BMW i4 2021 G26 čisto elektrické Gran Coupé elektrický automobil obrázok 1

THE i4

BMW i

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

Úplne prvé čisto elektrické Gran Coupé zaručí množstvo radosti z jazdy s dojazdom až do 600 kilometrov*. Štvordverové vozidlo je prísľubom výnimočných dynamických parametrov s výkonom až do 390 kW (530 k), pri dlhom dojazde, ktorý ho robí ideálnym spoločníkom aj na dlhé cesty.

Zistiť viac
THE i4ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

MOHUTNÁ AKCELERÁCIA A PLYNULÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI.

BMW i4 2021 G26 čisto elektrické Gran Coupé elektrický automobil obrázok 2

S výkonom až do 390 kW (530 k) je BMW i4 prísľubom fascinujúcej dynamiky. Toto Gran Coupé sa rozbehne z pokoja na 100 km/h iba za štyri sekundy, zároveň však ponúka pozoruhodne plynulé jazdné charakteristiky. Modelovo špecifická technológia tlmenia sa postará o to, že akceleračný katapult bude stimulujúcim, ale aj harmonickým jazdným zážitkom, bez preklzu kolies či korekcií smeru.

KOMFORT NA DLHÉ TRATE S VEĽKÝM DOJAZDOM.

BMW i4 2021 G26 čisto elektrické Gran Coupé elektrický automobil obrázok 3

Šprinty aj maratóny, ulice mesta aj vidiecke cesty – s dojazdom až do 600 km* (WLTP) zaručí čisto elektrické Gran Coupé vysokú všestrannosť a dokonalú využiteľnosť pre každý deň. Takmer nehlučný pohon a optimalizovaná technológia podvozka vytvoria pocit vozidla, ktoré sa hladko plaví do cieľa cesty, aj vo vysokých rýchlostiach a v náročných trakčných podmienkach.

VYSOKÁ PRECÍZNOSŤ A DYNAMIKA V ZÁKRUTÁCH.

BMW i4 2021 G26 čisto elektrické Gran Coupé elektrický automobil obrázok 4

Nová koncepcia vozidla s optimalizovanou aerodynamikou a vyváženým rozložením hmotnosti umožní dosiahnuť vysokú agilitu a precíznosť – aj s jemným vyladením komponentov pohonu a podvozka. Systémy pruženia a tlmenia sa postarajú o optimálny kontakt s vozovkou a vysokú stabilitu v zákrutách.

PROGRESÍVNY DIZAJN A MAXIMÁLNY KOMFORT.

BMW i4 2021 G26 čisto elektrické Gran Coupé elektrický automobil obrázok 5

Ako plnohodnotné 5-mieste vozidlo zaručí BMW i4 optimálny komfort sedenia s veľkorysým priestorom pre hlavu aj nohy vzadu. Dlhý rázvor, krátke previsy a splývajúca línia strechy definujú športovo elegantný tvar BMW Gran Coupé.

* predbežné údaje, podľa meracieho cyklu WLTP

Zistiť viac