STREDOBOD VÝSTREDNOSTI.

BMW radu 6 Cabrio.

STREDOBOD VÝSTREDNOSTI.

BMW radu 6 Cabrio.

Stredobod výstrednosti.BMW radu 6 Cabrio.

Kombinovaná v l/100 km

7,6 – 7,9

Kombinované emisie CO2 v g/km

176 – 184

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (650i)

4,6

Výkon v kW pri ot/min (650i)

330 /(450)/5500 - 6000

BMW radu 6 Cabrio ponúka najvyššiu úroveň komfortu, dynamiky a hospodárnosti na krátkych aj dlhých cestách. Vďačí za to predovšetkým motorom BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Výbavy Design Pure Experience, Design Pure Excellence a balík M Šport vám umožnia zvýrazniť vami preferované aspekty BMW radu 6 Cabrio. K tomu sa pridávajú inovatívne služby a funkcie BMW ConnectedDrive ako Head-Up displej, Concierge Services alebo Driving Assistant Plus. Športový charakter, eleganciu alebo extravagantnosť vozidla môžete ďalej zvýrazniť pomocou doplnkových diskov kolies, ako napríklad 20-palcových diskov z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.

OBJAVUJTE BMW RADU 6 CABRIO.

Dizajn.

Každý detail na BMW radu 6 Cabrio odráža jeho agilitu, aerodynamickosť a silu. Spoločne so štandardnými LED svetlometmi a dennými svetlami umiestnenými nad prívodmi vzduchu vytvára výrazná, dopredu naklonená mriežka chladiča nezameniteľný vzhľad prednej časti vozidla. Elegantný športový duch exteriéru plynule prechádza aj do interiéru BMW radu 6 Cabrio. V prípade výbavy Design Pure Experience vytvára harmonický pocit priestranného a elegantného interiéru rozšírené kožené čalúnenie Nappa vo farbe Cognac/Black, drevené obklady Fineline Brown a bohato dimenzované povrchy.

Jazdná dynamika a efektivita

Motory s vysokým krútiacim momentom a dômyselná konštrukcia podvozka sa navzájom dokonale dopĺňajú a garantujú najlepší možný zážitok z jazdy, ktorý ďalej umocňuje dynamický zvuk produkovaný športovým výfukovým systémom. Za svoju dynamiku a agilitu vďačí BMW radu 6 Cabrio predovšetkým technológiám BMW EfficientDynamics, ako sú napríklad vysokovýkonné a hospodárne motory BMW TwinPower Turbo alebo 8-stupňová športová prevodovka Steptronic.

Výbava.

BMW radu 6 Cabrio ponúka všetko, čo potrebujete na vytvorenie príjemnej atmosféry luxusu. K dispozícii je aj viacero balíkov výbavy. Výbavy Design Pure Experience, Design Pure Excellence a balík M Šport umožňujú prispôsobiť charakter vozidla vášmu vlastnému. Okrem toho je tu ešte ponuka doplnkov BMW Individual, pomocou ktorých môžete vozidlu dodať ešte osobnejší a exkluzívnejší ráz. Ak vás viac zaujíma funkčná stránka vozidla, môžete si vybrať z bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.