ZÁRUKA DOKONALÉHO VIZUÁLNEHO DOJMU.

Výbava pre BMW radu 6 Coupé.

ZÁRUKA DOKONALÉHO VIZUÁLNEHO DOJMU.

Výbava pre BMW radu 6 Coupé.

Dynamické, vyzývavé alebo elegantné – k dispozícii máte množstvo exkluzívnych prvkov výbavy, ktoré vám umožnia zvýrazniť jednotlivé aspekty BMW radu 6 Coupé: balík M Šport a balíky výbavy Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Okrem toho ponúka sortiment doplnkov BMW Individual množstvo ďalších možností, ako vášmu BMW radu 6 Coupé dodať ešte viac exkluzivity a osobitosti. Ak potrebujete vozidlo dokonale prispôsobiť vašim každodenným potrebám, môžete načrieť do bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.

ZÁRUKA DOKONALÉHO VIZUÁLNEHO DOJMU.Výbava pre BMW radu 6 Coupé.

Dynamické, vyzývavé alebo elegantné – k dispozícii máte množstvo exkluzívnych prvkov výbavy, ktoré vám umožnia zvýrazniť jednotlivé aspekty BMW radu 6 Coupé: balík M Šport a balíky výbavy Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Okrem toho ponúka sortiment doplnkov BMW Individual množstvo ďalších možností, ako vášmu BMW radu 6 Coupé dodať ešte viac exkluzivity a osobitosti. Ak potrebujete vozidlo dokonale prispôsobiť vašim každodenným potrebám, môžete načrieť do bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

Balík výbavy Design Pure Experience dodá vášmu BMW radu 6 Coupé ešte viac vizuálnej športovosti a dynamiky. Na pohľad obzvlášť atraktívna je dvojitá mriežka chladiča vo vysokolesklom čiernom prevedení a doplnkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616. Dizajn kompletizujú ďalšie exteriérové prvky čiernej farby a množstvo nepriamych svetelných zdrojov v interiéri.

 • Exteriér

  Balík výbavy Design Pure Experience zdôrazňuje športový charakter karosérie vozidla s exteriérovými prvkami balíka BMW Individual High-Gloss Shadow Line a inými tmavými športovými doplnkami, ako sú napríklad čierne detaily na bočných otvoroch na prívod vzduchu, predná časť rebier mriežky chladiča, zadná lišta s lesklou čiernou povrchovou úpravou a čierna chrómovaná koncovka výfuku. Dynamický vzhľad prednej časti zvýrazňujú hmlové LED svetlá. Pri pohľade zboku sú obzvlášť nápadné športové a luxusné príplatkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.
  Okrem metalického laku Melbourne Red možno tento balík výbavy kombinovať aj so všetkými lakmi karosérie zo sortimentu BMW a BMW Individual. Na želanie sú k dispozícii aj 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW a celá ponuka kolies zo sortimentu BMW Individual.

 • Interiér

  Balík výbavy Design Pure Experience prepožičia interiéru športový, zároveň však elegantný vzhľad, pomocou exkluzívnej kože Nappa vo farbách Cognac/Black (Bicolour) a drevených obkladových líšt Fineline Brown. Mnohé nepriame svetelné zdroje LED a osvetlené nástupné prahové lišty ďalej zdôrazňujú luxusnú atmosféru.
  Tento dizajnový balík môže byť kombinovaný s ľubovoľnými koženým čalúnením BMW Individual, ušľachtilým sivým drevom Poplar Grain a ľubovoľnými interiérovými lištami zo sortimentu BMW Individual.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Balík výbavy Design Pure Excellence dodá vášmu BMW radu 6 Coupé ešte viac exkluzivity. Všetky prvky, ako napríklad interiérové obkladové lišty Poplar Grain Grey z pravého dreva alebo 19-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke 366, boli vybrané a zladené dizajnérmi BMW s najvyššou možnou starostlivosťou – v exteriéri aj v interiéri.

 • Exteriér

  Doplnkové 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke 366 z ponuky exteriérových prvkov Design Pure Excellence dodávajú vozidlu mimoriadne luxusný štýl. Obloženie B-stĺpika, rámy vonkajších spätných zrkadiel a pätky vo vysoko lesklej čiernej farbe dodávajú vozidlu športový nádych. Moderné hmlové LED svetlá naznačujú prítomnosť nespočetných ďalších zaujímavých technológií vo vozidle.
  Súčasťou výbavy exteriéru Design Pure Excellence je metalický lak karosérie. Dá sa však kombinovať so všetkými vonkajšími lakmi aj diskami kolies z ponuky BMW aj zo sortimentu BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytvára v interiéri luxusnú atmosféru, ktorá je ešte viac umocnená nepriamym osvetlením z viacerých doplnkových LED svetiel. Rozšírené kožené čalúnenie Nappa vo farbách Ivory White/Black (Bicolour) s kontrastným prešívaním je pre exkluzívny kontrast doplnené koženým poťahom palubnej dosky a obkladovými lištami z pravého dreva Poplar Grain Grey. Keramické lemovanie ovládačov, ako sú napríklad voliaca páka prevodovky, ovládač iDrive Controller a ovládače audio systému a klimatizácie dodáva extravagantný nádych. Balík výbavy dopĺňajú osvetlené prahové lišty.
  Medzi ďalšie dizajnové doplnky patrí exkluzívna koža Nappa vo farebnom odtieni Cognac/Black (Bicolour) s pridanými detailmi a kontrastným prešívaním, všetky kožené čalúnenia BMW Individual a ďalej hnedé drevené lišty Fineline a všetky interiérové lišty BMW Individual.

M ŠPORT BALÍK.

Balík M Šport vám umožní zmeniť vaše BMW radu 6 Coupé na nekompromisného športovca. Obsahuje všetky prvky potrebné na to, aby ste z vozidla vyťažili maximálnu dynamiku, športový vzhľad a adrenalín.

 • Exteriér

  Balík M Šport pre exteriér obsahuje aerodynamický balík M s predným nástavcom, bočnými prahmi a zadným nástavcom vo farbe karosérie a difúzorovou vložkou v metalickej povrchovej úprave Dark Shadow. Exkluzívne v balíku M Šport: 19-palcové disky z ľahkej zliatiny Double-spoke 351 M alebo 20-palcové Double-spoke 373 M, obe so zmiešanými pneumatikami.
  Športový vzhľad dopĺňa balík BMW Individual High-Gloss Shadow Line, ktorý obsahuje vysokolesklé čierne lišty, lemovanie bočných okien a dolných hrán okien, pätky a rámy vonkajších spätných zrkadiel. Dokonale ich dopĺňajú tmavé chrómované koncovky výfuku. Emblémy s neprehliadnuteľným logom M na bokoch vozidla upozorňujú na jeho výnimočne športový charakter.
  Metalický lak karosérie Carbon Black sa ponúka výhradne k balíku M Šport. Súčasťou ponuky sú aj farebné odtiene metalíza Melbourne Red, Alpine White, metalíza Sapphire Black, metalíza Space Grey, metalíza Mediterranean Blue, metalíza Glacier Silver a laky zo sortimentu BMW Individual, konkrétne metalíza Citrine Black, metalíza Ruby Black, metalíza Moonstone, metalíza Tanzanite Blue, metalíza Frozen Bronze a metalíza Frozen Brilliant White. Ďalšie exkluzívne farebné odtiene BMW Individual sú dostupné na požiadanie.

 • Interiér

  Balík M Šport prináša do interiéru exkluzívnu športovú atmosféru: Športové predné sedadlá poskytujú výbornú bočnú oporu a zároveň vysoký komfort – potiahnuté kombináciou Alcantara/koža Nappa vo farebnom odtieni Anthracite s kontrastnou čiernou kožou. Kožený volant M s multifunkčnými tlačidlami vám poskytne jednoduchý prístup k viacerým systémom vozidla. Športovo-dynamický vzhľad je prítomný od poťahu strechy BMW Individual vo farebnom odtieni Anthracite cez interiérové lišty Aluminium Hexagon až po nástupné prahové lišty M a opierku M na nohu vodiča.
  Súčasťou ponuky je aj luxusné celokožené čalúnenie BMW Individual Merino vo farebnom vyhotovení Platinum, Opal White, Amaro Brown, Champagne a Cohiba Brown s čiernym dvojfarebným zvýraznením.
  Interiérové obklady sú za príplatok ponúkané aj v precízne vyrezanom vyhotovení Aluminium, Piano Black či v ušľachtilom sivom dreve Poplar Grain, Fineline Brown, Sycamore Auburn Dark a Ash Grain White.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Dodajte svojmu BMW radu 6 Coupé viac športového charakteru alebo lepšiu každodennú praktickosť. Originálne príslušenstvo BMW ponúka na výber z vysoko kvalitných a praktických produktov.

 • Disky z ľahkej zliatiny

  Vysokokvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW M Performance V-spoke style 464 M sú k dispozícii vo fascinujúcom farebnom odtieni Bicolour Ferric Grey, vysokoleštené alebo lesklé Liquid Black. Oba varianty majú viditeľné matice kolies a logo M a obsahujú kompletnú súpravu kolies RDC so zmiešanými pneumatikami a s možnosťou núdzového dojazdu, ráfiky 8,5 J x 20 s pneumatikami veľkosti 245/35 R 20 95Y RSC vpredu a 9 J x 20 s pneumatikami veľkosti 275/30 R 20 97Y RSC vzadu.
  Vysokokvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke style 356 sú dostupné vo fascinujúcom dvojfarebnom prevedení Bicolour Ferric Grey s leštenými vonkajšími povrchmi alebo v lesklom prevedení Liquid Black. Oba varianty majú viditeľné matice kolies a obsahujú kompletnú súpravu kolies RDC so zmiešanými pneumatikami a s možnosťou núdzového dojazdu, ráfiky 8,5 J x 20 s pneumatikami veľkosti 245/35 R 20 95Y RSC vpredu a 9 J x 20 s pneumatikami veľkosti 275/30 R 20 97Y RSC vzadu.

 • Výbava M Performance

  Kryty vonkajších spätných zrkadiel BMW M Performance z uhlíkového vlákna sú bohato remeselne spracované. Sú vyjadrením technologickej vyspelosti vozidla. Dynamický dizajn krytov je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a dodáva individuálny športový nádych.
  Mimoriadne expresívne: čierne mriežky chladiča BMW M pozostávajú z dekoratívnych chrómovaných rebier a vysokolesklého čierneho orámovania. Zdôrazňuje dynamický a elegantný charakter prednej časti vozidla – jednoducho, ale mimoriadne efektne.

 • Informácie a komunikácia

  Základný snap-in adaptér umožňuje bezpečné ukotvenie a súčasné dobíjanie rozličných modelov Apple iPhone™. Snap-in adaptéry Music, Media a Connect dokážu zároveň prehrávať hudbu uloženú v telefóne cez audiosystém vášho BMW.
  Vhodné na bezpečné ukotvenie tabletov Apple iPad™ 2, 3 a 4, s možnosťou otočenia na výšku aj na šírku podľa želania zadného pasažiera, pomocou 360° otočného rámu. Držiak sa jednoducho prichytí k základnej kotviacej jednotke systému Travel & Comfort (predáva sa samostatne).

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je zdrojom skutočnej exkluzivity. Ak hľadáte dokonalosť, s doplnkami zo sortimentu BMW Individual sa vám to v BMW radu 6 Coupé iste podarí.

BMW Individual.

 • Prvky BMW Individual v exteriéri

  Silná kombinácia dynamiky a osobitosti – BMW radu 6 Coupé s úchvatnou metalízou BMW Individual Ruby Black. Odrazy od množstva pigmentových čiastočiek vytvárajú intenzívny lesk a v závislosti od uhla pohľadu a dopadu svetla menia farbu od tmavočervenej až po sýtu baklažánovú. Ideálnym doplnkom k tomuto elegantne individuálnemu vzhľadu sú pozoruhodné klasicky tvarované 19-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke 374 I. Prekonať ich môžu po stránke rozmerov už len 20-palcové disky V-spoke 349 I. Ktorýkoľvek z jedenástich metalických lakov BMW Individual si vyberiete, vždy máte záruku, že váš osobný individuálny štýl doslova zažiari.

 • Prvky BMW Individual v interiéri

  Interiér snov? V BMW radu 6 Coupé s výbavou zo sortimentu BMW Individual sa stane realitou.
  Obzvlášť očarujúcou je hlavne kombinácia celokoženého čalúnenia BMW Individual Merino vo výraznej farbe Platinum, farebne zladeného čalúnenia strechy z Alcantary a obkladových interiérových líšt z ušľachtilého dreva Plane Auburn, ktoré harmonizujú s ostatnými prvkami svojou sýtou tmavohnedou farbou a elegantnou kresbou. Tento interiér však neupúta iba farbami. Presvedčí predovšetkým najvyššou možnou kvalitou materiálov a detailmi. Prírodná koža Merino aplikovaná na rôznych povrchoch je doplnená elegantným prešívaním a lemovaním v kontrastných odtieňoch. Výsledkom je neprekonateľný pocit autentickej kvality. Stačí uchopiť kožou potiahnutý volant so starostlivo aplikovanou ozdobnou intarziou zladenou s príslušnými interiérovými lištami BMW Individual a ihneď pocítite, ako všetky súčasti spolu vytvárajú dokonalý zmyslový vnem.
  Táto kombinácia je však iba jednou z množstva možností, ktoré ponúka kolekcia BMW Individual. Jej ďalšie farby, materiály a dekoratívne drevené lišty vám dajú vždy dostatok priestoru na voľné vyjadrenie vašej individuality.

 • BMW Individual Composition

  BMW Individual Composition je odmenou za váš dobrý vkus. Táto štýlová kombinácia celokoženého čalúnenia BMW Individual s elegantnými interiérovými obkladmi a ďalšími prvkami zo sortimentu BMW Individual je v ponuke za atraktívnu celkovú cenu.