostnú a pohodovú mobilitu.
  BMW radu 5 Touring LCI G31 BMW Live Cockpit Professional 12,3-palcový centrálny informačný displej kokpit detailný pohľad
  Driving Assistant Professional BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
  Asistent cúvania BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Asistent cúvania.

  Asistent cúvania uloží posledných 50 m jazdy vpred rýchlosťou do 35 km/h, aby v prípade potreby dokázal zacúvať späť. Vodič vďaka tomu nemusí točiť volantom a môže sa koncentrovať na sledovanie okolia vozidla.
  BMW Laserlight BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný predný pohľad

  BMW Laserlight.

  V laserovom režime diaľkových svetiel predĺži BMW Laserlight ich dosah až do 650 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
  BMW Live Cockpit Professional BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Live Cockpit Professional.

  BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dva vysoko kvalitné displeje: 12,3-palcový iDrive displej s vysokým rozlíšením a dotykovým ovládaním a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej. BMW Operating System 7 sa dá okrem iného ovládať aj ovládačom iDrive Touch Controller*.

  *Dotyková funkcia iDrive ovládača pre tento model vozidla aktuálne nie je k dispozícii.

  BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
  Remote Software Upgrade BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Remote Software Upgrade.

  Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
  Integrácia smartfónu BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

  Integrácia smartfónu.

  Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

  BMW radu 5 Touring G31 Digital Key

  BMW Digital Key.

  BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.

  *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

  JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 5 TOURING.

  Prehľad technológií pohonu a podvozka.

  Všetko je pripravené pre čistú radosť z jazdy. Od výnimočne hospodárneho naftového 4-valcového motora až po vysokootáčkový charakter a pozoruhodný krútiaci moment benzínového 6-valca. BMW radu 5 Touring dodá športovú dynamiku každej jazde. S dokonalo vyladenými technológiami podvozka a pohonu ako sú Adaptívny podvozok, Integrálne aktívne riadenie alebo inteligentný pohon všetkých kolies xDrive, je zaručená optimálna trakcia aj maximálna radosť z jazdy.
  Mild-hybrid technológia BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 podvozok

  Mild-hybrid technológia.

  Mild-hybrid technológia slúži na rekuperáciu kinetickej energie počas brzdenia a podporuje spaľovací motor pri zrýchľovaní. To znižuje spotrebu paliva aj emisie a zároveň poskytuje dynamickú výhodu. Mild hybrid technológia tiež urýchľuje a zvyšuje komfort funkcie Auto Start/Stop.
  Adaptívny podvozok BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný pohľad tlačidlo Start/Stop

  Adaptívny podvozok.

  Adaptívny podvozok umožňuje ideálne prispôsobovať charakteristiku tlmenia každej jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky. Okrem štandardného režimu COMFORT, optimalizovaného pre komfortnú jazdu, ponúka aj režim SPORT s dynamicky tuhším nastavením tlmičov.
  Integrálne aktívne riadenie BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 predobočný pohľad jazdný

  Integrálne aktívne riadenie.

  Integrálne aktívne riadenie kombinuje podporu, založenú na variabilnom pomere riadenia prednej nápravy, s natáčaním kolies zadnej nápravy. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čo výrazne zvyšuje agilitu a manévrovacie schopnosti. Od rýchlosti približne 60 až 80 km/h sa zadné kolesá natáčajú v rovnakom smere ako predné, čím sa zvyšuje stabilita aj komfort jazdy.
  BMW xDrive BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 plaketa

  BMW xDrive.

  Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.

  MODELY BMW RADU 5 TOURING.

  BMW radu 5 Touring

  • 18" light alloy wheels Double-spoke 844 style; other wheels available
  • BMW Individual Exterior Line in satin-finish aluminium
  • Sport seats in ‘Dakota’ leather in Ivory White, exclusive stitching/contrasting piping, other upholstery styles available.
  • Automatic climate control
  • Ambient lighting
  BMW radu 5 Touring G31 2020 základná výbava Sophisto Grey

  Luxury Line

  • 18" light alloy wheels W-spoke style 632 in Reflex Silver
  • Door sill finishers in Aluminium with “Luxury Line” lettering
  • Seats in Leather 'Dakota' with line-specific stitching and leather piping
  • Instrument panel in Sensatec Black
  • Interior trim finishers in fine-wood trim 'Fineline' Ridge with highlight trim finisher in Pearl Chrome
  BMW radu 5 Touring 530i G31 2020 Luxury Line Mineral White

  M Sport balík

  • M Aerodynamics package with front apron, side sills and rear apron with diffuser insert in Dark Shadow metallic
  • 18" M light alloy wheels Double-spoke style 662 M
  • M Sport suspension
  • Sport seats for driver and front passenger in Cloth/Alcantara combination in exclusive M look
  • M interior trim finishers in Aluminium Rhombicle Smoke Grey with Pearl Chrome accent trim
  BMW radu 5 Touring 530e G31 2020 M Sport balík metalíza Tansanite Blue II predobočný pohľad
  • BMW radu 5 Touring
  • Luxury Line
  • M Sport balík

  ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 5 TOURING.

  Ten dobre známy príjemný pocit.

  Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 5 Touring po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.
  BMW univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom, Travel & Comfort BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  BMW univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom.

  Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.
  Ísť na produkt
  BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  BMW rohož do batožinového priestoru.

  Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru.
  Ísť na produkt
  BMW LED projektory vo dverách BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  BMW LED projektory vo dverách.

  Nové BMW LED projektory vo dverách so zvýšenou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou menia nastupovanie a vystupovanie na jedinečný zážitok. Aktivujú sa automaticky pri otvorení dverí a oblasť pri nich osvetlia individuálnou projekciou zobrazenia na zem vedľa vozidla. Vodič si sám môže zvoliť premietaný obraz pomocou výmenných okienok a môže sa rozhodnúť pre BMW logo alebo BMW M logo.
  Ísť na produkt
  M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

  Nápadné M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, starostlivo ručne vyrobené z karbónu, zdôrazňujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.
  Ísť na produkt
  20-palcové kované M Performance disky Multi-spoke style 732 M Bicolour BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  20-palcové kované M Performance disky Multi-spoke style 732 M Bicolour.

  Vysoko kvalitné 20-palcové kované M Performance disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke style 732 M majú dizajn Bicolour Night Gold, sú leštené frézovaním a vyzdobené farebným logom M. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku a runflat pneumatikami, vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.
  Ísť na produkt
  M Performance volant BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

  M Performance volant.

  Rukolapné argumenty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z riadenia. Jeho špecifické farby a stredová značka z červenej kože ešte viac zvýrazňujú individuálny vzhľad motoršportu.
  Ísť na produkt

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 5 TOURING.

  BMW 530e Touring.

  Systémový výkon v kW (k):

  215 (292)

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

  6,1

  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

  1,5–1,9

  Kombinované emisie CO2 v g/km:

  35–43

  BMW radu 5 Touring G31 technické údaje skica

  CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 5 TOURING.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 5 TOURING.

  Žena pred zaparkovaným BMW radu 5 Touring G31 facelift 2020 v metalíze Sophisto Grey s briliantovým efektom bočný pohľad

  Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 5 Touring.

  BMW SERVICES.

  SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 5 TOURING.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Servis kontroly vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
  Zistite viac o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
  Zistite viac o BMW Teleservices
  BMW Roadside Assistance

  BMW Roadside Assistance.

  Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
  Zistite viac o BMW Roadside Assistance
  Pracovník BMW radí zákazníkovi

  MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

  Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 5 Touring, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

  BMW 530e** Touring:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–1,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 35–43

   

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

   

  ** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.

  Zistiť viac

  Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW 530e** Touring:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–1,9
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 35–43

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
   Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

   ** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.