VEREJNÉ TAJOMSTVO: ČISTÝ ŠTÝL.

Výbava pre BMW radu 6 Cabrio.

VEREJNÉ TAJOMSTVO: ČISTÝ ŠTÝL.

Výbava pre BMW radu 6 Cabrio.

BMW radu 6 Cabrio ponúka všetko, čo potrebujete na vytvorenie príjemnej atmosféry luxusu. K dispozícii je aj viacero balíkov výbavy. Výbavy Design Pure Experience, Design Pure Excellence a balík M Šport umožňujú prispôsobiť charakter vozidla vášmu vlastnému. Okrem toho je tu ešte ponuka doplnkov BMW Individual, pomocou ktorých môžete vozidlu dodať ešte osobnejší a exkluzívnejší ráz. Ak vás viac zaujíma funkčná stránka vozidla, môžete si vybrať z bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.

VEREJNÉ TAJOMSTVO: ČISTÝ ŠTÝL.Výbava pre BMW radu 6 Cabrio.

BMW radu 6 Cabrio ponúka všetko, čo potrebujete na vytvorenie príjemnej atmosféry luxusu. K dispozícii je aj viacero balíkov výbavy. Výbavy Design Pure Experience, Design Pure Excellence a balík M Šport umožňujú prispôsobiť charakter vozidla vášmu vlastnému. Okrem toho je tu ešte ponuka doplnkov BMW Individual, pomocou ktorých môžete vozidlu dodať ešte osobnejší a exkluzívnejší ráz. Ak vás viac zaujíma funkčná stránka vozidla, môžete si vybrať z bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Už 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616 a dvojitá mriežka chladiča vo vysokolesklom čiernom prevedení hovoria jasnou rečou: balík výbavy Design Pure Experience je zameraný na športý vzhľad. Dynamickú eleganciu BMW radu 6 Cabrio v exteriéri dopĺňa čierna chrómovaná koncovka výfuku a v interiéri množstvo zdrojov nepriameho LED svetla.

 • Exteriér

  Balík výbavy Design Pure Experience zdôrazňuje športový charakter karosérie vozidla s exteriérovými prvkami balíka BMW Individual High-Gloss Shadow Line a inými tmavými športovými doplnkami, ako sú napríklad čierne detaily na bočných otvoroch na prívod vzduchu, predná časť rebier mriežky chladiča, zadná lišta s lesklou čiernou povrchovou úpravou a čierna chrómovaná koncovka výfuku. Dynamický vzhľad prednej časti zvýrazňujú hmlové LED svetlá. Pri pohľade zboku sú obzvlášť nápadné športové a luxusné príplatkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.
  Okrem metalického laku Melbourne Red možno tento balík výbavy kombinovať aj so všetkými lakmi karosérie zo sortimentu BMW Individual. Na želanie sú k dispozícii aj 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW a celá ponuka kolies zo sortimentu BMW Individual.

 • Interiér

  Balík výbavy Design Pure Experience prepožičia interiéru športový, zároveň však elegantný vzhľad, pomocou exkluzívnej kože Nappa vo farbách Cognac/Black (Bicolour) a drevených obkladových líšt Fineline Brown. Mnohé nepriame svetelné zdroje LED a osvetlené nástupné prahové lišty ďalej zdôrazňujú luxusnú atmosféru.
  Tento dizajnový balík môže byť kombinovaný s ľubovoľnými koženým čalúnením BMW Individual, ušľachtilým sivým drevom Poplar Grain a ľubovoľnými interiérovými lištami zo sortimentu BMW Individual.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Len sotva nájdete štýlovejší spôsob cestovania, než v kabriolete s balíkom výbavy Design Pure Excellence. 19-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke 366, jemné keramické aplikácie v interiéri a nadčasové čalúnenie exkluzívnou kožou Nappa vo farbách Ivory White/Black dodávajú BMW radu 6 Cabrio obzvlášť elegantný nádych. Všetky detaily boli dôkladne zladené dizajnérmi BMW.

 • Exteriér

  Doplnkové 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke 366 z ponuky exteriérových prvkov Design Pure Excellence dodávajú vozidlu mimoriadne luxusný štýl. Obloženie B-stĺpika, rámy vonkajších spätných zrkadiel a pätky vo vysoko lesklej čiernej farbe dodávajú vozidlu športový nádych. Moderné hmlové LED svetlá naznačujú prítomnosť nespočetných ďalších zaujímavých technológií vo vozidle.
  Súčasťou výbavy exteriéru Design Pure Excellence je metalický lak karosérie. Dá sa však kombinovať so všetkými vonkajšími lakmi aj diskami kolies z ponuky BMW aj zo sortimentu BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytvára v interiéri luxusnú atmosféru, ktorá je ešte viac umocnená nepriamym osvetlením z viacerých doplnkových LED svetiel. Rozšírené kožené čalúnenie Nappa vo farbách Ivory White/Black (Bicolour) s kontrastným prešívaním je pre exkluzívny kontrast doplnené koženým poťahom palubnej dosky a obkladovými lištami z pravého dreva Poplar Grain Grey. Keramické lemovanie ovládačov, ako sú napríklad voliaca páka prevodovky, ovládač iDrive Controller a ovládače audio systému a klimatizácie dodáva extravagantný nádych. Balík výbavy dopĺňajú osvetlené prahové lišty.
  Medzi ďalšie dizajnové doplnky patrí exkluzívna koža Nappa vo farebnom odtieni Cognac/Black (Bicolour) s pridanými detailmi a kontrastným prešívaním, všetky kožené čalúnenia BMW Individual a ďalej hnedé drevené lišty Fineline a všetky interiérové lišty BMW Individual.

M SPORT LIMITED EDITION.

BMW M Sport Limited Edition ponúka interiérové aj exteriérové komponenty, špeciálne prispôsobené dynamickým modelom BMW radu 6 – pre ešte športovejší vzhľad. Táto edícia sa vyrobí v limitovanej sérii iba 300 vozidiel. BMW M Sport Limited Edition je k dispozícii výlučne v kombinácii s M Šport balíkom, od apríla 2017 do júla 2017.

 • Exteriérové prvky

  Exteriér BMW M Sport Limited Edition očarí svojou štýlovou estetikou. Nová vonkajšia metalická farba Sonic Speed Blue zaujme svojím živým odtieňom a silným atletickým génom modelov BMW radu 6 dodá výnimočne sebavedomý vzhľad. Exkluzívne vonkajšie spätné zrkadlá s high-tech karbónovým vzhľadom a nové dvojfarebné 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M* pridávajú extra dizajnové akcenty k športovému podvozku. Exteriér tejto limitovanej edície je skutočným vizuálnym lákadlom a zárukou toho, že BMW radu 6 Coupé, Gran Coupé aj Cabrio vo verzii BMW M Sport Limited Edition len ťažko budú hľadať konkurenciu.

  * K dispozícii od marca 2017 výlučne pre M Šport balík

 • Interiérové prvky

  Do interiéru prinesie BMW M Sport Limited Edition špičkovú kvalitu vypracovania, v kombinácii s dynamickým dizajnom. Exkluzívny charakter tejto limitovanej edície je zjavný hneď po otvorení dverí: Do športového sveta BMW M vás pozvú modré prahové lišty s nápisom „M Sport Limited Edition“, dokonalo farebne zladené s celým interiérom. V kabíne na vás čakajú aj komfortné Edition sedadlá so štýlovým celokoženým čalúnením BMW Individual Merino Black, doplneným o zvýraznenie vo farbe Fjord Blue. Kombináciu čiernej farby a lemovania vo farbe Fjord Blue nájdete aj na špeciálnych koberčekoch. Interiérové lišty ako aj ultra ľahká športová voliaca páka prevodovky v elegantnom karbónovom vzhľade kompletizujú exkluzívnu atmosféru interiéru a preberajú štylistickú tému z exteriéru.

  BMW M Sport Limited Edition poskytuje optimálny základ pre športový vzhľad na všetkých cestách. Táto limitovaná edícia je k dispozícii od apríla 2017 do júla 2017, výlučne v kombinácii s M Šport balíkom.

M ŠPORT BALÍK.

Všetky súčasti balíka M Šport boli vytvorené s jediným cieľom: vdýchnuť BMW radu 6 Cabrio ešte viac vizuálnej dynamiky. Či už sú to exkluzívne obkladové lišty Aluminium Hexagon, alebo rovnako exkluzívna metalíza Carbon Black, exteriérové prvky vo farbe karosérie či kožený volant M s multifunkčnými tlačidlami, z každého detailu vyžaruje nepopierateľný športový charakter.

 • Exteriér

  M Šport balík – výbava exteriéru:

  • M aerodynamický balík s predným nástavcom a bočnými nástavcami vo farbe karosérie, zadný nástavec s vložkou difúzora v spracovaní metalíza Dark Shadow
  • LED hmlové svetlomety
  • 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 351 M so zmiešanými pneumatikami, alternatívne 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M Bicolour so zmiešanými runflat pneumatikami
  • BMW Individual vysokolesklé prvky Shadow Line
  • M označenie na bokoch
  • Koncovky výfuku v spracovaní Chrome Dark
  • Exkluzívny metalický lak Carbon Black; k dispozícii sú aj ďalšie farby
  • Brzdové strmene s čiernym lakovaním
 • Interiér

  M Šport balík – výbava interiéru:

  •  M prahové lišty, M opierka pre nohu vodiča
  •  Športové predné sedadlá čalúnené kombináciou Alcantara/koža Nappa Anthracite; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
  •  M kožený volant s multifunkčným ovládaním
  •  BMW Individual strop Anthracite, alternatívne BMW Individual strop Alcantara alebo Alcantara Anthracite
  •  Interiérové lišty Aluminium Hexagon, alternatívne interiérové lišty Carbon Fibre; k dispozícii sú aj ďalšie lišty

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je zdrojom skutočnej exkluzivity. Ak hľadáte dokonalosť, s doplnkami zo sortimentu BMW Individual sa vám to v BMW radu 6 Cabrio iste podarí.

Prejav osobnosti.

 • Prvky BMW Individual v exteriéri

  Štyri najexkluzívnejšie miesta pod slnkom – ponúka vám ich BMW radu 6 Cabrio s prvkami výbavy zo sortimentu BMW Individual. Jeden príklad za všetky: metalíza Tanzanite Blue inšpirovaná polodrahokamom rovnakého mena. Jej povrch je za normálnych okolností tmavomodrý, na priamom svetle však vrhá fascinujúce tyrkysové odtiene. Do kolekcie BMW Individual patrí aj desať ďalších expresívnych lakov karosérie. Jedným z nich je metalíza Moonstone. Množstvo drobných pigmentových čiastočiek dáva jej povrchu trojrozmernú hĺbku, ktorá sa leskne odtieňmi od modro-sivého až po zlato-žltý. Alebo je tu moderne technicky ladená metalíza Frozen Silver so zamatovo matným povrchom a špecifickou jedinečne fascinujúcou kvalitou. Ktorýkoľvek lak si vyberiete, určite bude vynikajúco ladiť s 20-palcovými diskami z ľahkej zliatiny V-spoke 349 I zo sortimentu BMW Individual, ktoré ešte viac zvýraznenia dynamický exteriér vozidla a jeho ploché línie.

 • Prvky BMW Individual v interiéri

  Zvýraznenie charakteru a nadpozemský zážitok. Vietor vo vlasoch, slnko na tvári, v tesnom kontakte s prírodou – také je BMW radu 6 Cabrio a ešte lepšie môže byť s exkluzívnymi prvkami výbavy zo sortimentu BMW Individual. Obzvlášť očarujúcou je hlavne kombinácia celokoženého čalúnenia BMW Individual Merino vo farbe Opal White a umne spracovaných obkladových líšt z pravého dreva Ash Grain White. Spolu s lakom karosérie nápadne pripomínajú eleganciu športových jácht. Tento interiér však neupúta iba výnimočnými farbami. Presvedčí predovšetkým najvyššou možnou kvalitou materiálov. Prírodná koža Merino aplikovaná na rôznych povrchoch je doplnená elegantným prešívaním a lemovaním v kontrastných odtieňoch. Výsledkom je neprekonateľný pocit autentickej kvality. Stačí uchopiť kožou potiahnutý volant so starostlivo aplikovanou ozdobnou intarziou zladenou s príslušnými interiérovými lištami BMW Individual a ihneď pocítite, ako všetky súčasti spolu vytvárajú dokonalý zmyslový vnem. Táto kombinácia je však iba jednou z množstva možností, ktoré ponúka kolekcia BMW Individual. Jej ďalšie farby, materiály a dekoratívne drevené lišty vám dajú vždy dostatok priestoru na voľné vyjadrenie vašej individuality.

 • BMW Individual Composition

  BMW Individual Composition je odmenou za váš dobrý vkus. Táto štýlová kombinácia celokoženého čalúnenia BMW Individual s elegantnými interiérovými obkladmi a ďalšími prvkami zo sortimentu BMW Individual je v ponuke za atraktívnu celkovú cenu.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Dodajte svojmu BMW radu 6 Cabrio viac športového charakteru alebo lepšiu každodennú praktickosť. Originálne príslušenstvo BMW ponúka na výber z vysoko kvalitných a praktických produktov.

 • Disky z ľahkej zliatiny

  Vysokokvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW M Performance V-spoke style 464 M sú k dispozícii vo fascinujúcom farebnom odtieni Bicolour Ferric Grey, vysokoleštené alebo lesklé Liquid Black. Oba varianty majú viditeľné matice kolies a logo M a obsahujú kompletnú súpravu kolies RDC so zmiešanými pneumatikami a s možnosťou núdzového dojazdu, ráfiky 8,5 J x 20 s pneumatikami veľkosti 245/35 R 20 95Y RSC vpredu a 9 J x 20 s pneumatikami veľkosti 275/30 R 20 97Y RSC vzadu.

 • Výbava M Performance

  Kryty vonkajších spätných zrkadiel BMW M Performance z uhlíkového vlákna sú bohato remeselne spracované. Sú vyjadrením technologickej vyspelosti vozidla. Dynamický dizajn krytov je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a dodáva individuálny športový nádych.
  Mimoriadne expresívne: čierne mriežky chladiča BMW M pozostávajú z dekoratívnych chrómovaných rebier a vysokolesklého čierneho orámovania. Zdôrazňuje dynamický a elegantný charakter prednej časti vozidla – jednoducho, ale mimoriadne efektne.

 • Informácie a komunikácia

  Základný snap-in adaptér umožňuje bezpečné ukotvenie a súčasné dobíjanie rozličných modelov Apple iPhone™. Snap-in adaptéry Music, Media a Connect dokážu zároveň prehrávať hudbu uloženú v telefóne cez audiosystém vášho BMW.
  Vhodné na bezpečné ukotvenie tabletov Apple iPad™ 2, 3 a 4, s možnosťou otočenia na výšku aj na šírku podľa želania zadného pasažiera, pomocou 360° otočného rámu. Držiak sa jednoducho prichytí k základnej kotviacej jednotke systému Travel & Comfort (predáva sa samostatne).