BMW i

DNEŠNÉ INOVÁCIE. PRE CESTY ZAJTRAJŠKA.

Pripojenie vo vozidlách BMW i8.

S inovatívnymi riešeniami BMW i ConnectedDrive sa BMW i8 môže pochváliť vysokou úrovňou pripojiteľnosti – pre inteligentnú a udržateľnú formu mobility ako nikdy predtým. Služby BMW i ConnectedDrive pre navigáciu vždy vyberú tú najefektívnejšiu trasu do cieľa. Predĺženou rukou vozidla BMW i8 na smartfónoch je aplikácia BMW i Remote pre systémy iOS a Android. A so službami BMW TeleServices je miestny predajca vozidiel BMW i vždy informovaný, keď je potrebné s vozidlom zavítať do servisu.

VŠESTRANNÉ PRIPOJENIE.

 

 

Pripojenie.

Objavujte možnosti pripojenia vo vozidle BMW i8 – pozrite si video.

Aplikácia BMW i Remote.

Aplikácia BMW i Remote zobrazuje aktuálne informácie o stave vášho BMW i8, stave nabitia vysokonapäťovej batérie i efektivite a mobilite priamo na vašom smartfóne.

 • Stav vozidla

  Aplikácia BMW i Remote vám umožní ovládať rôzne funkcie, napríklad zamykať a odomykať vozidlo na diaľku. Dokonca vám aj umožní zapnúť klimatizáciu ešte predtým, než sa vydáte na cestu. Keď sa vozidlo pripojí k elektrickej sieti, programovateľná klimatizácia a časovač dobíjania umožnia napríklad vyhriať alebo vychladiť BMW i8 a nabiť ho doplna, aby bolo pripravené pred cestou v určitom čase každý deň od pondelka do piatka. Priebeh dobíjania môžete pohodlne sledovať v reálnom čase na smartfóne.
  Elektrický dojazd a stav nabitia batérie tiež môžete kedykoľvek skontrolovať pomocou aplikácie BMW i Remote.

 • Mobilita

  Adresy, ktoré ste si uložili do mobilu, môžete poslať priamo do navigačného systému BMW i8.
  V mestách často nie je možné zaparkovať priamo v cieľovej destinácii. To je dôvod, prečo vás aplikácia BMW i Remote po zaparkovaní s BMW i8 navedie do cieľa po tej najrýchlejšej trase. Vybraná lokalita sa automaticky vloží do navigácie v aplikácii, pričom zohľadnená bude aj verejná doprava. Kedykoľvek môžete skontrolovať polohu vozidla a rýchlo a jednoducho nájsť cestu späť k vozidlu.

Služby BMW i ConnectedDrive pre navigáciu.

Navigačný systém BMW i8 vrátane služieb BMW i ConnectedDrive pre navigáciu je špeciálne prispôsobený na uľahčenie a spríjemnenie šoférovania v maximálnej možnej miere. Služby BMW i ConnectedDrive pre navigáciu dokážu zohľadniť pri plánovaní trasy aj spoje verejnej dopravy, napríklad metro či vlak. Navigačný systém ďalej dynamicky poskytuje informácie o tom, či sú miestne verejné dobíjacie stanice prázdne alebo obsadené, a či patria do siete ChargeNow.

BMW TELESERVICES.

S týmto komplexným balíkom služieb pre zákazníkov komunikuje BMW i8 priamo s vodičom alebo predajcom vozidiel BMW i. Upozorní na každý potrebný servis či údržbu a priamo pošle súvisiace údaje na dohodnutie servisnej návštevy. Keď je nutné rezervovať servisnú návštevu, vodič je upozornený automaticky a môže sa kedykoľvek spojiť s predajcom vozidiel BMW i a manuálne preniesť údaje o vozidle. Každý problém tak môže byť vysvetlený rýchlejšie telefonicky alebo priamo u predajcu vozidiel BMW i.

 • Battery Guard

  Ako vlastník vozidla BMW i8 budete môcť využívať výhody služby Battery Guard na monitorovanie stavu vysokonapäťovej batérie. Budete bezodkladne informovaný napríklad v prípade, ak sa vyskytne akákoľvek odchýlka v súvislosti s naplánovaným dobíjaním, alebo ak svetlá vozidla ostali zapnuté príliš dlho. Služba pomáha predchádzať prílišnému vybitiu batérie. Ak však takáto situácia nastane, Battery Guard automaticky informuje predajcu vozidiel BMW i.