BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey muž pred BMW statický predobočný pohľad
Cena66.300 €
Kombinovaná spotreba paliva5,3–8,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

THE 6

BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Cena66.300 €
Kombinovaná spotreba paliva5,3–8,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta
THE 6BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

THE 6.

Sofistikované v každom ohľade: BMW radu 6 Gran Turismo predstavuje elegantný a unikátny dizajn, všestranný komfort a sebavedomú jazdnú dynamiku. Distingvovaný exteriér s novým tvarom obličiek a modifikovaným dizajnom svetiel zvýrazňuje individuálny vzhľad vozidla, ktoré teraz pôsobí ešte progresívnejšie. Interiér odhaľuje luxusnú priestrannosť, vyšperkovanú vysoko kvalitnými materiálmi a inovatívnymi prvkami. V kombinácii s dokonalo vyladenou jazdnou dynamikou nemôže byť žiadna cesta v BMW radu 6 Gran Turismo dosť dlhá.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

DIZAJN BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Unikátne elegantné: Dizajn exteriéru BMW radu 6 Gran Turismo ohromí svojím dynamickým vzhľadom a výnimočným charakterom. Hranatejší tvar obličiek a modifikovaný vzhľad osvetlenia prinášajú sústredenejší a nápadnejší výraz prednej časti. Napriek veľkorysým rozmerom sa plynulá grafika a silný dizajnový jazyk postarajú o odhalenie športových ambícií BMW radu 6 Gran Turismo, ktoré potvrdzuje aj línia strechy v štýle kupé, až po zadné partie so zvýraznenou šírkou a koncovkami výfuku voľného tvaru. Elegantný a priestranný interiér ponúka špičkový komfort a s jeho vysoko kvalitnými detailmi, ako je napríklad kožený športový volant alebo vysokolesklé čierne ovládacie prvky, pôsobí dynamicky aj elegantne.

Zistiť viac

OBDIVUHODNÉ PRVKY DIZAJNU.

Panoramatická sklenená strecha BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 interiér

Panoramatická sklenená strecha.

Keď je panoramatická sklenená strecha otvorená, interiér sa napĺňa čerstvým vzduchom. Keď je zatvorená, zalieva kabínu denným svetlom pre príjemnú atmosféru. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, slnečnou roletou a veterným deflektorom.
M Sport brzdy BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 detail koleso

M Sport brzdy.

M Sport brzdy s viacpiestikovými tmavomodrými strmeňmi s logom M disponujú pozoruhodným brzdným výkonom. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožňujú dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením na mokrom povrchu.
Keramické povrchy ovládačov BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 interiér

Keramické povrchy ovládačov.

Exkluzívne keramické aplikácie napríklad pre páku prevodovky, regulátory teploty alebo nastavovanie hlasitosti, vytvárajú vzhľad obzvlášť vysokej kvality.

DIGITÁLNE TECHNOLÓGIE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Zábavné a kancelárske funkcie, digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča.

Info displej BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 Interiér
Driving Assistant Professional BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Asistent cúvania BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

Asistent cúvania.

Asistent cúvania uloží posledných 50 m jazdy vpred rýchlosťou do 35 km/h, aby v prípade potreby dokázal zacúvať späť. Vodič vďaka tomu nemusí točiť volantom a môže sa koncentrovať na sledovanie okolia vozidla.
BMW Laserlight BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey

BMW Laserlight.

V laserovom režime diaľkových svetiel predĺži BMW Laserlight ich dosah až do 650 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
BMW Live Cockpit Professional BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dva vysoko kvalitné displeje: 12,3-palcový iDrive displej s vysokým rozlíšením a dotykovým ovládaním a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej. BMW Operating System 7 sa dá okrem iného ovládať aj ovládačom iDrive*.

*Dotyková funkcia iDrive ovládača pre tento model vozidla aktuálne nie je k dispozícii.

Connected Package Professional BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

Connected Package Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps alebo Integrácia smartfónu vrátane Apple CarPlay a Android Auto? Prečo by ste si objednávali jednotlivé funkcie zvlášť, keď môžete mať všetky? Balík výbavy Connected Package Professional vám umožní vychutnať si tieto služby od BMW ConnectedDrive.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
Integrácia smartfónu BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

BMW radu 6 Gran Turismo G32 Digital Key

BMW Digital Key.

BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.

*BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Efektívne motory, inteligentný pohon všetkých kolies a komfortné podvozkové technológie.

Výnimočne dynamické a komfortné: BMW radu 6 Gran Turismo spája dokonalo ladené komponenty podvozka s futuristicky orientovanou technológiou. V spojení s efektívnym a vyváženým naftovým 6-valcom, alebo s benzínovým 6-valcom ochotne idúcim do otáčok, spolu s vysokým krútiacim momentom, sa takto eliminujú akékoľvek prekážky medzi vami a vašou radosťou z jazdy, na krátkych aj dlhých cestách.
Adaptívny podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 predobočný pohľad

Adaptívny podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav.

Adaptívny podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav garantuje jazdu s vysokým komfortom aj dynamikou. Na rozdiel od oceľového odpruženia sa pri vzduchovom využívajú gumové vaky, ktoré udržiavajú stálu svetlú výšku vozidla, dokonca aj keď vezie ťažký náklad – vďaka neustálemu priebežnému prispôsobovaniu tlaku vzduchu vo vakoch.
Integrálne aktívne riadenie BMW radu 6 Gran Turismo predobočný pohľad jazdný

Integrálne aktívne riadenie.

Integrálne aktívne riadenie kombinuje podporu, založenú na variabilnom pomere riadenia prednej nápravy, s natáčaním kolies zadnej nápravy. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čo výrazne zvyšuje agilitu a manévrovacie schopnosti. Od rýchlosti približne 60 až 80 km/h sa zadné kolesá natáčajú v rovnakom smere ako predné, čím sa zvyšuje stabilita aj komfort jazdy.
xDrive BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.

MODELY BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

BMW radu 6 Gran Turismo.

Už v základnej verzii výbavy inšpiruje BMW radu 6 Gran Turismo svojou všestrannosťou a bohatým arzenálom funkčných prvkov na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti.
BMW radu 6 Gran Turismo G32 620d 2020 základná výbava Mineral White

Luxury Line.

Luxury Line zvýrazní elegantnú stránku vozidla. Elegantné dizajnové prvky z vysokolesklého chrómu dodajú exteriéru exkluzívny vzhľad. Štýlový dojem je prítomný aj v interiéri. Tu sú základom luxusu prvotriedne kožené čalúnenie a vysoko kvalitné interiérové lišty.
BMW radu 6 Gran Turismo G32 640d xDrive 2020 Luxury Line Dravite Grey predobočný pohľad

M Sport balík.

M Sport balík dodá vozidlu mimoriadne športový charakter. Vďaka športovým dizajnovým prvkom vpredu aj vzadu vyzerá vozidlo ešte dynamickejšie. Dynamický profil kompletizujú exkluzívne odtiene laku, športové M disky kolies z ľahkej zliatiny a množstvo detailov v interiéri.
BMW radu 6 Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 M Sport balík Bernina Grey s jantárovým efektom predobočný pohľad
 • BMW radu 6 Gran Turismo.
 • Luxury Line.
 • M Sport balík.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Ten dobre známy príjemný pocit.

BMW M Performance diely vám umožnia dodať vášmu BMW radu 6 Gran Turismo maximálnu mieru nefalšovaného pretekárskeho pocitu. Vyberte si z vizuálne zvýraznených dizajnových prvkov pre exteriér, ako aj z ponuky atraktívnych kovaných kolies a diskov z ľahkej zliatiny. Originálne BMW príslušenstvo vám umožní prispôsobiť vaše BMW vašim osobným želaniam: Tieto produkty sú dokonalo vyladené pre BMW radu 6 Gran Turismo po stránke kvality, dizajnu aj výkonu.
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.
Ísť na produkt
BMW vešiak na odevy čierny, Travel & Comfort BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020

BMW vešiak na odevy čierny, Travel & Comfort.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.
Ísť na produkt
Kryt pre bezdrôtové nabíjanie BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020

Puzdro pre bezdrôtové nabíjanie.

Puzdro pre bezdrôtové nabíjanie umožňuje induktívne nabíjanie modelov Apple iPhone™ 5/5s/SE. Toto inovatívne puzdro na telefón je kompatibilné so všetkými Qi-certifikovanými nabíjačkami a plní aj úlohu ochranného krytu.
Ísť na produkt
M Performance volant BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
Ísť na produkt
M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020

M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Nápadné M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, starostlivo ručne vyrobené z karbónu, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.
Ísť na produkt
M Performance bočné fólie Frozen Black BMW radu 6 Gran Turismo G32 2020 detailný pohľad

M Performance bočné fólie Frozen Black.

Športovosť nielen podprahová: M Performance fólia v matnom čierno-striebornom dizajne dodá vozidlu vysoko individuálny a dynamický vzhľad. Pozícia nalepovacej fólie nad prahovými nástavcami zvýrazní charakteristické dizajnové črty a proporcie vozidla.
Ísť na produkt

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

BMW 640i xDrive Gran Turismo.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

190 (258) / 5000-6500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

6,5

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

8,2–8,8

Emisie CO2 v g/km (kombinované): 

187–201

BMW radu 6 Gran Turismo G32 technické údaje skica

CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

BMW radu 6 Gran Turismo 640i xDrive (G32), Bernina Grey, muž stojaci pred BMW, pohľad zboku

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 6 Gran Turismo.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 6 GRAN TURISMO.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistiť viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistiť viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistiť viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 6 Gran Turismo, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW 640i xDrive:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–8,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 187–201

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW 640i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–8,8
  CO2 emissions in g/km (combined): 187–201

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.