NEUČTE SA LIETAŤ. LIETAJTE.

BMW radu 6 Coupé.

NEUČTE SA LIETAŤ. LIETAJTE.

BMW radu 6 Coupé.

Neučte sa lietať. Lietajte.BMW radu 6 Coupé.

Kombinovaná spotreba v l/100 km

330 (450)/5500

Emisie CO2 v g/km

199–206

Acceleration 0-100 km/h (650i)

4,6

Max. krútiaci moment v Nm pri ot./min.

650/2000–4500

Dlhá kapota, krátke previsy a línia strechy, ktorá elegantne plynie až po zadnú časť vozidla – BMW radu 6 Coupé je dvojdverové športové vozidlo s neskrývanou eleganciou. Rovnakú kvalitu, akú sľubuje pohľad na exteriér, nájdete aj v interiéri. Exkluzívne rozšírené dvojfarebné kožené čalúnenie Nappa, drevené obklady interiéru a mierne kontrastné prešívanie vytvárajú atmosféru luxusu. Ako pohonnú jednotku si môžete vybrať jeden z troch výkonných a kultivovaných motorov z programu BMW EfficientDynamics: benzínový radový 6-valec BMW TwinPower Turbo, benzínový 8-valec BMW TwinPower Turbo a naftový radový 6-valec BMW TwinPower Turbo. Inovatívne služby a funkcie BMW ConnectedDrive, napríklad BMW Head-Up displej a Driving Assistant Plus, definujú nový štandard v tejto exkluzívnej triede vozidiel.

OBJAVUJTE BMW RADU 6 COUPÉ.

Dizajn.

BMW radu 6 Coupé vyžaruje rovnakou mierou šarm a silu. Pre jeho zovňajšok sú typické čisté kontúry a sebaisté povrchy. V kombinácii s balíkom M Šport ešte viac zdôrazňujú atletický vzhľad vozidla rozmerné vzduchové vstupy vpredu a výrazné koncovky výfukov. Dvojitá mriežka chladiča vyplnená spolu osemnástimi chrómovanými rebrami je po stranách lemovaná LED svetlometmi, ktoré sú dominantným prvkom prednej časti vozidla. Najdôležitejšie spínače a ukazovatele prístrojového panela sú orientované na vodiča a garantujú dokonalé ovládanie, ktoré je také dôležité pre športové kupé. Bohato dimenzované povrchy kokpitu a vyhranené línie sa prelínajú s detailne spracovanými ukazovateľmi a špičkovými materiálmi a vytvárajú tak dojem exkluzivity, ktorý osloví všetky zmysly.

Jazdná dynamika a efektivita.

Keď k vašim ušiam doľahne dynamický zvuk športového výfukového systému, je okamžite jasné, s kým máte do činenia: motory s vysokým krútiacim momentom, dômyselná konštrukcia podvozka a prevodovky vytvárajú v BMW radu 6 Coupé dokonalý zážitok zo športovej jazdy. Funkcia Launch Control zabezpečí maximálne zrýchlenie a zároveň rozbúcha srdce vodiča. Pri každodennom používaní si môžete byť istí, že vďaka inteligentným technológiám BMW EfficientDynamics pri žiadnom jazdnom manévri nespotrebujete viac paliva, ako je nevyhnutné.

Výbava.

Dynamické, vyzývavé alebo elegantné – k dispozícii máte množstvo exkluzívnych prvkov výbavy, ktoré vám umožnia zvýrazniť jednotlivé aspekty BMW radu 6 Coupé: balík M Šport a balíky výbavy Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Okrem toho ponúka sortiment doplnkov BMW Individual množstvo ďalších možností, ako vášmu BMW radu 6 Coupé dodať ešte viac exkluzivity a osobitosti. Ak potrebujete vozidlo dokonale prispôsobiť vašim každodenným potrebám, môžete načrieť do bohatej ponuky originálneho príslušenstva BMW.

330 KW

Fenomenálny výkon BMW 650i predstavuje základ dynamiky, ktorá poháňa BMW radu 6 Coupé po asfalte. Už jemný dotyk pedála je postačujúci na to, aby sa 8-valec BMW TwinPower Turbo odpútal od reťaze a umožnil vozidlu zrýchliť z 0 na 100 km/hod. len za 4,6 sekundy s dvoma turbodúchadlami a systémami Valvetronic, Double-VANOS a High-Precision Injection. BMW 650i xDrive dosiahne túto rýchlosť za 4,4 sekundy. S impozantným výkonom 330 kW (450 k) a maximálnym krútiacim momentom 650 Nm dosahuje benzínový 8-valec BMW TwinPower Turbo aj pozoruhodnú spotrebu paliva: s funkciou Auto Start/Stop a inými prvkami BMW EfficientDynamics dosahuje BMW 650i priemernú spotrebu paliva 8,6 až 8,8 l/100 km (9,1 až 9,3 l/100 km s pohonom xDrive) a emisie CO2 199 až 206 g/km (213 až 217 g/km s pohonom xDrive). Takže BMW 650i a BMW 650i xDrive spĺňajú požiadavky emisnej normy EU6.