BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný záber jazdný
i4 M50 Gran Coupé
Shop The Look
Cena72.800 €
Výkon544 k (400 kW)
Motor a typ palivaElektrina (BEV)

BMW i4 M50

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný záber jazdný

PRVÝ ČISTO ELEKTRICKÝ M AUTOMOBIL.

Cena72.800 €
Výkon544 k (400 kW)
Motor a typ palivaElektrina (BEV)
BMW i4 M50PRVÝ ČISTO ELEKTRICKÝ M AUTOMOBIL.

Elektrizujúca športovosť: BMW i4 M50 po prvýkrát kombinuje silu BMW M s inovatívnosťou BMW i. Výsledkom je BMW i4 M50 s jeho čisto elektrickým pohonom, o ktorý sa starajú dva motory BMW M eDrive s ohromujúcim spoločným výkonom 544 koní (400 kW) v režime Sport Boost, pre typickú BMW M dynamiku v doteraz nevídanej forme. Táto nová radosť z jazdy s nulovými miestnymi emisiami je podporená progresívnym dizajnom a zavŕšená atmosférou, ktorá je športová, exkluzívna a ultra moderná v každom jednom ohľade. Ako prvé čisto elektrické Gran Coupé od BMW M vytvára toto výnimočné vozidlo svoju vlastnú triedu a ohromí veľkoryso luxusnou priestrannosťou, inteligentnou konektivitou a obdivuhodnou každodennou praktickosťou.


BMW i4 M50:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 18,1−22,5

Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): –

Zistiť viac

THE i4 M50.

VÝKONY BMW i4 M50.

Pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW i4 M50.

Adrenalínom nabitá elektrická jazdná dynamika s komplexnou každodennou praktickosťou.
 • 400 kW (544 k), 0–100 km/h za 3,9 sek.
 • Dojazd až do 520* km (WLTP) s nulovými lokálnymi emisiami CO₂
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný záber

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

BMW i4 M50 – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW i4 M50.

Elektrifikuje zmysly: BMW i4 M50 vyvinie mohutný výkon 400 kW (544 k) pri prevádzke svojich dvoch elektromotorov BMW M eDrive v režime Sport Boost a spolu s množstvom M špecifickej technológie prináša úplne nový jazdný zážitok. Ten charakterizuje plynulé a neprerušované zrýchlenie z 0 na 100 km/h iba za 3,9 sekundy, adrenalínom nabitá dynamika s precíznosťou typickou pre BMW M a vysoko emotívne jazdné zvuky, ktoré generuje BMW M IconicSounds Electric. Ďalšie ostré korenie pridávajú štandardný M aerodynamický balík a doplnkový M technologický balík. Dynamický výzor kompletizujú exkluzívne dizajnové prvky v spracovaní Cerium Grey a nápadné M prvky, od uzatvorených M obličiek až po M zadný spojler. V interiéri definujú ultra modernú atmosféru okrem iného nový BMW Curved Display natočený smerom k vodičovi alebo štíhla palubná doska. M vychytávky, ako napríklad M Sport predné sedadlá alebo M kožený volant s kontrastným prešívaním, pridávajú ďalšie športové akcenty.

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadobočný záber jazdný
BMW M eDrive BMW i4 M50 G26 2021 pohon

BMW M eDrive.

BMW i4 M50 využíva piatu generáciu technológie BMW eDrive. Tá spolu s dvoma vysokovýkonnými elektrickými motormi zahŕňa aj vysokonapäťovú batériu, riadiacu elektroniku a nabíjaciu technológiu vozidla. V režime Sport Boost spolu vyvinú silné motory BMW M eDrive na prednej a zadnej náprave pozoruhodný výkon 544 koní (400 kW) a hladko, bez prerušenia ťahu, rozbehnú päťdverové Gran Coupé z 0 na 100 km/h iba za 3,9 sekundy. Špecifické umiestnenie vysokonapäťovej batérie znižuje ťažisko vozidla a spolu s rozložením hmotnosti na nápravy v pomere 50:50 prispieva k zlepšeniu dynamiky. Zároveň vozidlu vďaka pozoruhodnému dojazdu až do 520 kilometrov* (WLTP) nič nechýba ani po stránke každodennej praktickosti.
BMW M IconicSounds Electric BMW i4 M50 G26 2021 interiér dvere reproduktor

BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric samostatne vytvára vysoko emotívny zvukový svet pre BMW i4 M50. Vďaka nemu zažijete z reproduktorov audiosystému expresívne jazdné zvuky v interiéri a môžete si vychutnať radosť z jazdy všetkými vašimi zmyslami. Charakteristika zvuku sa prispôsobuje cez Ovládač jazdného zážitku: od mohutne výrazného s jasnou reakciu na dynamické zmeny v režime SPORT, cez harmonicky tlmený s jemnejšími reakciami v režime COMFORT, až po úplné ticho v režime ECO PRO.
Adaptívny M podvozok BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný záber detailný

Adaptívny M podvozok so špecifickým nastavením.

Adaptívny M podvozok, Variabilné športové riadenie a M Sport brzdy prispejú pri jazde v i4 M50 k maximálnej možnej precíznosti. Špecifické ladenie všetkých systémom a komponentov podvozka, ako aj vysoká tuhosť karosérie, garantujú pre M typický jazdný zážitok najvyššej úrovne.
Pohon BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadný záber jazdný

Pohon BMW i4 M50.

Vysokovýkonný pohon i4 M50 s dvoma silnými elektromotormi BMW M eDrive garantuje okamžitý nástup a mohutný priebeh ťahu. Pohon všetkých kolies s prioritou na zadnú nápravu a emotívny zvuk zvýraznia športový charakter. Veľká vysokonapäťová batéria s dlhým dojazdom garantuje radosť z jazdy aj na dlhých trasách.
M Sport brzdy BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue detailný pohľad na koleso zhora

M Sport brzdy.

M Sport brzdy majú štvorpiestikové pevné strmene vpredu a jednopiestikové plávajúce strmene vzadu, v modrej farbe a s označením M, spolu s veľkými brzdovými kotúčmi, pre vynikajúci brzdný výkon.

M technologický balík BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue detailný pohľad na koleso

M technologický balík.

M technologický balík vylepší M Sport brzdový systém o väčšie brzdové kotúče na prednej náprave. Tento balík je k dispozícii iba s 19-palcovými M diskami z ľahkej zliatiny Double-spoke style 861 M so športovými pneumatikami alebo s exkluzívnymi 20-palcovými M diskami z ľahkej z liatiny Double-spoke style 868 M so športovými pneumatikami, ktoré zaručia maximálny výkon aj pri dynamicky ostrej jazde.

M aerodynamický balík BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue detailný pohľad na koleso

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami, zadným nástavcom vo farbe karosérie a s dvojdielnou vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow, vyžaruje čistú dynamiku a športový charakter.
M karbónový exteriérový balík BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue M kryt zrkadla detailný pohľad

M karbónový exteriérový balík.

Doplnkový M karbónový exteriérový balík podčiarkuje športové ašpirácie vozidla. Bočné spojlerové prvky v prednom nárazníku vo vzduchových záclonách a kryty vonkajších spätných zrkadiel sú vyrobené z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP, karbón). Balík kompletizuje zdobenie po krajoch vzadu a zadný spojler v špecifickej geometrii. BMW i4 M50 má aj vonkajšie zrkadlá so špecifickým tvarom M.
Svetlá M Shadowline a BMW Laserlight BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue detailný pohľad na predné svetlomety

Svetlá M Shadowline a BMW Laserlight.

Doplnkové svetlá M Shadowline majú čiernu povrchovú úpravu všetkých chrómovaných prvkov predných svetlometov, čo vytvára nezameniteľný dizajn. V laserovom režime predĺžia Adaptívne svetlomety BMW Laserlight dosah diaľkových svetiel až do 550 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
19-palcové M disky z ľahkej zliatiny 861 M BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue

19-palcové M disky z ľahkej zliatiny 861 M.

Exkluzívne 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 861 M Bicolour Jet Black, leštené, so zmiešanými pneumatikami, majú špecifickú štylistiku, vyvinutú priamo pre BMW i4 M50. Na predných diskoch veľkosti 8,5J x 19 sú pneumatiky rozmeru 245/40 R19, zadné disky 9J x 19 obúvajú pneumatiky 255/40 R19.
BMW Live Cockpit Professional a BMW Curved Display BMW i4 M50 G26 2021 interiér kokpit

BMW Live Cockpit Professional a BMW Curved Display.

V BMW i4 M50 na vás čaká najnovšia generácia systém BMW Live Cockpit Professional. Jej súčasťou je nová zobrazovacia jednotka BMW Curved Display vrátane označenia M. Táto ultra moderná kombinovaná obrazovka pozostáva z 12,3-palcového prístrojového displeja a 14,9-palcového dotykového ovládacieho displeja pod spoločným bezrámovým skleneným povrchom. Štíhly digitálny displej je natočený smerom k vodičovi a reprezentuje obzvlášť intuitívnu a ergonomickú formu orientácie na vodiča, typickú pre BMW M.
M kožený volant BMW i4 M50 G26 2021 interiér kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho výraznejší veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s kontrastným prešívaním v M farbách a vybavený tvarovanými opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
M Sport sedadlá BMW i4 M50 G26 2021 interiér kokpit

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
M karbónové interiérové lišty BMW i4 M50 G26 2021 interiér kokpit

M karbónové interiérové lišty.

Vysoko kvalitné M karbónové interiérové lišty s ozdobnými lištami Pearl Chrome sú ideálne zladené so škrupinovými M Sport sedadlami a udeľujú extrémne moderný a dynamický vzhľad interiéru BMW i4 M50.

EMOTÍVNY ZVUK BMW i4 M50 – S PODPOROU BMW M ICONIC SOUNDS ELECTRIC.

BMW i4 M50 G26 2021 zvuk jazdný režim SPORT+

BMW M IconicSounds Electric produkuje vysoko emotívny zvuk motora pre BMW i4 M50, podľa najlepších zvyklostí BMW M. Môže mať rozsah od výrazne silného s ostrými odozvami na zmenu jazdnej dynamiky v režime SPORT, cez harmonickú akustiku s jemnou odozvou v režime COMFORT až po úplné ticho v režime ECO PRO, pre dokonalú akustickú pohodu.

Zistiť viac

OBJAVTE DOJAZDY BMW i4.

Preskúmajte dlhé dojazdy BMW i4! Využite možnosti nastavenia a uvidíte, ako prekvapivo ďaleko sa dostanete, ak vezmete do úvahy iba pár faktorov.
Zvoliť model

  NABÍJACIE ČASY PRE BMW i4 M50.

  Vaše BMW i4 a BMW Charging vám prinášajú výhody množstva na mieru šitých ponúk nabíjania doma, v práci aj na cestách. Spolu s pozoruhodným nabíjacím výkonom, ktorý vám predĺži dojazd až do 140 km iba za 10 minút, alebo umožní nabiť batériu na vysokovýkonných nabíjacích staniciach IONITY z 10 na 80 % iba za 31 minút.
  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue predobočný pohľad s grafom nabíjania

  Nabíjanie doma pre dojazd 100 km.

  01:36 h – Wallbox (11 kW)

  01:36 h – Flexibilná rýchlonabíjačka (11 kW) z priemyselnej zásuvky

  08:07 h – Štandardný nabíjací kábel alebo Flexibilná rýchlonabíjačka (2,3 kW) z domácej zásuvky
  Kontaktovať predajcu pre možnosti nabíjania
  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadobočný pohľad s grafom nabíjania

  Verejné nabíjanie pre dojazd 100 km.

  00:05 h – Vysokovýkonná nabíjacia stanica (max. nabíjací výkon vozidla)

  00:21 h – Rýchlonabíjacia stanica (50 kW)

  01:36 h – AC nabíjacia stanica (max. nabíjací výkon vozidla)
  Kontaktovať predajcu pre možnosti nabíjania

  Kalkulácia berie do úvahy spotrebu a nabíjací výkon. Hodnoty zodpovedajú štartu s teplotou batérie 29-33° C a okolitou teplotou s certifikačnými hodnotami nezahŕňajúcimi dodatočné spotrebiče ako napríklad vyhrievané sedadlá, displeje alebo klimatizáciu. Konkrétne reálne spotreby sa môžu líšiť (napr. v závislosti od jazdného profilu, teploty a okolitých podmienok). Rozdiely môžu vzniknúť aj v konkrétnych reálnych nabíjacích výkonoch (napr. v závislosti od stavu nabitia batérie a klimatizácie vozidla). Spotreba vychádza z testovacieho cyklu WLTP. Nabíjací výkon vychádza z maximálneho možného nabíjacieho výkonu (v závislosti od typu nabíjania a od vozidla).

  Zistiť viac

  VEREJNÉ NABÍJANIE S BMW CHARGING: 12 MESIACOV BEZ ZÁKLADNÉHO POPLATKU.[1]

  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue bočný pohľad na verejnej rýchlonabíjacej stanici

  Karta BMW Charging Card ako súčasť programu dodávky vášho elektrického vozidla je vaším kľúčom k neustále rastúcej celonárodnej sieti verejných nabíjacích staníc. V tarife Active môžete nabíjať za obzvlášť atraktívnych podmienok v celej Európe a počas prvých 12 mesiacov nebudete platiť základný poplatok. S novým BMW i4 M50 získate aj balík IONITY Plus s prvým rokom bez základného poplatku, čo vám umožní využívať ultra rýchle nabíjanie na niektorej z mnohých vysokovýkonných nabíjacích staníc IONITY.

  ZAŽITE DIGITÁLNE SLUŽBY BMW PRE BMW i4 V TOMTO VIDEU.

  Spoznajte systém BMW Intelligent Personal Assistant, ktorý reaguje na vaše hlasové povely a poskytne vám skvelú vizuálnu prezentáciu cez nový BMW Curved Display. Inovatívne služby Connected Charging vám umožnia maximálne využívať dojazd vášho BMW i4 M50. Navyše, BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón[2] na kľúč od vozidla.

   

  Zistiť viac

  BMW i4 M50 SA VYRÁBA S VYUŽITÍM 100 % ZELENEJ ENERGIE.

  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue zadný záber jazdný na vidieckej ceste

  Výroba BMW i4 M50 je vždy udržateľná a využíva výlučne zelenú energiu. Navyše, vysokovýkonná batéria BMW i4 M50 bola vytvorená tak, aby vôbec nevyužívala vzácne kovy. Najlepšie však je, že počas jazdy s BMW i4 M50 produkujete vždy nulové emisie, takže si môžete vychutnávať jeho dynamiku s pocitom čistého svedomia.

  TECHNICKÉ ÚDAJE ÚPLNE PRVÉHO BMW i4 M50.

  Výkon v kW (k):

  400 (544)

  Krútiaci moment v Nm:

  795

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek.:

  3,9

  Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP):

  415–519

  Maximálny nabíjací výkon:

  10-minútové nabíjanie môže pridať až do 140 km dojazdu (vysokovýkonná nabíjacia stanica)

  BMW i4 G26 technické údaje skica
  BMW kolesá a pneumatiky – detailný pohľad na EU štítky

  BMW KOLESÁ A PNEUMATIKY.

  Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách BMW.

  BMW M PERFORMANCE DIELY A PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW i4 M50.

  Objavte športovú výbavu a užitočné príslušenstvo pre BMW i4 M50.

  BMW i4 M50 ponúka dynamické jazdné pôžitky a množstvo športovej výbavy. BMW M Performance diely vám umožnia maximalizovať dynamický vzhľad BMW i4 M50 a stanoviť motoršportové akcenty pre exteriér aj interiér. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Pomocou jednotlivých extra prvkov, s kvalitou, dizajnom a výkonom dokonalo vyladeným pre tento elektrický športový automobil, dostanete maximálnu pridanú hodnotu – pre všetky vaše plány.

  M Performance obličky karbónové BMW i4 M50 G26 2021

  M Performance obličky, karbónové.

  Ukážte svoj štýl: Rám M Performance obličiek je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového karbónu. Pre obzvlášť športový, elegantný a individuálny výzor.
  Ísť na produkt
  M Performance zadný spojler karbónový BMW i4 M50 G26 2021

  M Performance zadný spojler, karbónový.

  M Performance karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu aj dynamický vzhľad vozidla a garantuje optimalizovanú aerodynamiku.
  Ísť na produkt
  M Performance difúzor karbónový BMW i4 M50 G26 2021

  M Performance difúzor, karbónový.

  M Performance difúzor z karbónu poskytuje ešte modernejší výzor – a športový vzhľad vozidla ešte viac zvýrazňuje.
  Ísť na produkt
  20-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 868 M Bicolour (Night Gold, leštený frézovaním), kompletné letné koleso BMW i4 M50 G26 2021

  20-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 868 M Bicolour.

  Exkluzívne 20-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 868 M Bicolour Night Gold, leštené frézovaním. Sada kompletných letných kolies so systémom sledovania tlaku v pneumatikách.
  Ísť na produkt
  M Performance volant BMW i4 M50 G26 2021

  M Performance volant.

  Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa volant obzvlášť príjemne a pevne drží pre športovejší pocit z reakcií riadenia.
  M Performance volič v Alcantare BMW i4 M50 G26 2021

  M Performance volič v Alcantare.

  M Performance volič potiahnutý Alcantarou poskytuje obzvlášť pevné uchopenie a aj vizuálne vylepšuje interiér vozidla.
  Ísť na produkt
  BMW WaterBlade BMW i4 M50 G26 2021

  BMW WaterBlade.

  BMW WaterBlade je stierač na čelné sklo s inovatívnou technológiou stierania – pre podstatne lepší čistiaci účinok.
  Ísť na produkt
  BMW strešný nosič bicyklov BMW i4 M50 G26 2021

  BMW strešný nosič bicyklov.

  BMW strešný nosič bicyklov bezpečne prepraví športové, turistické, horské aj detské bicykle, do maximálnej hmotnosti 20 kg.
  Ísť na produkt
  BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém BMW i4 M50 G26 2021

  BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

  Vešiak na odevy sa zaklikne do základného držiaka doplnkovej výbavy Travel & Comfort a dá sa použiť aj mimo vozidla.
  Ísť na produkt
  18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey BMW i4 M50 G26 2021

  18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey.

  18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 853 Gunmetal Grey. Kompletné zimné koleso so senzorom merania tlaku, aj pre snehové reťaze, veľkosť 8,5 J x 18.
  Ísť na produkt
  BMW Advanced Car Eye 2.0 BMW i4 M50 G26 2021

  BMW Advanced Car Eye 2.

  V prípade narušenia vysoko citlivá full-HD kamera automaticky nahrá situáciu pred vozidlom aj za ním.
  BMW koberčeky do každého počasia predné BMW i4 M50 G26 2021

  BMW koberčeky do každého počasia predné.

  Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú v čiernom dizajne, s logom BMW.
  Ísť na produkt
  BMW i4 eDrive40 G26 2021 Mineral White predobočný pohľad statický pred vodou

  BMW i4.

  Ako prvé čisto elektrické Gran Coupé očarí športové a elegantné BMW i4 svojimi dynamickými jazdnými parametrami a veľkorysou priestrannosťou, kombinovanou s exkluzívnym komfortom. S dlhým dojazdom až do 520 kilometrov (WLTP) a veľkorysým interiérom s piatimi plnohodnotnými sedadlami je tento päťdverový automobil dokonalým spoločníkom na každú cestu.

  CENY A FINANCOVANIE PRE BMW i4 M50.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW i4 M50.

  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Portimao Blue bočný pohľad so ženou pred domom

  Na mieru šité produkty financovania od BMW Financial Services vás privedú do cieľa rýchlo a flexibilne. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW i4 M50.

  SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW i4 M50.

  Pracovník servisu BMW pomáha zákazníkovi

  MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

  Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie alebo si prajete špecifické ponuky na BMW i4 M50, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRE BMW i4 M50.

  Pracovník servisu BMW zdraví zákazníka

  #whateverhappens. Všestranne bezstarostná jazda: Tento balík vám ponúka 100-percentnú transparentnosť a jednoduché plánovanie na vami vybraný časový alebo kilometrový rozsah.

  • Kontrola vozidla v súlade so smernicami BMW
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny

  Spotreba elektrickej energie a emisie CO₂ pre BMW i4 M50.

  ** Trhovo špecifická ponuka, platná pre nové vozidlá od pobočiek a predajcov BMW v Európe v sieti BMW Charging.

  BMW i4 M50:
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,1−22,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

   

  Hodnoty označené indexom [1] sú predbežné, alebo ešte neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Zistiť viac

  Spotreba elektrickej energie a emisie CO₂ pre BMW i4 M50.

  • *Podľa meracieho cyklu WLTP

   ** Trhovo špecifická ponuka, platná pre nové vozidlá od pobočiek a predajcov BMW v Európe v sieti BMW Charging.

   BMW i4 M50:
   Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,0–22,5
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  SPOTREBA ELEKTRICKEJ ENERGIE A EMISIE CO₂ PRE BMW I4 M50.

   

  BMW i4 eDrive40 :
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,1–19,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 0  BMW i4 M50:
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 18,1–22,5
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 0

   

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Zistiť viac