NEPOZNÁ HRANICE.

BMW M Sport Limited Edition.

NEPOZNÁ HRANICE.

BMW M Sport Limited Edition.

NEPOZNÁ HRANICE.BMW M Sport Limited Edition.

BMW M Sport Limited Edition ponúka interiérové aj exteriérové komponenty, špeciálne prispôsobené dynamickým modelom BMW radu 6 – pre ešte športovejší vzhľad. Táto edícia sa vyrobí v limitovanej sérii iba 300 vozidiel. BMW M Sport Limited Edition je k dispozícii výlučne v kombinácii s M Šport balíkom, od apríla 2017 do júla 2017.

EXTERIÉROVÉ PRVKY.

Exteriér BMW M Sport Limited Edition očarí svojou štýlovou estetikou. Nová vonkajšia metalická farba Sonic Speed Blue zaujme svojím živým odtieňom a silným atletickým génom modelov BMW radu 6 dodá výnimočne sebavedomý vzhľad. Exkluzívne vonkajšie spätné zrkadlá s high-tech karbónovým vzhľadom a nové dvojfarebné 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M* pridávajú extra dizajnové akcenty k športovému podvozku. Exteriér tejto limitovanej edície je skutočným vizuálnym lákadlom a zárukou toho, že BMW radu 6 Coupé, Gran Coupé aj Cabrio vo verzii BMW M Sport Limited Edition len ťažko budú hľadať konkurenciu.

* K dispozícii od marca 2017 výlučne pre M Šport balík

INTERIÉROVÉ PRVKY.

Do interiéru prinesie BMW M Sport Limited Edition špičkovú kvalitu vypracovania, v kombinácii s dynamickým dizajnom. Exkluzívny charakter tejto limitovanej edície je zjavný hneď po otvorení dverí: Do športového sveta BMW M vás pozvú modré prahové lišty s nápisom „M Sport Limited Edition“, dokonalo farebne zladené s celým interiérom. V kabíne na vás čakajú aj komfortné Edition sedadlá so štýlovým celokoženým čalúnením BMW Individual Merino Black, doplneným o zvýraznenie vo farbe Fjord Blue. Kombináciu čiernej farby a lemovania vo farbe Fjord Blue nájdete aj na špeciálnych koberčekoch. Interiérové lišty ako aj ultra ľahká športová voliaca páka prevodovky v elegantnom karbónovom vzhľade kompletizujú exkluzívnu atmosféru interiéru a preberajú štylistickú tému z exteriéru.

BMW M Sport Limited Edition poskytuje optimálny základ pre športový vzhľad na všetkých cestách. Táto limitovaná edícia je k dispozícii od apríla 2017 do júla 2017, výlučne v kombinácii s M Šport balíkom.

Exkluzívne BMW M Sport Limited Edition. Teraz k dispozícii aj pre: