STVORENÉ, ABY INŠPIROVALO.

BMW radu 6 Gran Coupé.

STVORENÉ, ABY INŠPIROVALO.

BMW radu 6 Gran Coupé.

STVORENÉ, ABY INŠPIROVALO.BMW radu 6 Gran Coupé.

Výkon v kW (k) pri ot/min (650i)

330 (450)/5500–6000

Kombinované emisie CO2 v g/km

199–206

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (650i)

4,6

Max. krútiaci moment v Nm pri ot./min.

650/2000–4500

Dlhá štíhla silueta, výrazné lemy blatníkov, bočné línie a chrómované lemovanie – BMW radu 6 Gran Coupé sa nebojí ukázať to, čo ponúka: eleganciu, exkluzivitu a temperament. Kokpit naznačuje použitie vyberaných materiálov. Koža s jemnou štruktúrou harmonizuje s ergonomicky usporiadanými displejmi. Exkluzívna výbava od BMW Individual pomáha vozidlu dosiahnuť status absolútnej jedinečnosti. Toto dokonalé umelecké dielo ponúka veľkorysý priestor s usporiadaním sedadiel 4+1, čiže na krátke trasy až pre päť osôb. Je to ideálna platforma na vychutnanie si oceňovaných motorov BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Komplexné kamerové a asistenčné systémy poskytujú extra podporu vo všetkých jazdných situáciách. Výsledok: neobmedzená radosť z jazdy v priestrannom a pohodlnom prostredí.

OBJAVUJTE BMW RADU 6 GRAN COUPÉ.

Dizajn.

Široká charakteristická línia sa začína vpredu, pokračuje cez dlhú prednú kapotu, stúpa s čelným sklom, a potom splýva so strechou do robustných zadných partií. Dômyselné bočné línie vytvárajú pozoruhodnú hru svetla a tieňa, ktorá ešte viac zvýrazňuje exkluzívnu a dynamickú eleganciu BMW radu 6 Gran Coupé. BMW radu 6 Gran Coupé sleduje jasný cieľ: dosiahnuť ešte exkluzívnejšiu interpretáciu športovej elegancie. Jednoznačne pozorovateľné to je aj v interiéri. Dlhé línie a sofistikované povrchy vytvárajú nevídaný dojem priestrannosti. Príplatková výbava, ako sú obklady z ušľachtilého dreva BMW Individual Ash Grain White či celokožené čalúnenie BMW Individual Amaro Brown, dotvárajú exkluzívny charakter.

Komfort.

Systematická orientácia na vodiča v kokpite pomáha vodičovi sústrediť sa na cestu a cestujúci v zadnej časti sa môžu oprieť do športových, individuálne tvarovaných sedadiel. S materiálmi špičkovej kvality a vynikajúcou sústavou reproduktorov pozýva interiér všetkých cestujúcich, aby sa posadili a uvoľnili. Mnohé odkladacie prvky na nápoje a malé predmety ponúkajú voľný priestor, ktorý potrebujete pre prvotriednu radosť z jazdy.

Výbava.

Štýlový vzhľad: na výber sú tri exkluzívne dizajnové varianty – balíky Design Pure Excellence, Design Pure Experience a M Šport. Rad BMW Individual ponúka ešte exkluzívnejšie doplnky. A rad originálneho príslušenstva BMW ešte viac rozširuje výber možností o početné užitočné prvky.