BMW i

FINANČNÉ SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU.

Pre individuálnu elektromobilitu.

BMW i ponúka komplexnú paletu finančných služieb, šitých na mieru pre BMW i3, ktoré optimálne dopĺňajú koncepciu mobility BMW i. Program BMW Financial Services Electrify obsahuje atraktívne komplexné balíky úverov, lízingu, poistenia, služieb vzťahujúcich sa k vozidlu aj služieb mobility. Optimálnym riešením rozšírenia mobility je program BMW Add-on Mobility, ktorý dáva k dispozícii kompletnú flotilu BMW pre prípad, že zákazník potrebuje absolvovať dlhšie vzdialenosti. *

* Dostupnosť a rozsah týchto služieb na Slovensku si prosím overte u vášho autorizovaného predajcu BMW.

PROGRAM BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Program BMW Financial Services Electrify je šitý na mieru pre zákazníkov BMW i vrátane ich potrieb mobility. Obsahuje atraktívny balík úverov, lízingu, poistenia, služieb vzťahujúcich sa k vozidlu a služieb mobility. Vezmite, prosím, na vedomie, že ponuka BMW Financial Services a BMW Add-on Mobility sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Ponuku špecifickú pre vašu krajinu nájdete na vašej miestnej BMW webstránke.

BMW i Agent v predaji*.

BMW i Agent je základným kameňom predaja BMW i: Predajná sieť je založená na vybraných partneroch s rozsiahlou znalosťou v oblasti elektrickej mobility a BMW i. Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch? Alebo ste sa už rozhodli pre kúpu? Naši experti sú tu, aby vám pomohli a ochotne vám poskytli poradenstvo. Ďalším prvkami siete BMW i sú značkoví predajcovia BMW i, ktorých nájdete vo významných svetových mestách ako Tokio, Paríži alebo Brusel, vrátane ponuky našich najnovších modelov.

BMW i Customer Interaction Centre*.

Moderný každodenný život sa už nemusí viazať na pevnú lokalitu. Záujem o maximálnu flexibilitu je vyšší než kedykoľvek predtým. Customer Interaction Centre (centrum zákazníckej interakcie) je jedným z predajných kanálov budúcnosti, ktorý je k dispozícii už dnes. Je dokonalo vybavené na uspokojenie potrieb moderného zákazníka BMW i. V tomto centre sú k dispozícii školení produktoví experti, ktorí vám ochotne poradia telefonicky, e-mailom, ale aj pri osobnom rozhovore. Po prvýkrát je teraz k dispozícii aj predaj priamo cez Customer Interaction Centre.

BMW i Mobile Sales Advisor*.

BMW i Mobile Sales Advisor (mobilný poradca predaja) je flexibilný expert, ktorý vás navštívi tam, kde si to prajete – ak nemôžete navštíviť vy nás. Svoju návštevu využije na odprezentovanie výhod kúpy vozidla BMW i, poradí vám ohľadom jeho konfigurácie a financovania. V prípade záujmu zariadi aj skúšobnú jazdu. Takýmto spôsobom signalizuje BMW i štart novej éry predaja automobilov. Naši zákazníci sú vždy hlavnou prioritou, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

BMW i ONLINE STORE*.

BMW i vám ponúka aj príležitosť využiť náš Online Store, kde si dokážete kúpiť svoje vlastné BMW i niekoľkými jednoduchými klikmi. Nakonfigurujte si vozidlo svojich snov – tam, kde ste a vtedy, keď chcete – a odošlite dáta priamo do BMW i. Náš internetový obchod Online Store je pre vás otvorený nonstop. Po prijatí vašej individuálnej konfigurácie vás bude kontaktovať jeden z našich produktových expertov, aby vám ďalej poradil a zodpovedal ďalšie otázky, ktoré by ste ešte mohli mať.
 • * Nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Prosím pozrite si BMW webstránku vašej krajiny alebo si vyžiadajte presnejšie informácie od vášho najbližšieho autorizovaného predajcu BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Spotreba paliva, energie a emisie CO2 pre BMW i3 (60 Ah):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Spotreba energie v kWh/100 km: 12,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  Spotreba paliva, energie a emisie CO2 pre BMW i3 (94 Ah):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Spotreba energie v kWh/100 km: 12,6* / 13,1**
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  Spotreba paliva, energie a emisie CO2 pre BMW i3 (60 Ah) so zariadením Range Extender:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6
  Spotreba energie v kWh/100 km: 13,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 13

  Spotreba paliva, energie a emisie CO2 pre BMW i3 (94 Ah) so zariadením Range Extender:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6
  Spotreba energie v kWh/100 km: 11,3* / 11,9**
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 12* / 13**

  Spotreba paliva, energie a emisie CO2 pre BMW i8 s pohonom plug-in hybrid BMW iPerformance:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1
  Spotreba energie v kWh/100 km: 11,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 49

  * Kolesový cluster 1: 19-palcové kolesá
  ** Kolesový cluster 2: 20-palcové kolesá, zimné kolesá

  Hodnoty spotreby paliva, energie a emisií CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík.

  Dojazd závisí od množstva faktorov, obzvlášť od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia klimatizácie/kúrenia a pred-klimatizácie.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.