NIEČO EXTRA NAVYŠE.

Výbava pre BMW radu 6 Gran Coupé.

NIEČO EXTRA NAVYŠE.

Výbava pre BMW radu 6 Gran Coupé.

Štýlový vzhľad: na výber sú tri exkluzívne dizajnové varianty – balíky Design Pure Excellence, Design Pure Experience a M Šport. Rad BMW Individual ponúka ešte exkluzívnejšie doplnky. A rad originálneho príslušenstva BMW ešte viac rozširuje výber možností o početné užitočné prvky.

NIEČO EXTRA NAVYŠE.Výbava pre BMW radu 6 Gran Coupé.

Štýlový vzhľad: na výber sú tri exkluzívne dizajnové varianty – balíky Design Pure Excellence, Design Pure Experience a M Šport. Rad BMW Individual ponúka ešte exkluzívnejšie doplnky. A rad originálneho príslušenstva BMW ešte viac rozširuje výber možností o početné užitočné prvky.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Balík výbavy Design Pure Excellence vám umožní pridať vášmu BMW radu 6 Gran Coupé ešte viac exkluzivity. Všetky prvky, ako sú napríklad drevené interiérové lišty či 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke 366, vybrali a zladili dizajnéri BMW s tou najvyššou možnou starostlivosťou – pre exteriér aj interiér.

 • Exteriér

  Príplatkové 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke 366 z ponuky exteriérových prvkov Design Pure Excellence dodávajú vozidlu mimoriadne luxusný štýl. Obloženie B-stĺpika, rámy vonkajších spätných zrkadiel a pätky vo vysoko lesklej čiernej farbe dodávajú vozidlu športový nádych. Moderné hmlové LED svetlá naznačujú prítomnosť nespočetných ďalších zaujímavých technológií vo vozidle.
  Súčasťou výbavy exteriéru Design Pure Excellence je metalický lak karosérie. Dizajnový balík však môže byť kombinovaný s ľubovoľnými z ostatných lakov karosérie a kolesami zo sortimentu BMW a BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytvára luxusnú atmosféru v interiéri, ktorá je ďalej zvýraznená nepriamym osvetlením z rôznych ďalších LED svetiel. Kožu Nappa vo farebnom odtieni Ivory White/Black (Bicolour) s pridanými detailmi a kontrastným prešívaním nádherne dopĺňa prístrojový panel s koženým čalúnením a ušľachtilým sivým drevom Poplar Grain pre nevšedný kontrast. Keramické lemovanie ovládačov, ako sú napríklad voliaca páka prevodovky, ovládač iDrive Controller a ovládače audio systému a klimatizácie dodáva extravagantný nádych. Balík výbavy uzatvárajú osvetlené nástupné prahové lišty.
  Medzi ďalšie dizajnové doplnky patrí exkluzívna koža Nappa vo farebnom odtieni Cognac/Black (Bicolour) s pridanými detailmi a kontrastným prešívaním, všetky kožené čalúnenia BMW Individual a ďalej hnedé drevené lišty Fineline a všetky interiérové lišty BMW Individual.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

S balíkom výbavy Design Pure Experience získava BMW radu 6 Gran Coupé viditeľne športovejší charakter s čiernymi detailmi exteriéru a príplatkovými 20-palcovými diskami kolies z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616. Dvojitá mriežka chladiča vo vysokolesklom čiernom vyhotovení a mnohé nepriame svetelné LED zdroje v interiéri dopĺňajú výrazne dynamický vzhľad vozidla.

 • Exteriér

  Design Pure Experience zdôrazňuje športový charakter karosérie vozidla s exteriérovými prvkami balíka BMW Individual High-Gloss Shadow Line a inými tmavými športovými doplnkami, ako sú napríklad čierne detaily na bočných otvoroch na prívod vzduchu, predná časť rebier mriežky chladiča, zadná lišta s lesklou čiernou povrchovou úpravou a čierna chrómovaná koncovka výfuku. Dynamický vzhľad prednej časti zvýrazňujú hmlové LED svetlá. Pri pohľade zboku sú obzvlášť nápadné športové a luxusné príplatkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.
  Spolu s metalízou Melbourne Red môže byť tento dizajnový balík kombinovaný s ľubovoľnými z lakov karosérie BMW a BMW Individual. Na želanie sú k dispozícii aj 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW a celá ponuka kolies zo sortimentu BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Experience dodáva interiéru športový, ale zároveň elegantný vzhľad s exkluzívnou kožou Nappa vo farebnom odtieni Cognac/Black (Bicolour) a drevenými lištami Fineline. Mnohé nepriame svetelné zdroje LED a osvetlené nástupné prahové lišty ďalej zdôrazňujú luxusnú atmosféru.
  Tento dizajnový balík môže byť kombinovaný s ľubovoľnými koženým čalúnením BMW Individual, ušľachtilým sivým drevom Poplar Grain a ľubovoľnými interiérovými lištami zo sortimentu BMW Individual.

M SPORT LIMITED EDITION.

BMW M Sport Limited Edition ponúka interiérové aj exteriérové komponenty, špeciálne prispôsobené dynamickým modelom BMW radu 6 – pre ešte športovejší vzhľad. Táto edícia sa vyrobí v limitovanej sérii iba 300 vozidiel. BMW M Sport Limited Edition je k dispozícii výlučne v kombinácii s M Šport balíkom, od apríla 2017 do júla 2017.

 • Exteriérové prvky

  Exteriér BMW M Sport Limited Edition očarí svojou štýlovou estetikou. Nová vonkajšia metalická farba Sonic Speed Blue zaujme svojím živým odtieňom a silným atletickým génom modelov BMW radu 6 dodá výnimočne sebavedomý vzhľad. Exkluzívne vonkajšie spätné zrkadlá s high-tech karbónovým vzhľadom a nové dvojfarebné 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M* pridávajú extra dizajnové akcenty k športovému podvozku. Exteriér tejto limitovanej edície je skutočným vizuálnym lákadlom a zárukou toho, že BMW radu 6 Coupé, Gran Coupé aj Cabrio vo verzii BMW M Sport Limited Edition len ťažko budú hľadať konkurenciu.

  * K dispozícii od marca 2017 výlučne pre M Šport balík

 • Interiérové prvky

  Do interiéru prinesie BMW M Sport Limited Edition špičkovú kvalitu vypracovania, v kombinácii s dynamickým dizajnom. Exkluzívny charakter tejto limitovanej edície je zjavný hneď po otvorení dverí: Do športového sveta BMW M vás pozvú modré prahové lišty s nápisom „M Sport Limited Edition“, dokonalo farebne zladené s celým interiérom. V kabíne na vás čakajú aj komfortné Edition sedadlá so štýlovým celokoženým čalúnením BMW Individual Merino Black, doplneným o zvýraznenie vo farbe Fjord Blue. Kombináciu čiernej farby a lemovania vo farbe Fjord Blue nájdete aj na špeciálnych koberčekoch. Interiérové lišty ako aj ultra ľahká športová voliaca páka prevodovky v elegantnom karbónovom vzhľade kompletizujú exkluzívnu atmosféru interiéru a preberajú štylistickú tému z exteriéru.

  BMW M Sport Limited Edition poskytuje optimálny základ pre športový vzhľad na všetkých cestách. Táto limitovaná edícia je k dispozícii od apríla 2017 do júla 2017, výlučne v kombinácii s M Šport balíkom.

M ŠPORT BALÍK.

Aký je rozdiel medzi športovým automobilom a vrcholovým atlétom? Balík M Šport! V ňom nájdete všetky prvky výbavy, ktoré potrebujete na to, aby ste vyťažili maximum zo svojho BMW radu 6 Gran Coupé po stránke atmosféry motoristického športu i športového dizajnu.

 • Exteriér

  M Šport balík – výbava exteriéru:

  • M aerodynamický balík s predným nástavcom a bočnými nástavcami vo farbe karosérie, zadný nástavec s vložkou difúzora v spracovaní metalíza Dark Shadow
  • LED hmlové svetlomety
  • 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 351 M so zmiešanými pneumatikami, alternatívne 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 703 M Bicolour so zmiešanými pneumatikami s núdzovým dojazdom
  • BMW Individual vysokolesklé prvky Shadow Line
  • M označenie na bokoch
  • Koncovky výfuku v spracovaní Chrome Dark
  • Exkluzívny metalický lak Carbon Black; k dispozícii sú aj ďalšie farby
  • Brzdové strmene s čiernym lakovaním
 • Interiér
  •  M Šport balík – výbava interiéru:
  •  M prahové lišty, M opierka pre nohu vodiča
  •  Športové predné sedadlá čalúnené kombináciou Alcantara/koža Nappa Anthracite; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
  •  M kožený volant s multifunkčným ovládaním
  •  BMW Individual strop Anthracite, alternatívne BMW Individual strop Alcantara alebo Alcantara Anthracite
  •  Interiérové lišty Aluminium Hexagon, alternatívne interiérové lišty Carbon Fibre; k dispozícii sú aj ďalšie lišty

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je zdrojom skutočnej exkluzivity. Oddajte sa naplno hľadaniu dokonalosti s výbavou BMW Individual pre nové BMW radu 6 Gran Coupé.

 • BMW Individual pre exteriér

  Výrazne športové zvonku, jedinečne luxusné zvnútra – hoci bohatosť zážitku nie je možné dostatočne vyjadriť slovami. Osobitý prvok interiéru: žiarivý biely, zamatovo matný povrch laku BMW Individual Frozen Brilliant White. V kombinácii s kolesami z ľahkej zliatiny BMW Individual je výsledkom dojem plný dynamiky a elegancie. Spolu je na výber osem podmanivých lakov BMW Individual, s ktorými dodáte novému BMW radu 6 Gran Coupé autentický výraz svojho vlastného charakteru.

 • BMW Individual pre interiér

  V interiéri sú použité len tie najlepšie materiály, starostlivo vyberané a dokonale zladené po farebnej stránke. Vyobrazená kombinácia je celokožené čalúnenie BMW Individual Merino vo farebnom odtieni Amaro Brown, poťah strechy Alcantara v rovnakej farbe a drevené lišty Ash Grain White. Interiér dokonale uzatvárajú ďalšie detaily prvkov, ako sú drevené intarzie na koženom volante BMW Individual, zladený obklad interiéru v štýle BMW Individual, či prešívanie a lemovanie celokoženého čalúnenia v kontrastných farbách. Iné farebné odtiene a prvky vám samozrejme umožnia navrhnúť interiér, ktorý presne vyhovuje vašim želaniam.

 • BMW Individual Composition

  Za svoj dobrý vkus budete odmenený balíkom BMW Individual Composition. Štýlová kombinácia celokoženej výbavy BMW Individual, elegantného obkladu interiéru a ďalších prvkov zo sortimentu BMW Individual je ponúkaná za atraktívnu celkovú cenu.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Pridajte svojmu BMW radu 6 Gran Coupé viac športového charakteru alebo lepšiu každodennú využiteľnosť. Originálne príslušenstvo BMW ponúka na výber z vysoko kvalitných a praktických produktov.

The expression of personality.

 • Disky z ľahkej zliatiny

  Vysokokvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW M Performance V-spoke style 464 M sú k dispozícii vo fascinujúcom farebnom odtieni Bicolour Ferric Grey, vysokoleštené alebo lesklé Liquid Black. Oba varianty majú viditeľné skrutky kolies a logo M a obsahujú kompletnú súpravu kolies RDC so zmiešanými pneumatikami a funkciou núdzového dojazdu, ráfiky 8,5 J x 20 s pneumatikami veľkosti 245/35 R 20 95Y RSC vpredu a 9 J x 20 s pneumatikami veľkosti 275/30 R 20 97Y RSC vzadu.

 • Výbava M Performance

  Kryty vonkajších spätných zrkadiel BMW M Performance z uhlíkového vlákna sú bohato remeselne spracované. Zdôrazňujú moderný charakter vozidla. Dynamický dizajn krytov je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a dodáva individuálny športový nádych.
  Vysoko expresívne: Čierna dvojitá mriežka chladiča BMW M je tvorená chrómovanými ozdobnými rebrami a vysokolesklým čiernym rámom. Zdôrazňuje dynamický a elegantný charakter prednej časti vozidla – jednoduché, nápadné individuálne zvýraznenie.

 • Informácie a komunikácia

  Adaptér s držiakom Basic umožňuje bezpečne odložiť a súčasne aj nabíjať rôzne modely smartfónov Apple iPhone™. Adaptéry s držiakom Music, Media a Connect dokážu aj prehrávať hudbu uloženú v telefóne cez audio systém BMW vo vozidle.
  Vhodné na bezpečné ukotvenie tabletov Apple iPad™ 2, 3 a 4, s možnosťou otočenia na výšku aj na šírku podľa želania zadného pasažiera, pomocou 360° otočného rámu. Držiak sa jednoducho prichytí k základnej kotviacej jednotke systému Travel & Comfort (predáva sa samostatne).