BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový zadný pohľad na odparkované vozidlo pred rezidenčnou budovou.

THE 1

BMW M

BMW M135i xDRIVE.

BMW M135i xDrive predstavuje športovú špičku BMW radu 1. Každý detail odkazuje na jeho vedúcu pozíciu – s podporou rozsiahleho balíka vysoko kvalitných prvkov a pokročilých technológií. Objavte detaily interiéru a exteriéru, prvky jazdnej dynamiky a inovatívnu výbavu.

Zistiť viac
THE 1BMW M135i xDRIVE.

DIZAJN A VÝKON.

Dizajnové možnosti, funkcie jazdnej dynamiky a M Sport riadenie modelu BMW M135i xDrive.

Jasný líder – BMW M135i xDrive jasne vyjadruje svoje dynamické predispozície na prvý pohľad. V časti Dizajn nájdete exkluzívny výber športového príslušenstva pre interiér a exteriér týchto fascinujúcich vozidiel BMW radu 1. V časti Jazdná dynamika nájdete bližšie informácie o voliteľných a štandardne montovaných prvkoch z oblasti pohonu a podvozku – pre maximálny výkon a agilitu.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový predný pohľad počas jazdy.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire s BMW mriežkou chladiča v sieťovom dizajne a v úprave Cerium Grey.

BMW mriežka chladiča v sieťovom dizajne.

BMW mriežka chladiča v sieťovom dizajne je celá v úprave Cerium Grey a vo vnútri má prepracovaný sieťový vzor. Tento vzor inšpirovaný pretekmi, prepožičiava prednej časti hĺbku a hodnotu a stanovuje kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, zadný pohľad s M aerodynamickým balíkom.

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nárazníkom, zadným nárazníkom a bočnými prahmi, predstavuje čistú dynamiku a zvýrazňuje atletický charakter vozidla. Lišty sú lakované vo farbe karosérie a obsahujú vložky v lesklej čiernej farbe.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, zadný pohľad s M zadným spojlerom.

M zadný spojler.

M zadný spojler zvýrazňuje atletickú siluetu vozidla a výrazne znižuje neželaný aerodynamický vztlak. Vytvorením prítlaku na zadnú nápravu zabezpečuje vozidlu lepšiu jazdnú stabilitu.
BMW M135i xDrive interiér s M bezpečnostnými pásmi.

M bezpečnostné pásy.

M bezpečnostné pásy s predpínačom a obmedzovačom sily majú jemné prešívanie v typických farbách M a zvýrazňujú vysokú kvalitu a športovú atmosféru interiéru.
BMW M135i xDrive kokpit s M koženým volantom.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčným ovládaním, znakom M a integrovaným airbagom s trojlúčovým dizajnom. Veniec volantu obšitý čiernou kožou „Walknappa“ a čiernym prešívaním s tvarovanými plochami, zabezpečuje priame, atletické riadenie.
BMW M135i xDrive interiér s M športovými sedadlami vodiča a spolujazdca.

M športové sedadlá pre vodiča a spolujazdca.

M športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy, hlbokými sedákmi a vysokými bočnými a chrbtovými opierkami poskytujú vodičovi a spolujazdcovi lepšiu oporu aj pri rýchlom prejazde zákrut. Okrem toho sa sedadlo dá nastaviť podľa vašej individuálnej veľkosti postavy vďaka integrovanému nastaveniu šírky operadla.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, zadný pohľad s koncovkami výfuku vľavo a vpravo v úprave Cerium Grey.

Koncovky výfuku.

Exkluzívne pre M135i: šikmé koncovky výfuku vľavo a vpravo a vo farbe Cerium Grey. Takýmto spôsobom koncovky výfuku s priemerom 100 mm predstavujú vizuálny prvok a zvýrazňujú športovosť modelu M135i.
BMW M135i xDrive interiér s podsvietenými interiérovými lištami Illuminated Boston.

Interiérové lišty Illuminated Boston.

Interiérové lišty Illuminated Boston so sieťovým vzorom na prístrojovej doske a na výplni dverí vytvárajú príjemnú a hodnotnú atmosféru v interiéri. Ligotavý vzor diskrétne podsvietených líšt vytvára atraktívnu a mimoriadne príjemnú atmosféru vo vozidle.
M TwinPower Turbo 4-valcový benzínový motor modelu BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive motor.

Špičkový športovec, ktorý poskytuje čistú radosť z jazdy: 4-valcový benzínový motor BMW M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive je mimoriadne výkonný vďaka novým piestom, väčšiemu turbodúchadlu, optimalizovanému vedeniu nasávaného vzduchu, výkonnému chladeniu a M výfukovému systému s klapkovou reguláciou.
BMW M135i xDrive s prevodovkou Steptronic Sport.

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport umožňuje športové radenie prevodových stupňov. Či už automaticky alebo manuálne pomocou radiacej páky, alebo pádlami pod volantom – pre komfortné plachtenie alebo dynamickú športovú jazdu. V režime SPORT a s radiacou pákou v ľavej polohe S/M, sú zmeny prevodových stupňov nakonfigurované pre maximálny výkon.
BMW M135i xDrive s M Sport podvozkom.

M Sport podvozok.

M Sport podvozok zníži svetlú výšku vozidla o približne desať milimetrov. Obsahuje kratšie pružiny a tvrdšie tlmiče, ako aj tuhšie stabilizátory. Spoločne predstavujú ešte priamejšiu konštrukciu pruženia, ktorá umožňuje mimoriadne športový štýl jazdy.
BMW M135i xDrive s M Sport brzdami.

M Sport brzdy.

M Sport brzdy s viacpiestovými brzdovými strmeňmi v tmavomodrej farbe a s označením M poskytujú výnimočný brzdný výkon. Sú prispôsobené vysokému dynamickému potenciálu vozidla a zároveň umožňujú výnimočný atletický štýl jazdy a vynikajúci brzdný účinok na mokrom povrchu.
BMW M135i xDrive s M športovým riadením.

M športové riadenie.

M športové riadenie Servotronic zabezpečuje priame a agilné reakcie a znižuje námahu pri otáčaní volantu. Vozidlo tak môžete riadiť presnejšie a vďaka tomu vám ponúka mimoriadne atletické jazdné vlastnosti, najmä na kľukatých cestách.
BMW M135i xDrive s inteligentným pohonom všetkých kolies BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive rozdeľuje pohonnú silu plynule a variabilne na predné a zadné kolesá pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnú jazdu vo všetkých jazdných situáciách. Pre ešte lepšiu obratnosť dochádza k elektronickému rozdeľovaniu sily, čo pôsobí proti pretáčavosti a nedotáčavosti v zákrutách.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire s balíkom M Performance, trojštvrťový predný pohľad.

BMW M135i xDRIVE S M PERFORMANCE BALÍKOM.

Balík M Performance ešte viac zvýrazňuje športový potenciál vozidla. Úspora hmotnosti vďaka opatreniam na podvozku, v interiéri a použitím 18“ odľahčených, kovaných diskov kolies, zaručuje maximálne zrýchlenie a výrazné zlepšenie jazdnej dynamiky. Balík M Performance s výraznými čiernymi prvkami, ako napríklad kryty vonkajších spätných zrkadiel, BMW mriežka chladiča so sieťovým dizajnom a koncovky výfuku, jasne zviditeľňujú zvýšený výkon z vonkajšej strany.

 

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

Konektivita a digitálne služby v modeli BMW M135i xDrive.

Od vášho digitálneho asistenta BMW Intelligent Personal Assistant, cez voľne programovateľný BMW Live Cockpit Professional, až po pohodlnú službu Remote Software Upgrade: najmodernejšie technológie pre konektivitu a inovatívne digitálne služby vám ponúkajú maximálnu mieru konektivity a komfortu vo vašom BMW M135i xDrive.
BMW M135i xDrive s BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s funkciou navigácie zahŕňa dva kvalitné displeje, ktoré pozostávajú z displeja s vysokým rozlíšením a rozmerom 10,25“, ktorý sa dá ovládať dotykovo a plne digitálny prístrojový displej s rozmerom 10.25“. BMW Operating System 7 sa dá taktiež ovládať dotykovým ovládačom iDrive Touch Controller.
BMW M135i xDrive s BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hej, BMW. Kto si?“ Nebolo by úžasné, keby sa vaše BMW dodávalo s osobným asistentom? Komunikujte so svojim vozidlom pomocou funkcie BMW Intelligent Personal Assistant. Pozná vás, každý deň sa zlepšuje a pomôže vám v každej situácii. Môžete mu prideliť vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vašom vozidle a pomôže vám spoznať vaše BMW ešte lepšie.
BMW M135i xDrive s funkciou Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby bol softvér vášho BMW vždy aktuálny? S funkciou Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, rovnako ako v prípade vášho smartfónu. Takýmto spôsobom si môžete aktivovať aj iné funkcie vo vašom vozidle.
Služba Remote Services v modeli BMW M135i xDrive.

Služba Remote Services.

Zamkol som dvere vozidla? Kde presne je odparkované? Služba Remote Services vám umožňuje diaľkový prístup do vozidla pomocou BMW Connected app. Zablikajte svetlami, aktivujte klimatizáciu vo vozidle alebo uzamknite vaše BMW odkiaľkoľvek pomocou vášho smartfónu.
Telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním v BMW M135i xDrive.

Telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním.

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania obsahuje bezdrôtový nabíjací port a dodatočný druhý mikrofón pre lepšiu kvalitu zvuku hands-free systému aj pre vášho predného spolujazdca. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač. Vo výbave je aj technická príprava pre Wi-Fi hotspot.
BMW M135i xDrive s funkciou Wi-Fi Hotspot.

Wi-Fi Hotspot.

Zúčastnite sa videokonferencie na vašom tablete alebo sledujte poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na vašom smartfóne. Wi-Fi Hotspot je spôsob, akým môžete byť online rýchlosťou LTE (ak je k dispozícii) s použitím SIM karty nainštalovanej vo vašom vozidle. Vy a vaši spolucestujúci môžete surfovať na webe až na desiatich zariadeniach súčasne.
BMW M135i xDrive a Integrácia smartfónu

Integrácia smartfónu

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu v BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu vám vo vozidle poskytne podporu pre Apple CarPlay a Android Auto pomocou bezdrôtového pripojenia smartfónu. To vám umožní komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
BMW M135i xDrive, technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M135i xDRIVE.

BMW M135i xDRIVE TECHNICKÉ ÚDAJE.

Porovnať technické údaje

Spotreba paliva a emisie CO₂ modelu BMW M135i xDrive.

  • Disclaimer reference invalid