BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey predobočný pohľad statický zhora pred budovou

THE 6

BMW RADU 6 GRAN TURISMO: PONUKY A SLUŽBY

Vaše BMW radu 6 Gran Turismo je u nás v najlepších rukách. Naša rozsiahla ponuka Originálneho BMW príslušenstva dodá vášmu BMW dotyk osobitosti, zatiaľ čo BMW M Performance diely prinesú autentický pocit motoršportu na každú cestu. Atraktívna ponuka služieb BMW zaručí celoročnú ochranu v prípade núdze, spolu s pokrytím údržby a servisu, vďaka čomu sa vy môžete plne zamerať na radosť z jazdy.

Zistiť viac
THE 6BMW RADU 6 GRAN TURISMO: PONUKY A SLUŽBY

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Ďalšie charakteristické modely a možnosti výbavy BMW radu 6 Gran Turismo.

Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 6 Gran Turismo po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 príslušenstvo
21-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny V-spoke style 687 Bicolour jedno predné koleso bez pneumatiky BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

21-palcový disk z ľahkej zliatiny V-spoke style 687 Bicolour, jedno predné koleso bez pneumatiky.

Prémiovo kvalitný 21-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny V-spoke style 687 má dizajn Bicolour Jet Black, je leštený, s valcovaným ráfikom a vozidlu udeľuje neuveriteľne exkluzívny vzhľad svojou dvojtónovou estetikou. Jedno predné koleso, rozmer disku 8,5 J x 21, bez pneumatiky.
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.
BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú ozdobu z nehrdzavejúcej ocele.
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 batožinový priestor

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru.
Kryt pre bezdrôtové nabíjanie BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

Kryt pre bezdrôtové nabíjanie.

Kryt pre bezdrôtové nabíjanie umožňuje induktívne nabíjanie zariadení Apple iPhone™ 5/5s/SE. Tento inovatívny kryt na telefón je kompatibilný so všetkými Qi-certifikovanými nabíjačkami a plní aj úlohu ochranného krytu.
BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.
BMW vešiak na odevy čierny, Travel & Comfort BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW vešiak na odevy čierny, Travel & Comfort.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.

Objavte ďalšie BMW príslušenstvo pre BMW radu 6 Gran Turismo v rozličných kategóriách.

BMW SERVICES PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Servisné balíky, benefity a partneri BMW radu 6 Gran Turismo.

BMW stanovuje štandardy služieb a vždy je vám k dispozícii. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW radu 6 Gran Turismo automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na poruchy alebo nutnosť údržby, aby vás mohol následne priamo kontaktovať. BMW Service Inclusive finančne pokrýva tieto a ďalšie služby na časové obdobie podľa vášho výberu. Zaistite si viac času pre dôležité veci vo vašom živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.

Muž za volantom BMW, pozerajúci sa cez čelné sklo

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť z jazdy. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.
Zistiť viac
Žena vystupuje z BMW a pozerá sa na smartfón

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Muž stojaci pri batožinovom priestore BMW so smartfónom a výstražným trojuholníkom


BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.

BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Športová výbava pre BMW radu 6 Gran Turismo.

BMW radu 6 Gran Turismo kombinuje eleganciu a športovosť s prvotriednym komfortom cestovania: Vysoko kvalitné BMW M Performance diely podčiarkujú dynamický charakter tohto fascinujúceho modelu Gran Turismo.

BMW M Performance diely BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 príslušenstvo
M Performance volant BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Nápadné M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, starostlivo ručne vyrobené z karbónu, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.
M Performance koberčeky BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance koberčeky.

Prémiový vzhľad, vysoká praktickosť: M Performance koberčeky pridávajú vo vozidle individuálny atletický vzhľad priestorom pre nohy. S logom M a nápisom M Performance. Prémiový dizajn kompletizuje lemovanie s koženým vzhľadom, dekoratívne prešívanie v kontrastných farbách a pás vo farbách M.
M Performance bočné fólie Frozen Black BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance bočné fólie Frozen Black.

Športovosť nielen podprahová: M Performance fólia v matnom čierno-striebornom dizajne dodá vozidlu vysoko individuálny a dynamický vzhľad. Pozícia nalepovacej fólie nad prahovými nástavcami zvýrazní charakteristické dizajnové črty a proporcie vozidla.
M Performance tašky na pneumatiky BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance tašky na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevná rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.
M Performance kľúčenka Alcantara/karbón BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance kľúčenka Alcantara/karbón.

Kombinácia karbónu a Alcantary robí kľúčenku vysoko atraktívnou. Kľúč je bezpečne uchytený ku kľúčenke skrutkou vo farbe M Blue. Nadčasová elegancia, technická sofistikovanosť – ako jasné vyjadrenie vášne vodiča pre motoršport.

BMW CONNECTED DRIVE SERVICES & APPS.

Inovatívne technológie a ponuky pre BMW radu 6 Gran Turismo.

V obchode BMW ConnectedDrive Store nájdete množstvo inovatívnych aplikácií a digitálnych služieb, ktoré vás prepoja s vaším BMW a so svetom. Kliknite na tlačidlo dolu a uvidíte prehľad bohatej ponuky BMW ConnectedDrive. Objavte praktické aplikácie ako napríklad Real Time Traffic Information s aktuálnymi na minútu presnými správami o premávke, alebo Remote Services, ktoré vám umožnia na diaľku ovládať vaše BMW radu 6 Gran Turismo cez smartfón. Preštudujte si dostupnosť jednotlivých služieb BMW ConnectedDrive pre vaše vozidlo, vrátane možnosti obnovenia. Váš benefit: Aj keď už ste majiteľom BMW, služby a aplikácie si komfortne môžete dokúpiť aj dodatočne, prostredníctvom obchodu BMW ConnectedDrive Store.

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–9,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 200–222


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.


Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,


ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CО₂.

  • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–9,8
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 200–222

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

    Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.