BMW i

VIAC NEŽ LEN PREDAJCA.

Mnohé cesty vedú k najbližšiemu predajcovi vozidiel BMW i.

Spôsob, akým ľudia definujú osobnú mobilitu, v súčasnej dobe prechádza radikálnou zmenou. Výrobky a služby spoločnosti BMW i nám umožňujú reagovať na tieto nové výzvy a potreby ponukou vizionárskych riešení. Jedno takéto riešenie je nová, flexibilne navrhnutá predajná sieť pre vozidlá BMW i, ktorá vám poskytuje služby individuálne ako zákazníkovi, a tiež pri kúpe vozidla BMW i. Ak máte otázky pred, počas alebo po kúpe vozidla, môžete využiť nonstop zákaznícky servis, alebo sa poradiť s odborne vyškoleným predajcom vozidiel BMW i: ústrednou myšlienkou tejto futuristickej koncepcie je to, že vám umožní kontaktovať firmu BMW i odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Horúca linka na predaj BMW i.

Moderný život už nie je viazaný nemennými otváracími hodinami. Dnes sa vyžaduje maximálna flexibilita. Telefonické centrum BMW i je dokonale vybavené, aby uspokojilo potreby a priania inovatívnych zákazníkov značky BMW i. Špeciálne vyškolení odborníci na produkty sú k dispozícii 24 hodín denne, aby vám poradili telefonicky. Prvýkrát v histórii značky BMW odteraz môžete uzavrieť kúpnu zmluvu aj telefonicky. Kedykoľvek a bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

S telefonickým centrom BMW i sa môžete spojiť kedykoľvek na telefónnom čísle [NSC, pridajte telefónne číslo miestneho telefonického centra BMW i.]

ONLINE DOPYT.

Okrem telefonického centra BMW i vám zákaznícky servis BMW i ponúka aj možnosť urobiť objednávku na internete. Zostavte si svoje vysnívané vozidlo BMW i online, a potom pošlite všetky relevantné údaje priamo do spoločnosti BMW i. Jeden z našich odborníkov na produkty vám zavolá a pomôže získať odpovede na všetky nezodpovedané otázky.

SIEŤ VYBRANÝCH PREDAJCOV.

BMW i8 je predávané prostredníctvom vybraných predajcov vozidiel BMW i, ktorí sa nachádzajú najmä v metropolitných oblastiach. Títo odborne vyškolení predajcovia sú vašimi kontaktnými osobami pre všetky služby súvisiace s vozidlami BMW i, služby mobility a služby BMW i ConnectedDrive Services. Poskytnú vám kompetentnú a komplexnú pomoc pri všetkých otázkach týkajúcich sa značky BMW i z jedného zdroja.

PROGRAM ELEKTRIFIKÁCIE V RÁMCI SLUŽIEB BMW FINANCIAL SERVICES.

Tento program je tvorený atraktívnymi balíkmi pre financovanie, lízing, poistenie, služby súvisiace s vozidlom a služby mobility.
BMW eLease je ponuka lízingových služieb užitých na mieru pre vaše BMW i8.
BMW eSelect ponúka prispôsobené služby financovania s atraktívnymi podmienkami.
Zmluvu o financovaní alebo lízingu si môžete rozšíriť o komplexný balík servisu vozidla BMW eCare, s ktorým získate atraktívnu všestrannú ochranu a spoľahlivo sa zabezpečíte proti všetkým nečakaným situáciám.
Alebo so službou BMW eCover, ktorá spája individuálnu ponuku financovania a lízingu s komplexným servisom a poistením vozidla, ktoré sú optimálne prispôsobené potrebám elektromobilov.
BMW eComfort je kompletná ponuka dokonale prispôsobená pre elektrickú mobilitu. Dopĺňa zmluvu o financovaní a lízingu o ďalšie služby pre vozidlo, poistenie a služby mobility.
Viac informácií a individuálnu ponuku získate u najbližšieho predajcu vozidiel BMW i.*

*Ponuka služieb BMW Financial Services a BMW Add-on Mobility sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Pre informácie špecifické pre vašu krajinu navštívte webovú lokalitu BMW svojej krajiny.