BMW i

VŠESTRANNÁ UDRŽATEĽNÁ PODPORA.

Príslušenstvo a služby pre BMW i3.

BMW i vyvinulo udržateľnú koncepciu služieb, ktoré garantujú všestrannú podporu pred kúpou, počas kúpy aj po kúpe BMW i3. Spoľahnúť sa môžete aj na udržateľný spôsob výroby príslušenstva pre BMW i3 s inteligentnou funkčnosťou a dizajnom BMW i.

Originálne BMW i príslušenstvo.

Pre BMW i3 sme vyvinuli inteligentné príslušenstvo, na základe filozofie „menej je viac“, s použitím vysoko kvalitných a udržateľných materiálov. Zažite nadšenie z funkčnosti a dizajnového jazyka BMW i.

 • BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro

  Progresívne a ergonomicky vytvorené BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro sú zariadenia na domáce nabíjanie pre BMW i3, ktoré dokážu jeho batériu nabiť mimoriadne rýchlo a pohodlne. V porovnaní so štandardne dodávaným nabíjacím káblom trvá nabíjanie BMW i o 30% kratšie. Funkčnosť a prevádzka oboch zariadení BMW i Wallbox je plne kompatibilná so všetkými vozidlami BMW i. Verzia BMW i Wallbox Pro pridáva v porovnaní so základným variantom BMW i Wallbox navyše množstvo komfortných funkcií, vrátane možnosti využitia solárnej energie z vlastných domácich zdrojov.

  Inštalácia zariadenia BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro sa môže realizovať po komplexnej konzultácii a individuálnej obhliadke lokality, vrátane modifikácie elektrického rozvodu, ak je potrebná. Všetky tieto služby máte k dispozícii od jedného a toho istého poskytovateľa. BMW i je, celkom samozrejme, zodpovedné aj za popredajný servis.

  Online overenie v predstihu vám umožní zistiť, či sú na inštaláciu zariadenia BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro vaše podmienky vhodné. *

  * Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím preverte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

 • AC kábel na rýchle nabíjanie (verejné stanice)

  AC kábel na rýchle verejné nabíjanie vám umožní využiť verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC), ktoré môžu byť v závislosti od miestnej elektrickej infraštruktúry až trikrát rýchlejšie. Vďaka špirálovému profilu sa s káblom jednoducho manipuluje.

 • Rohož do každého počasia

  Presne na mieru tvarovaná rohož s 3D dizajnom je dokonalo harmonicky zladená s inovatívnym štýlom vozidla s priechodnou podlahou a výborne sa hodí do interiéru BMW i. Je odolná voči nečistotám aj vode a bezpečne sedí na mieste, vďaka overenému BMW systému držiakov. Je vyrobená z novo vyvinutej udržateľnej kombinácie plastových materiálov, ktorá je na 100 % recyklovateľná. Odpad, vznikajúci pri ich výrobe, je takisto recyklovateľný na 100 %.

 • Palubná taška

  Atraktívna palubná taška s dizajnom BMW i dokonalo poslúži na odkladania nabíjacieho kábla, náradia a produktov na ošetrenie vozidla. Je odolná a presne pasuje na vyhradené miesto v batožinovom priestore pod prednou kapotou BMW i3. Jej odkladanie a vyberanie je jednoduché, praktické a čisté. Tak nabíjací kábel, ako aj jeho konektory, efektívne chráni pred prachom a ošpliechaním. Palubná taška je vybavená odnímateľným organizérom a originálnymi pracovnými rukavicami BMW.

 • Skladací box

  Praktický skladací box s dizajnom BMW i je vyrobený z vysoko kvalitnej látky, utkanej z recyklovaných PET fliaš. Presne sadne do batožinového priestoru BMW i3 a ochráni uložené predmety tak pred nekontrolovateľným voľným pohybom, ako aj pred nečistotami. Jednoduchý a inteligentný skladací mechanizmus maximálne šetrí priestor, keď je box zložený. Po rozložení sa dokonca dá použiť ako nákupný košík, v ktorom môžete veci prakticky uložiť do dvoch veľkých a dvoch menších priestorov.

Služby pre BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro.

Inštalačný servis pre BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro sa postará o kompletnú montáž týchto zariadení vo vašom domove, po predošlej bezplatnej kontrole vášho elektrického systému. Pomocou predbežného online overenia si aj vy sami môžete zistiť, či je vaša domáca elektrická sieť vhodná pre inštaláciu zariadenia BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro. *
 

* Dostupnosť tejto služby na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

 • BMW i Wallbox inštalačný servis.

  BMW i ponúka atraktívny komplexný servis na inštaláciu zariadenia BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro. Už sami si však môžete v predstihu zistiť, prostredníctvom predbežného online overenia, či bude u vás montáž možná. Túto rýchlu skúšku môže v prípade potreby samozrejme vykonať aj váš BMW i partner. Overenie pred inštaláciou si môžete objednať priamo u vášho BMW i partnera. Posledným krokom je samotná inštalácia zariadenia BMW i Wallbox alebo BMW i Wallbox Pro prostredníctvom Wallbox inštalačného servisu, ktorú si takisto môžete objednať u vášho BMW i partnera a ktorú aj vykoná vybraný prémiový partner. Ak si to želáte, tak môžete k celému tomuto komplexnému riešeniu pridať aj zmluvu na odber elektrickej energie od udržateľného dodávateľa, aby ste mohli na vašom BMW i3 jazdiť na elektrinu, ktorá vznikla ekologickým spôsobom. *

  * Dostupnosť tejto služby na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

BMW i Service Inclusive.

BMW i Service Inclusive dopĺňa BMW i asistenčné služby o komplexný balík údržby a opráv vozidla. Za jednorazovú platbu vám poskytne množstvo BMW i služieb, vrátane Originálnych BMW i dielov – u každého zúčastneného BMW i partnera na celom svete. Takto dostanete k dispozícii dokonalo transparentný prehľad všetkých nákladov a vyhnete sa vplyvom výkyvov v cenovej oblasti alebo neočakávaným výdavkom počas celého zmluvného obdobia. Každý z balíkov BMW i Service Inclusive platí od dátumu prvej registrácie vozidla a končí sa uplynutím časového alebo kilometrového zmluvného rámca.

Je takmer samozrejmé, že máte kedykoľvek možnosť zvýšiť balík na variant s vyšším časovým alebo kilometrovým limitom a vyšším pokrytím služieb. A ak svoje vozidlo chcete predať, váš balík BMW i Service Inclusive sa automaticky prenáša na nového majiteľa. Váš BMW i partner vám ochotne poskytne viac informácií o rozsahu poskytovaných služieb.

 • Balík BMW i Service Inclusive

  Balík BMW i Service Inclusive pokrýva všetky základné práce servisu a údržby podľa servisnej dokumentácie, vrátane výmeny mikrofiltra a brzdovej kvapaliny. Ak je vaše BMW i3 vybavené zariadením Range Extender, balík obsahuje aj servis motorového oleja (vrátane doliatia potrebného množstva), s výmenou olejového filtra, vzduchového filtra a zapaľovacích sviečok. Toto je váš prvý krok k neobmedzenej radosti z jazdy.

 • Balík BMW i Service Inclusive Plus

  Balík BMW i Service Inclusive plus je zárukou neobmedzenej radosti z jazdy. K obsahu balíka BMW i Service Inclusive pridáva navyše aj opravy dielov podliehajúcich opotrebovaniu: brzdových kotúčov a obloženia, ako aj výmenu líšt stieračov.

BMW ADD-ON MOBILITY.

BMW Add-on Mobility je program, ktorý vám poskytne požadovanú slobodu pohybu. Pri každodenných aktivitách si môžete vychutnávať mestskú mobilitu v tej najinovatívnejšej forme za volantom vášho BMW i3. A ak potrebujete na určitú cestu viac priestoru, alebo chcete absolvovať väčšiu vzdialenosť, jednoducho presadnete do konvenčného modelu BMW. *

* Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

BMW i Assistance Services.

BMW i Assistance Services vám poskytnú rozsiahlu ponuku asistenčných služieb, špecificky vyvinutých pre čisto elektrické vozidlá a umožnia vám vychutnávať si každú cestu už skôr, než nasadnete do BMW i3. Výbava BMW i ConnectedDrive Services vás podporí nielen tým, že bude sledovať stav nabitia batérie a proces nabíjania, ale aj využitím BMW i navigácie na monitorovanie a zohľadnenie externých faktorov, ktoré majú vplyv na dojazd, ako je napríklad hustota premávky na zvolenej trase. A ak by ste kedykoľvek potrebovali po ceste pomoc, služby mobility vám dokonca dokážu poskytnúť mobilné nabíjanie v prípade, že sa vám vybije vaša vysokonapäťová batéria. *

* Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

 • BMW Teleservices

  BMW Teleservices sú komplexným balíkom služieb pre zákazníkov, vďaka ktorým dokáže BMW i3 priamo komunikovať s vodičom alebo BMW i partnerom, za účelom informovania o potrebe servisného zásahu, vrátane automatického prenosu relevantných dát. Vodič dostane automatické upozornenie na nutnosť návštevy servisu a dokáže kontaktovať BMW i partnera kedykoľvek aj manuálne, vrátane manuálneho prenosu dát o vozidle. Vďaka tomu sa dá vyhnúť možným problémom a vyriešiť ich buď jednoducho cez telefón, alebo u vášho BMW i partnera. *

  * Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

 • Asistencia mobility

  BMW i vám pomôže udržať si mobilitu za každých okolností. Dokonca aj v prípade servisu alebo opravy je k dispozícii náhradná mobilita, či už lístky na verejnú dopravu, kupóny na taxi, odvoz alebo náhradné vozidlo. Služba vyzdvihnutia a dovezenia bude užitočná v prípade, že najbližší BMW i partner nie je nablízku.

  Kúpou BMW i3 automaticky získavate komplexný balík BMW i Mobile Care. Ten vám zaručí kompetentnú pomocou na telefóne pre nepredvídateľné prípady, ktoré by mohli ovplyvniť vozidlo alebo jeho nabíjanie a poskytne vám rýchlu pomoc priamo na mieste, ak by bola potrebná. V prípade potreby dokážeme vaše vozidlo priamo na mieste nabiť a previezť k najbližšej nabíjacej stanici. Prípadne, ak je to potrebné alebo ak si to želáte, priamo k vášmu BMW i partnerovi. Vďaka komplexnej ponuke náhradnej mobility zostanete v pohybe dokonca aj v takomto prípade. *

  * Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Spotreba paliva, energie a emisie CO₂ pre BMW i3 (60 Ah):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Spotreba energie v kWh/100 km: 12,9
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

  Spotreba paliva, energie a emisie CO₂ pre BMW i3 (94 Ah):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Spotreba energie v kWh/100 km: 12,6 / 13,1*
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

  Spotreba paliva, energie a emisie CO₂ pre BMW i3 (60 Ah) so zariadením Range Extender:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6
  Spotreba energie v kWh/100 km: 13,5
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 13

  Spotreba paliva, energie a emisie CO₂ pre BMW i3 (94 Ah) so zariadením Range Extender:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6
  Spotreba energie v kWh/100 km: 11,3 / 11,9**
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0,6

  Spotreba paliva, energie a emisie CO₂ pre BMW i8 s pohonom Plug-In Hybrid BMW eDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
  Spotreba energie v kWh/100 km: 11,9
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 49

  * Kolesový cluster 2: 20“ Styling 431
  ** Kolesový cluster 2: 20“ zimné pneumatiky

  Hodnoty spotreby paliva, energie a emisií CO₂ závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík.

  Dojazd závisí od množstva faktorov, obzvlášť od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia klimatizácie/kúrenia a pred-klimatizácie.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO₂ pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO₂ Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.