ŽRALOK V AKVÁRIU.

BMW M

Dizajn BMW M2 Coupé.

ŽRALOK V AKVÁRIU.

Dizajn BMW M2 Coupé.

Jediný automobil M vo svojom segmente vozidiel. Plný života a energie. Verný odkazu motoristického športu každým svojím aspektom. BMW M2 Coupé vyžaruje svojím exteriérom aj interiérom čistú dynamiku. Toto vozidlo vzniklo, aby atakovalo limity. Zrodilo sa na pretekárskej trati a je doma na každej ceste.

ŽRALOK V AKVÁRIU.Dizajn BMW M2 Coupé.

Jediný automobil M vo svojom segmente vozidiel. Plný života a energie. Verný odkazu motoristického športu každým svojím aspektom. BMW M2 Coupé vyžaruje svojím exteriérom aj interiérom čistú dynamiku. Toto vozidlo vzniklo, aby atakovalo limity. Zrodilo sa na pretekárskej trati a je doma na každej ceste.

BMW M

DIZAJN EXTERIÉRU.

Kompaktné vozidlo, dokonalé pre prudké šprinty aj ostré zákruty – BMW M2 Coupé predvádza svoju nevšednú silu, agilnosť a precíznosť každým svojím detailom. Veľké vstupné otvory v prednom nástavci dodávajú vysokovýkonnej pohonnej jednotke M dostatok chladiaceho vzduchu. Predná kapota je počiatkom atletickej kupé línie, ktorá vyžaruje neskrotnú dynamiku a pri pohľade zboku vyzerá mimoriadne športovo. Vzduchové záclony a M zadný spojler optimalizujú aerodynamiku. Klasické M obličky dvojitej mreže chladiča s dvojitými lištami a M žiabre dopĺňajú BMW M2 Coupé o ďalšiu porciu športovosti.

Precízna ľahká zadná náprava, extra široké zadné pneumatiky a veľký rozchod kolies sú základom na prvý pohľad pevného postoja zadných partií vozidla. Vložka difúzora v nástavci pod zadným nárazníkom s párom dvojitých koncoviek výfuku sú ideálnou bodkou za dynamickým vzhľadom.

BMW M2 COUPÉ VO FILME.

BMW M2 Coupé predvádza svoje nezameniteľné pretekárske gény priamo v akcii.

DIZAJN INTERIÉRU.

Interiér BMW M2 Coupé privíta pilota a prvého dôstojníka športovými sedadlami potiahnutými čiernou kožou Dakota. Všetky sedadlá majú pod opierkou hlavy vyrazené logo M a sú zdobené kontrastným prešívaním vo farbe Polar Blue. Ovládacie prvky sú systematicky orientované na vodiča, čo je zárukou rýchleho a presného dosahu na všetky dôležité funkcie. Interiérové obkladové lišty, vyrobené z karbónu s otvorenými pórmi, M kožený volant a dva okrúhle prístroje s červenými ručičkami vypovedajú o jasne športovej náture. Tento dojem ešte viac zvýrazní množstvo aplikácií ako napríklad BMW Individual strop vo farbe Anthracite.

19-PALCOVÉ M DISKY DOUBLE-SPOKE STYLE 437 M.

19-PALCOVÉ M DISKY DOUBLE-SPOKE STYLE 437 M.

19-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 437 M so zmiešaným obutím bez funkcie núdzového dojazdu, kované, čierne a leštené, vpredu 9 J x 19 a pneumatiky 245/35 R19, vzadu 10 J x 19 a pneumatiky 265/35 R19.

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M znamená dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely prenášajú know-how z pretekárskych tratí rovno na cesty: Pomocou dodatočne montovaných komponentov v oblastiach Aerodynamika, Pohon a Kokpit dokážete svojmu BMW M2 Coupé pridať ešte viac nekompromisnej športovosti.

Tlmiče výfuku.

Hlas neskrotnej vášne: Tieto tlmiče výfuku zintenzívnia zvuk radového 6-valca na ozaj unikátny akustický zážitok. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou a odolnosťou voči živlom.

Karbónová koncovka výfuku.

BMW M Performance karbónová koncovka výfuku zvýrazní individualitu vozidla. Tepelne oddelená koncovka je mimoriadne kvalitná a vygravírovaným logom M umocňuje športový charakter automobilu. K dispozícii iba v kombinácii so systémom tlmičov výfuku BMW M Performance. Dostupná aj v titánovom variante.

Karbónový zadný spojler.

Dotyk dynamickej elegancie: Zadný spojler je vyrobený zo 100-percentného prémiového karbónu. Jeho štýlový športový dizajn ešte viac zvýrazní atleticky mužný vzhľad zadnej časti vozidla.

Čierne obličky mreže chladiča.

Pre silný prvý dojem, ktorý sa nevytratí: Lesklé čierne obličky dvojitej mreže chladiča udelia prednej časti vozidla ešte dynamickejší a športovejší vzhľad. Vďaka lemovaniu v lesklej čiernej farbe vyzerajú vzduchové vstupy ešte mohutnejšie než kedykoľvek predtým.

Volant Alcantara II.

Z pretekárskej trate na cestu: Vysoko kvalitný volant potiahnutý Alcantarou garantuje extra pevné uchopenie, pri každej teplote a aj v extrémnych jazdných situáciách. Race-displej s OLED technológiou a dvojfarebné LED diódy dodávajú vozidlu autentickú atmosféru motoršportu aj pre všedné dni. Tlačidlá integrované do oblasti opierok na palce ovládajú aktivovanie jazdných režimov Race, Sport alebo EfficientDynamics. Stopky (v režime Race s presnosťou na 1/100 sekundy) a indikátor priečneho aj pozdĺžneho zrýchlenia (G-meter) dodávajú aktuálne údaje ako v skutočných pretekoch. Volant umožňuje uložiť do pamäte až 50 časov na kolo a najlepších hodnôt zrýchlenia. Jeho obklad z karbónu s otvorenými pórmi ešte viac zvýrazňuje ostrý športový vzhľad.

Karbónová koncovka radiacej páky.

Inovatívny a nezameniteľný dizajn s karbónom s otvorenými pórmi: Táto nová technológia umožňuje vodičovi zažiť priamy kontakt s týmto high-tech materiálom. So štvorfarebným logom BMW M. Pre pocit motoršportu z prvej ruky.
  • Spotreba paliva a emisie CO2 pre BMW M2 Coupé:

    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9 až 8,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 185 až 199

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.