Oranžové BMW Z4 First Edition na polotmavej ulici pred domami so ženami

OTVORENIE JEDINEČNOSTI.

Nové BMW Z4 First Edition.

OTVORENIE JEDINEČNOSTI.

Nové BMW Z4 First Edition.

OTVORENIE JEDINEČNOSTI.Nové BMW Z4 First Edition.

S autoritatívnym ťahom: Nové BMW Z4 First Edition otvára novú dimenziu jazdy na otvorenom povetrí v každom ohľade. Táto štartovacia edícia ponúka estetiku roadstera s dynamikou automobilu BMW M. K dispozícii je iba počas exkluzívneho limitovaného obdobia. Lakovaná je exkluzívnou metalízou Frozen Orange. Tento výnimočný BMW roadster – s otvorenou aj zatvorenou strechou – má ambície naplno využiť potenciál svojich 340 koní na ceste za slobodou. Sériový model BMW Z4 bude predstavený v októbri na autosalóne Mondial de l’Automobile v Paríži.

5 SILNÝCH FAKTOV

  • 01 Exkluzívna špeciálna edícia, limitovaná dostupnosť
  • 02 Puristický dizajn s precíznou a jasnou štruktúrou
  • 03 Motor M Performance TwinPower Turbo pre maximálnu jazdnú dynamiku
  • 04 Výnimočne športový vzhľad s M aerodynamickým balíkom
  • 05 Na vodiča orientovaný digitálny kokpit s dvoma veľkými displejmi

OTVORENIE INDIVIDUALITY.

Dizajn BMW Z4 First Edition.

Zabudnite na stredný prúd a zažite jedinečnú slobodu: Toto vám ponúka BMW Z4 First Edition, každým svojím milimetrom. Exkluzívny metalický lak Frozen Orange zvýrazní svalnaté povrchy pozoruhodne precízneho dizajnového jazyka. A takto dodá génom klasického roadstera novú mieru expresívnosti. BMW Z4 First Edition – pocta individuálnej radosti z jazdy.

Oranžové BMW Z4 First Edition stojace v zákrute s horami v pozadí

Veľkolepé.

BMW Z4 First Edition je športové a sebavedomé. Šesťuholníkové Bi-LED predné svetlomety, so svetelnými tubusmi po prvýkrát usporiadanými vertikálne, plynulo prechádzajú do bokov a otvárajú pohľad do stredu na ploché a nízko uložené BMW obličky so sieťovým dizajnom. Spolu s M-špecifickými vzduchovými vstupmi to pridáva dojem extra šírky predných partií. Exkluzívna športovosť pre verejné cesty.

BMW Z4 First Edition v jazde s horami v pozadí

Obdivuhodné.

Pri pohľade na zadné partie vyžaruje BMW Z4 First Edition čistú dynamiku. Markantný zadný spojler elegantne vystupuje z povrchu, zatiaľ čo dizajnové línie, zabiehajúce do bokov, lemujú štíhle LED zadné svetlá. Silným záverom je zadný nástavec M aerodynamického balíka, ktorý kombinuje difúzor a koncovky výfuku do výsledného dojmu sebavedomej športovosti.

Záber do interiéru BMW Z4 First Edition na volant a sedadlá, s otvorenou strechou

Estetické.

Takto vyzerá radosť z jazdy na otvorenom povetrí: Dlhá predná kapota, klasická textilná strecha a krátke previsy definujú charakteristickú siluetu roadstera BMW Z4 First Edition. Jeho športový profil je zvýraznený minimalistickým dizajnom so svetlými a tienenými povrchmi, odpredu až dozadu. Táto dynamická forma kulminuje mohutnou líniou bokov.

Oranžové BMW Z4 First Edition v jazde, z vtáčej perspektívy
BMW Z4 First Edition s otvorenou strechou a pohľadom do kokpitu

OTVORENIE SILY.

Akcelerácia. Sila. Precíznosť. Tri vlastnosti, ktorými BMW Z4 First Edition vynikne v každej zákrute. Táto limitovaná edícia zrýchli z nuly na stovku za 4,6 sekundy. Po tomto zážitku budete chcieť ešte viac – a pri kombinácii tuhého podvozka, priameho riadenia a nízkej hmotnosti sa vaša radosť z jazdy premení na skutočné športové zjavenie.