ŽRALOK V AKVÁRIU.

BMW M

Dizajn BMW M2 Coupé.

ŽRALOK V AKVÁRIU.

Dizajn BMW M2 Coupé.

Jediný automobil M vo svojom segmente vozidiel. Plný života a energie. Verný odkazu motoristického športu každým svojím aspektom. BMW M2 Coupé vyžaruje svojím exteriérom aj interiérom čistú dynamiku. Toto vozidlo vzniklo, aby atakovalo limity. Zrodilo sa na pretekárskej trati a je doma na každej ceste.

ŽRALOK V AKVÁRIU.Dizajn BMW M2 Coupé.

Jediný automobil M vo svojom segmente vozidiel. Plný života a energie. Verný odkazu motoristického športu každým svojím aspektom. BMW M2 Coupé vyžaruje svojím exteriérom aj interiérom čistú dynamiku. Toto vozidlo vzniklo, aby atakovalo limity. Zrodilo sa na pretekárskej trati a je doma na každej ceste.

BMW M

DIZAJN EXTERIÉRU.

Kompaktné vozidlo, dokonalé pre prudké šprinty aj ostré zákruty – BMW M2 Coupé predvádza svoju nevšednú silu, agilnosť a precíznosť každým svojím detailom. Veľké vstupné otvory v prednom nástavci dodávajú vysokovýkonnej pohonnej jednotke M dostatok chladiaceho vzduchu. Predná kapota je počiatkom atletickej kupé línie, ktorá vyžaruje neskrotnú dynamiku a pri pohľade zboku vyzerá mimoriadne športovo. Vzduchové záclony a M zadný spojler optimalizujú aerodynamiku. Klasické M obličky dvojitej mreže chladiča s dvojitými lištami a M žiabre dopĺňajú BMW M2 Coupé o ďalšiu porciu športovosti.

Precízna ľahká zadná náprava, extra široké zadné pneumatiky a veľký rozchod kolies sú základom na prvý pohľad pevného postoja zadných partií vozidla. Vložka difúzora v nástavci pod zadným nárazníkom s párom dvojitých koncoviek výfuku sú ideálnou bodkou za dynamickým vzhľadom.

DIZAJN INTERIÉRU.

Interiér BMW M2 Coupé privíta pilota a prvého dôstojníka športovými sedadlami potiahnutými čiernou kožou Dakota. Všetky sedadlá majú pod opierkou hlavy vyrazené logo M a sú zdobené kontrastným prešívaním vo farbe Polar Blue. Elegantný matný prístrojový panel s technológiou Black Panel je mimoriadne intuitívny: Len čo aktivujete zapaľovanie, zobrazí všetko relevantné. Interiérové obkladové lišty, vyrobené z karbónu s otvorenými pórmi, M kožený volant a dva okrúhle prístroje s červenými ručičkami vypovedajú o jasne športovej náture. Tento dojem ešte viac zvýrazní množstvo aplikácií ako napríklad BMW Individual strop vo farbe Anthracite, alebo doplnkové M bezpečnostné pásy s jemne tkaným vzorom vo farbách M*.

* Predbežný odhad dostupnosti: od štvrtého kvartálu 2017.

19-PALCOVÉ M DISKY DOUBLE-SPOKE STYLE 437 M.

19-PALCOVÉ M DISKY DOUBLE-SPOKE STYLE 437 M.

19-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 437 M so zmiešaným obutím bez funkcie núdzového dojazdu, kované, čierne a leštené, vpredu 9 J x 19 a pneumatiky 245/35 ZR19 (93Y), vzadu 10 J x 19 a pneumatiky 265/35 ZR19 (98Y).

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M znamená dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely prenášajú know-how z pretekárskych tratí rovno na cesty: Pomocou dodatočne montovaných komponentov v oblastiach Aerodynamika, Pohon a Kokpit dokážete svojmu BMW M2 Coupé pridať ešte viac nekompromisnej športovosti.

Tlmiče výfuku.

Hlas neskrotnej vášne: Tieto tlmiče výfuku zintenzívnia zvuk radového 6-valca na ozaj unikátny akustický zážitok. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou a odolnosťou voči živlom.

Karbónová koncovka výfuku.

BMW M Performance karbónová koncovka výfuku zvýrazní individualitu vozidla. Tepelne oddelená koncovka je mimoriadne kvalitná a vygravírovaným logom M umocňuje športový charakter automobilu. K dispozícii iba v kombinácii so systémom tlmičov výfuku BMW M Performance. Dostupná aj v titánovom variante.

Karbónový zadný spojler.

Dotyk dynamickej elegancie: Zadný spojler je vyrobený zo 100-percentného prémiového karbónu. Jeho štýlový športový dizajn ešte viac zvýrazní atleticky mužný vzhľad zadnej časti vozidla.
  • Spotreba paliva a emisie CO2 pre BMW M2 Coupé:

    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9 až 8,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 185 až 199

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.