MÓDNA IKONA OD ROKU 1977.

MÓDNA IKONA OD ROKU 1977.

MÓDNA IKONA OD ROKU 1977.

BMW radu 7 je štýlová ikona, ktorá prináša nové a nové definície samej seba už 40 rokov. Prvý modelový rad luxusnej limuzíny dosiahol predaj 280 tisíc exemplárov, nielen vďaka tomu sa však stal všadeprítomným symbolom svojej doby. Príbeh úspechu teraz kulminuje dvoma jubilejnými modelmi, jedným v elegantnej metalíze Petrol Mica, druhým vo futuristickom matnom metalickom laku Frozen Silver. Oba majú spoločné motto: Štýlovosť nikdy nevyjde z módy.

Read more

40 ROKOV.

BMW radu 7 stelesňuje exkluzivitu už od svojej premiéry. Spolu s pozoruhodnou inovatívnou silou. Prinieslo sériu technologických míľnikov a bolo napríklad prvým vozidlom svojej triedy s digitálnou riadiacou jednotkou motora, elektronickým rýchlomerom a systémom udržiavania rýchlosti, alebo palubným počítačom s ochranou proti krádeži. BMW radu 7 bolo vždy krok pred svojou dobou.

Read more

NEZAMENITEĽNÉ. NEPOROVNATEĽNÉ.

Charakteristická silueta limuzíny BMW radu 7 významným spôsobom ovplyvnila štýlové trendy. Jej mierny sklon kapoty a veka kufra, zvýraznené línie bokov a krátke previsy prelomili dizajnové konvencie. BMW radu 7 v jubilejnej edícii 40 Jahre pokračuje v tomto príbehu vo fascinujúco dynamickej a exkluzívne modernej interpretácii.

UNIKÁTNY ZJAV A SILNÁ OSOBNOSŤ.

Metalíza Petrol Mica bola farbou, ktorá zušľachtila úplne prvé BMW radu 7 svojou decentne elegantnou charizmou. V matnej metalíze Frozen Silver pôsobí BMW radu 7 v edícii 40 Jahre pre zmenu progresívnejšie a viac futuristicky. Obe edície zažiaria 20-palcovými diskami kolies z ľahkej zliatiny BMW Individual, ktorých štýlovosť zvýrazní exkluzívny charakter vozidla.