RÝCHLEJŠIE A ĎALEJ. S RADOSŤOU A NULOVÝMI EMISIAMI.

Dojazd, nabíjanie a efektivita nového BMW i3 a nového BMW i3s.

RÝCHLEJŠIE A ĎALEJ. S RADOSŤOU A NULOVÝMI EMISIAMI.

RÝCHLEJŠIE A ĎALEJ. S RADOSŤOU A NULOVÝMI EMISIAMI.Dojazd, nabíjanie a efektivita nového BMW i3 a nového BMW i3s.

BMW i3 má všetko, čo potrebujete na zdolanie výziev modernej mobility – v suverénnej tichosti. Jeho vysokonapäťová batéria sa nabije na 80 percent na rýchlonabíjacej stanici typu DC iba za približne 45 minút. Jej inteligentný manažment energie sa postará o vysokú flexibilitu a efektivitu, tak v meste, ako aj na dlhších trasách.

Zistiť viac
BMW i

SILNEJŠIE. DLHŠIE. ĎALEJ.

Napredovanie nebolo nikdy predtým také jednoduché: BMW i3 dokáže absolvovať 260 kilometrov denne, vďaka svojmu predĺženému dojazdu. Nová vysokovýkonná batéria teraz dodáva motoru ešte viac elektrickej energie – a vy dostanete ešte viac elektrickej radosti z jazdy.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NABÍJANIE, KDEKOĽVEK.

Nabíjanie nebolo nikdy predtým takéto jednoduché: Inteligentné možnosti nabíjania BMW i3 prinášajú maximálny komfort a flexibilitu.

 • Nabíjanie doma

  BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus a BMW i Wallbox Connect vám umožnia nabiť vaše BMW i3 doma bezpečne, rýchlo a pohodlne. Za približne tri hodiny sa batéria naplní na 80% svojej maximálnej kapacity. To je možné vďaka trojfázovému prúdu, pri ktorom poskytne nové zariadenie BMW i Wallbox nabíjací výkon 11 kW* pre BMW i3. Náš inštalačný servis vám ochotne namontuje nabíjacie zariadenie.**

  * Zariadenie Wallbox má nabíjací výkon až do 22 kW.

 • Verejné nabíjanie

  Existuje veľa dôvodov, prečo vyraziť na cesty s vaším BMW i3 – a rovnako veľa príležitostí ako ho na cestách dobíjať. Je to veľmi praktické: BMW i3 môžete nabíjať na verejných nabíjacích staniciach pomocou jednosmerného prúdu (DC) aj pomocou striedavého prúdu (AC). To vám poskytne viac flexibility a umožní vám nabiť vozidlo tak rýchlo, ako sa len dá. Predovšetkým na DC staniciach je nabíjanie veľmi rýchle vďaka stálemu prúdu s vysokým napätím: Batéria sa naplní na 80% maximálnej kapacity iba za približne 45 minút. Alternatívne môžete svoje BMW i3 nabíjať aj na AC stanici, čo pri nabití na 80% maximálnej kapacity potrvá približne tri hodiny. Verejné AC stanice sú preto obzvlášť vhodné pre dlhodobé parkovanie, napríklad ak sa vyberiete na veľké nákupy.

KONEKTIVITA A ASISTENCIA VODIČA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Spotreba a emisie CO2 pre BMW i3 :
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,1
  Elektrický dojazd v km (kombinovaný): 359
  Bežný elektrický dojazd v km: do 260

  Spotreba a emisie CO2 pre BMW i3s :
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,0–14,6
  Elektrický dojazd v km (kombinovaný): 330–345
  Bežný elektrický dojazd v km: do 260

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.