BMW M440i xDrive Coupé metalíza Dravite Grey G22 2020 zadobočný pohľad

THE 4

BMW M

NOVÉ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELY A VÝBAVA

THE 4NOVÉ BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODELY A VÝBAVA

M automobil BMW radu 4 Coupé jazdí podľa svojich vlastných pravidiel. Tu nájdete všetky informácie o rozmanitosti jeho luxusnej výbavy, dizajnových prvkoch, technológiách orientovaných na výkon a prvotriednych digitálnych službách. Zistite, ako dovádza agilné kupé radosť z jazdy do extrému pomocou silného motora a dokonalo koordinovaných dynamických prvkov.

Zistiť viac

DIZAJN A VÝKON.

Dizajnové možnosti a dynamické prvky BMW M440i xDrive Coupé.

Štýlové opustenie komfortnej zóny: BMW M440i xDrive Coupé hovorí nielen rečou vynikajúcej dynamiky, ale aj jazykom individuálneho dizajnu. Neprehliadnuteľné M-špecifické prvky v spracovaní Cerium Grey, od vertikálnych BMW obličiek až po koncovky výfuku, atraktívne dopĺňajú športový vzhľad. V interiéri sa vychytávky ako napríklad M Sport sedadlá alebo M kožený volant postarajú o zvýraznenie exkluzívne dynamickej atmosféry kokpitu, orientovaného na vodiča.  

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 metalíza Arctic Race Blue bočný pohľad a modelka v aute otvorené dvere
BMW M440i xDrive Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020 predný pohľad vertikálne BMW obličky Cerium Grey

Rám M obličiek v spracovaní Cerium Grey.

Špecifické vertikálne BMW obličky sú poctou legendám motoršportu ako je napríklad BMW 328. Rám v spracovaní Cerium Grey dodáva progresívnym obličkám špeciálny vzhľad a je modernou interpretáciou tradície BMW.
BMW M440i xDrive Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020 bočný pohľad detail predný nástavec M aerodynamický balík

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom vo farbe karosérie, s dvojdielnou vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow a vysokolesklej čiernej farbe, vyžaruje čistú dynamiku. Vložka difúzora modelu M440i je celá vo vysokolesklom čiernom spracovaní.
18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 detail

18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black.

18-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 7,5J x 18, pneumatiky 225/45 R18, vzadu 8,5J x 18, pneumatiky 255/40 R18.
M Sport sedadlá BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detail

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
M kožený volant BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detail

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 detail

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Sebavedomá sila, zamatovo hladký chod a emotívny zvuk sú typickými črtami radového benzínového 6-valca BMW M TwinPower Turbo z novej generácie agregátov BMW EfficientDynamics. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým je mimoriadne výkonný a efektívny.
Adaptívny M podvozok BMW M440i xDrive Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020 detail zadný nástavec

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
Servotronic M kožený volant BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detail

Variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
BMW M440i xDrive Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020 bočný pohľad

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
Prevodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér detail páka prevodovky

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
M Sport brzdy BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s metalickým lakovaním Blue a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožňujú dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením na mokrom povrchu.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

Digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča v BMW M440i xDrive Coupé.

Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Asistent núdzového zastavenia aj Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočnou kolíziou Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu a
Parkovací asistent Plus BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
Integrácia smartfónu BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 interiér

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.

Spotreba paliva a emisie CO2 BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –

Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW M440i xDrive Coupé.

  • BMW M440i xDrive Coupé:­
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.5 / 8.1
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170 / 186

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

    Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.