BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný pohľad

71.050 €

Cena

374 k (275 kW)

Výkon motora

Benzín

Motor a typ paliva

THE 4

BMW M

NOVÉ BMW M440i xDRIVE CABRIO

71.050 €

Cena

374 k (275 kW)

Výkon motora

Benzín

Motor a typ paliva

THE 4NOVÉ BMW M440i xDRIVE CABRIO

Otestujte svoju individuálnu slobodu: s BMW M440i xDrive Cabrio, ktoré ignoruje konvencie. Dynamický kabriolet s progresívnym dizajnovým jazykom a neustálou pripravenosťou na vysoké výkony provokuje jazdné zážitky na novej emotívnej úrovni – pre BMW M440i xDrive Cabrio sa nezávislosť začína prvou otáčkou motora.

Zistiť viac

BMW M440i xDrive Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8*
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177*

* predbežné údaje

Zistiť viac

ŠPORTOVÉ FAKTY O M AUTOMOBILE BMW RADU 4 CABRIO.

Pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW M440i xDrive Cabrio

Otvorená športovosť a vysoká jazdná dynamika s neobmedzenou vhodnosťou na každodenné využitie.
 • Radový benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo s výkonom 374 k
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,9 sek.
BMW M440i xDrive G23 2020 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný pohľad

BMW M440i xDRIVE CABRIO – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M440i xDrive Cabrio.

Voľný radikál: Tu môžete preskúmať exkluzívny výber prvkov športovej výbavy pre BMW M440i xDrive Cabrio. Atraktívne M špecifické dizajnové detaily v spracovaní Cerium Grey a komfortné vychytávky v interiéri vyvolávajú okamžite citeľnú túžbu športového kabrioletu po slobode.

BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadobočný pohľad
Radový benzínový 6-valcový motor BMW M TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 detail

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Sebavedomá sila, zamatovo hladký chod a emotívny zvuk sú typickými črtami radového benzínového 6-valca BMW M TwinPower Turbo z novej generácie agregátov BMW EfficientDynamics. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým je mimoriadne výkonný a efektívny.
Adaptívny M podvozok BMW M440i xDrive Cabrio BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue G23 2020 detail zadný nástavec

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
M kožený volant Variabilné športové riadenie so systémom Servotronic BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 kokpit

Variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
BMW M440i xDrive Cabrio BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue G23 2020 bočný pohľad

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
Prevodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér detail páka prevodovky

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
M Sport brzdy BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 detail disk z ľahkej zliatiny

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s metalickým lakovaním Blue a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožňujú dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením na mokrom povrchu.
BMW M440i xDrive Cabrio BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue G23 2020 predný pohľad vertikálne BMW obličky v spracovaní Cerium Grey

Rám M obličiek v spracovaní Cerium Grey.

Špecifické vertikálne BMW obličky sú poctou legendám motoršportu ako je napríklad BMW 328. Rám v spracovaní Cerium Grey dodáva progresívnym obličkám špeciálny vzhľad a je modernou interpretáciou tradície BMW.
BMW M440i xDrive Cabrio BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue G23 2020 detailný pohľad zozadu M aerodynamický balík

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom vo farbe karosérie, s dvojdielnou vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow a vysokolesklej čiernej farbe, vyžaruje čistú dynamiku. Vložka difúzora modelu M440i je celá vo vysokolesklom čiernom spracovaní.
18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 detail

18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black.

18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 7,5J x 18, pneumatiky 225/45 R18, vzadu 8,5J x 18, pneumatiky 255/40 R18.
M Sport sedadlá BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér detail

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
M kožený volant BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér detail

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.

KOKPIT VODIČA A TECHNOLÓGIE.

Koncepcia ovládania, digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča v BMW M440i xDrive Cabrio.

Prehľadnosť, komfort a bezpečnosť na najvyššej úrovni: Početné inovatívne technológie vás počas cesty podporia rozličnými spôsobmi. Sústreďte sa na to najdôležitejšie – radosť zo športovej jazdy vo vašom BMW M440i xDrive Cabrio.

Kokpit BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér
BMW Live Cockpit Professional BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW Operating System 7 BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér iDrive displej

BMW Operating System 7.

Inovatívna ovládacia koncepcia BMW Operating System 7 umožňuje ešte jednoduchšie ovládanie funkcií vozidla napríklad hlasom, dotykovou obrazovkou a ovládačom iDrive – výrazne intuitívne. Za týmto účelom bola vylepšená aj funkčnosť ovládača iDrive. Teraz je možná priama voľba menu aplikácií.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný asistent? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Spozná vás, každým dňom sa zlepšuje a pomôže v každej situácii. Môžete si zvoliť aj vaše vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vozidle a pomôže vám ešte lepšie spoznať vaše BMW.
Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér iDrive displej

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Parkovací asistent Plus BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér iDrive displej

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
Integrácia smartfónu BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér iDrive displej

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay® a Android Auto® pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
Digital Key BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 dvere vozidla a smartfón

Digital Key.

Načo by ste si so sebou brali kľúč, keď máte so sebou svoj smartfón? Digital Key vám umožní zamknúť aj odomknúť vaše BMW a dokonca naštartovať bez nutnosti použitia kľúča. Zároveň môžete pomocou kompatibilného zariadenia iPhone* až piatim ďalším osobám umožniť používanie vášho BMW. Súčasťou autorizácie je aj možnosť obmedziť okrem iného výkon alebo maximálnu rýchlosť, napríklad pre vodičov začiatočníkov. *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými zariadeniami iPhone. Zoznam kompatibilných zariadení iPhone nájdete na bmw.com/digitalkey
Remote Software Upgrade BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 interiér iDrive displej

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najaktuálnejším softvérom? Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie funkcie vo vašom vozidle.

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILOV BMW RADU 4 CABRIO.

BMW M440i xDrive Cabrio

Výkon v kW (k) pri ot/min:

275 (374)/5500–6500

Krútiaci moment pri ot/min:

500/1900–5000

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,9

Spotreba paliva (kombinovaná) v l/100 km:

7,8*
* predbežný údaj

BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadobočný pohľad

BMW RADU 4 CABRIO.

Sloboda vo svojej najelegantnejšej forme: Okrem vysokej jazdnej dynamiky a nezávislej estetiky inšpiruje BMW radu 4 Cabrio aj športovým a elegantným interiérom a technicky špičkovou textilnou strechou.

APLIKÁCIA BMW KATALÓGY.

Aplikácia BMW katalógy na smartfóne

Zažite svet BMW interaktívne vo vašom smartfóne alebo tablete. Aplikácia BMW katalógy obsahuje digitálne brožúry všetkých aktuálnych modelov BMW. Vychutnajte si podrobné produktové informácie, brilantné obrázky, úžasné videá a fascinujúce príbehy zo zákulisia vášho obľúbeného modelu BMW. A nájdete tam samozrejme aj podrobnosti o dizajne, prvkoch výbavy, službách a technológiách nového BMW M440i xDrive Cabrio.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M440i xDRIVE CABRIO.

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M440i xDrive Cabrio, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW M440i xDRIVE CABRIO*.

Objavte doplnkovú výbavu a užitočné príslušenstvo pre M automobil BMW radu 4 Cabrio.

BMW M440i xDrive Cabrio ponúka dynamické jazdné pôžitky a množstvo športovej výbavy. Pre vaše špeciálne potreby má k dispozícii Originálne BMW príslušenstvo. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s týmto výnimočným športovým kabrioletom po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek. *Na zobrazeniach je BMW 430i Cabrio ako ilustračný príklad.

BMW radu 4 Cabrio G23 2020 metalíza Sanremo Green zadobočný pohľad BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0
BMW Advanced Car Eye 2.0 BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade narušenia a nezvyčajného pohybu okolo vozidla kamera automaticky nahrá situáciu s cieľom zdokumentovať možnú nehodu alebo (pokus o) vlámanie.
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 4 Cabrio G23 2020 Originálne BMW príslušenstvo

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.
18-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M Jet Black matný BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

18-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M Jet Black matný, kompletné letné koleso.

Vysoko kvalitné 18-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M sú v dizajne Jet Black matnom s farebným logom M. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku a runflat pneumatikami, vpredu 7,5J x 18, pneumatiky 225/45 R18 RSC, vzadu 8,5J x 18, pneumatiky 255/40 R18 RSC.
BMW rohož do batožinového priestoru BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW rohož do batožinového priestoru.

Protišmyková, odolná a vodovzdorná BMW rohož do batožinového priestoru s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú ozdobu z nehrdzavejúcej ocele.
BMW LED projektory vo dverách BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020

BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla zobrazenie cez vymeniteľné diapozitívy. K dispozícii pre štýlovo individuálne osvetlenie nástupného priestoru pri vozidle je niekoľko motívov.

BMW SLUŽBY PRE BMW M440i xDRIVE CABRIO.

Servisné ponuky a balíky pre M automobil BMW radu 4 Cabrio.

BMW stanovuje štandardy služieb a vždy je k dispozícii pre vás aj vaše BMW M440i xDrive Cabrio. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW M440i xDrive Cabrio automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na poruchy alebo nutnosť údržby, aby vás mohol následne priamo kontaktovať. BMW Service Inclusive finančne pokrýva tieto a ďalšie služby na časové obdobie podľa vášho výberu. Zaistite si viac času pre dôležité veci vo vašom živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.

BMW Service Inclusive muž za volantom BMW

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť zo športovej jazdy s vaším BMW M440i xDrive Cabrio. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.
BMW Teleservices žena so smartfónom pri dverách BMW

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW M440i xDrive Cabrio pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše BMW M440i xDrive Cabrio musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
BMW Roadside Assistance žena stojaca pri dverách otvoreného BMW

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.

Spotreba paliva a emisie CO2 BMW M440i xDrive Cabrio.

BMW M440i xDrive Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.


Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,


ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW M440i xDrive Cabrio.

 • BMW M440i xDrive Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8*
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177*

  * predbežné údaje

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.