DOKONALOSŤ. Z KAŽDÉHO UHLA POHĽADU.

Dizajn vozidiel BMW radu 6 Coupé.

DOKONALOSŤ. Z KAŽDÉHO UHLA POHĽADU.

Dizajn vozidiel BMW radu 6 Coupé.

V exteriéri dominujú elegantne plynúce línie. V interiéri vytvárajú exkluzívnu atmosféru vyberané materiály. Z dizajnu BMW radu 6 Coupé naplno vyžaruje športový charakter a elegancia. Stlačte štartovacie tlačidlo a vozidlo ihneď odhalí svoj temperament závodníka. Uchopte kožený volant do rúk a budete vedieť, že všetko je dokonale pod kontrolou. Kultivované športové vozidlo. V BMW radu 6 Coupé nie sú výnimočné jazdné zážitky iba prázdnym prísľubom ale realitou.

DOKONALOSŤ. Z KAŽDÉHO UHLA POHĽADU.Dizajn vozidiel BMW radu 6 Coupé.

V exteriéri dominujú elegantne plynúce línie. V interiéri vytvárajú exkluzívnu atmosféru vyberané materiály. Z dizajnu BMW radu 6 Coupé naplno vyžaruje športový charakter a elegancia. Stlačte štartovacie tlačidlo a vozidlo ihneď odhalí svoj temperament závodníka. Uchopte kožený volant do rúk a budete vedieť, že všetko je dokonale pod kontrolou. Kultivované športové vozidlo. V BMW radu 6 Coupé nie sú výnimočné jazdné zážitky iba prázdnym prísľubom ale realitou.

DIZAJN EXTERIÉRU.

BMW radu 6 Coupé vyžaruje rovnakou mierou šarm a silu. Pre jeho zovňajšok sú typické čisté kontúry a sebaisté povrchy. V kombinácii s balíkom M Šport ešte viac zdôrazňujú atletický vzhľad vozidla rozmerné vzduchové vstupy vpredu a výrazné koncovky výfukov. Dvojitá mriežka chladiča vyplnená spolu osemnástimi chrómovanými rebrami je po stranách lemovaná LED svetlometmi, ktoré sú dominantným prvkom prednej časti vozidla. Mohutné podbehy kolies a dovnútra ukazujúce svetlomety formujú nízko položenú robustnú zadnú časť. Všetky spomínané detaily dotvárajú celkový prvý dojem elegantného kupé, ktoré sa už nemôže dočkať, kedy vyrazí na cestu.

ADAPTÍVNE LED SVETLOMETY.

Adaptívne LED svetlomety s integrovanou funkciou prepínania diaľkových svetiel automaticky upravujú rozptyl svetla podľa rýchlosti jazdy, vďaka čomu dynamicky prispôsobujú osvetlenie vozovky pred vami. Spoločne so smerovými a dennými svetlami obsahujú aj funkciu adaptívneho prispôsobenia distribúcie svetla do mesta a na diaľnicu, odbočovacie svetlá aj technológiu BMW Selective Beam (asistent diaľkových svetiel proti oslneniu), ktorá zabezpečuje automatické prepínanie diaľkových svetiel. Takto je zaručené optimálne osvetlenie v každých podmienkach.
Vďaka funkcii natáčania svetlometov vodič pri jazde v tme vidí do zákruty ihneď pri zatočení volantom. Na zlepšenie viditeľnosti na malé vzdialenosti sa automaticky zapnú odbočovacie svetlá hneď pri aktivácii smerovky alebo zatočení volantom, dokonca aj keď vozidlo stojí. Adaptívne svetlomety zaručujú optimálne osvetlenie vozovky a výrazne zvyšujú aktívnu bezpečnosť.
S funkciou BMW Selective Beam môže vodič nechať diaľkové svetlá trvalo zapnuté na dosiahnutie optimálneho osvetlenia za tmy. Systém monitoruje prítomnosť iných vozidiel v dosahu a prispôsobuje diaľkové svetlá tak, aby neoslnili ostatných účastníkov cestnej premávky.

DIZAJN INTERIÉRU.

Najdôležitejšie spínače a ukazovatele prístrojového panela sú orientované na vodiča a garantujú dokonalé ovládanie, ktoré je také dôležité pre športové kupé. Bohato dimenzované povrchy kokpitu a vyhranené línie sa prelínajú s detailne spracovanými ukazovateľmi a špičkovými materiálmi a vytvárajú tak dojem exkluzivity, ktorý osloví všetky zmysly. Bezrámový, voľne stojaci ovládací displej s vysokým rozlíšením, skleneným puzdrom a galvanizovaným lemovaním umiestnený nad prístrojovým panelom poskytuje dôležité informácie v dokonalej kvalite aj pri silnom dennom svetle. Stredová konzola s povrchovou úpravou Black Panel dodáva elegantnému interiéru prémiový nádych. Voliaca páka prevodovky a dotykový ovládač iDrive Touch Controller sú vylepšené keramickými dizajnovými doplnkami.
Všetky sedadlá sú veľkoryso dimenzované a ergonomicky tvarované. Prístrojový panel, stredová konzola, horná časť dverí a bočné panely sú čalúnené exkluzívnou kožou Nappa s kontrastným stehovaním. Celkový vzhľad dotvárajú zvýraznenia obkladových líšt z ušľachtilého dreva alebo hliníka.

NOVÝ CHARAKTER. VÝBER FARIEB A MATERIÁLOV.

Ak chcete dať svojmu BMW radu 6 Coupé elegantný atletický vzhľad, vyberte si lak Glacier Silver alebo tmavú metalízu Jatoba. Farby Melbourne Red a Sonic Speed Blue vytvárajú ucelený športový dojem.

Tá istá variabilita platí aj pre interiér: Dvojfarebné kombinácie z exkluzívnej kože Nappa s doplnkami vo farbe Ivory White/Black, prepožičajú interiéru výrazný kontrastný vzhľad. Ďalšie časti interiéru môžete zvýrazniť napríklad pomocou drevených obkladov Fineline Brown alebo Poplar Grain Grey.

Vrcholom exkluzivity je samozrejme sortiment doplnkov BMW Individual. Prvky výbavy, ako napríklad interiérový obklad v spracovaní Piano Black alebo luxusné celokožené čalúnenie BMW Individual Merino vo farbách Platinum alebo Champagne dovedú interiér k dokonalosti. Okrem toho máte na výber jedenásť ďalších lakov karosérie BMW Individual.

 

  • Nová vonkajšia metalická farba Sonic Speed Blue

    Nová vonkajšia farba metalíza Sonic Speed Blue prináša novú definíciu športového charakteru BMW radu 6 Coupé. Svojím dynamickým odtieňom zvýrazňuje nápadné kontúry vozidla a dodáva mu mimoriadne sebavedomý vzhľad. Nová vonkajšia farba metalíza Sonic Speed Blue bude k dispozícii od marca 2017.

  • Nové 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M Bicolor

    BMW radu 6 Coupé, vybavené novými 20-palcovými M diskami z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M Bicolor, vyžaruje mimoriadne presvedčivú auru. Dvojfarebný dizajn s piatimi dvojitými lúčmi s leštenými vonkajšími povrchmi a vnútornými povrchmi v matnom spracovaní Orbit Grey, disponuje unikátnou optickou hĺbkou, ktorá pôsobí mimoriadne dynamicky počas jazdy, ale aj bez pohybu. Tieto nové disky kolies majú plánovanú dostupnosť od marca 2017 a výlučne v rámci M Šport balíka.

  • Interiérové lišty Carbon Fibre

    Interiérové lišty z pravého karbónu dokonalo podčiarkujú športové gény BMW radu 6 Coupé. Unikátny vzhľad tohto materiálu pôsobí mimoriadne puristicky a dodáva high-tech atmosféru. Štruktúrovaný tmavý povrch zároveň vytvára fascinujúce svetelné efektiy a zvlášť dobre harmonizuje hlavne s exkluzívnym koženým čalúnením Nappa. Navyše je to mimoriadne ľahký a zároveň extrémne pevný materiál. Nové interérové lišty Carbon Fibre majú dostupnosť plánovanú od marca 2017 a výlučne v rámci M Šport balíka.

SYSTÉM BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND

Systém Bang & Olufsen High End Surround Sound dokáže vďaka novej technológii spracovania signálu Dirac Dimensions produkovať otvorený a živý priestorový zvuk s dokonalým prednesom. Systém má celkovo 16 reproduktorov vrátane automaticky sa vysúvajúceho stredného reproduktora na palubnej doske a ponúka hudobný výkon 1 200 W. Stredný reproduktor je osadený strednopásmovým meničom s technológiou akustickej šošovky pre rovnako kvalitný zvuk na každom mieste v kabíne. Na výber sú dve nastavenia zvuku: Studio pre dokonale čistý zvuk a Expanded pre subjektívne zväčšenie akustického priestoru. Hudobný zážitok posilňuje osvetlenie jednotlivých reproduktorov.