BEZPEČNOSŤ BEZ HRANÍC

Bezpečnosť a komfort v BMW M2 Coupé.

Pokiaľ ide o aktívnu a pasívnu bezpečnosť, kompromisy nie sú prípustné. BMW M2 so svojím bohatým arzenálom technológií je pripravené čeliť každej výzve. Pomocou špecifickej M orientácie na vodiča zároveň vytvára podmienky na bleskurýchle reakcie a vynikajúci komfort, tak na pretekárskej trati ako aj pri potrebách každodenného jazdenia. K tomu sa pridávajú balíky BMW Service Inclusive, vytvorené na mieru vašich požiadaviek, s cieľom udržať vaše vozidlo vždy v bezchybnej kondícii.

M ORIENTÁCIA NA VODIČA.

Ergonomická koncepcia vozidla M zahŕňa aj exkluzívny kokpit s orientáciou na vodiča, charakteristický práve pre modely M. Všetky ovládacie prvky, ako aj M opierku pre nohu, má vodič pohodlne na dosah. Presne ako v pretekoch, aj tu je prioritou intuitívne ovládanie, ktoré prispeje k najrýchlejším možným reakčným časom vodiča.

PASÍVNA BEZPEČNOSŤ.

Vďaka využitiu starostlivo vyberaných materiálov a extrémne pevnej štruktúre spĺňa každé BMW vysoké štandardy pasívnej bezpečnosti a spolu s účinnými zádržnými systémami garantuje maximálnu možnú ochranu posádky. Vozidlá sú skonštruované v súlade s crash testami, ktoré vykonávajú najvýznamnejšie nezávislé inštitúcie.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive umožní zákazníkovi zvoliť si konkrétne obdobie platnosti, bez toho, aby sa musel starať o náklady, súvisiace s kontrolami a údržbou vozidla. Obsahom balíka je výmena oleja, servis mikrofiltra, palivových filtrov, vzduchových filtrov a zapaľovacích sviečok, ako aj výmeny brzdovej kvapaliny, kontroly vozidla a ďalšie služby v súlade so štandardmi BMW.

  • Spotreba paliva a emisie CO2 pre BMW M2 Coupé:

    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9 až 8,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 185 až 199

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.