VÝRAZNOSŤ+

BMW M

Dizajn BMW M3 Sedan.

VÝRAZNOSŤ+

Dizajn BMW M3 Sedan.

VÝRAZNOSŤ+Dizajn BMW M3 Sedan.

DNA motoristického športu je na BMW M3 Sedan neprehliadnuteľná. Dynamické predné partie s veľkými vzduchovými vstupmi a dvojité lišty v obličkách vo vysokolesklom čiernom spracovaní signalizujú vysokovýkonný potenciál. V interiéri vás na vodiča orientovaný kokpit inšpiruje svojou dokonalou ergonómiou. Exkluzívne M sedadlá so škrupinovým tvarom poskytujú vynikajúcu bočnú oporu. A všetky detaily presvedčia vysokou kvalitou spracovania v čistom duchu automobilových pretekov.

BMW M3 Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

BMW M

FASCINUJÚCE FORMY.

Dynamický dizajn.

BMW M3 Sedan: extrémne športové, s ikonickým zjavom a výkonnostným potenciálom, kombinovaným s efektívnou dynamikou. Každý prvok dizajnu, od rozmerných vzduchových vstupov, cez expresívne disky kolies z ľahkej zliatiny, až po atletické zadné partie, je dokladom čistej sily tohto vysokovýkonného športového automobilu.

Športové línie.

Bočný pohľad na BMW M3 kombinuje DNA vysokovýkonného športového automobilu s každodennou využiteľnosťou štvordverového sedanu.

Silná predná časť.

Silu predných partií tvoria okrem iného čierne dvojité rebrá v obličkách s emblémom M3, veľké vzduchové vstupy a full-LED predné svetlomety s precíznou grafikou. Ich dômyselný dizajn a pozoruhodne vysoký svetelný výkon sú zárukou sebavedomej identity cez deň a dokonalého osvetlenia cesty v nočných hodinách.

Markantné zadné partie.

Pohľad na zadné partie so širokým rozchodom kolies zanechá trvalý dojem. Progresívne LED zadné svetlá zvýrazňujú rezolútny postoj, spolu so širokými vysokovýkonnými pneumatikami. M zadný spojler zvyšuje prítlak, pre lepšiu aerodynamiku. M difúzor a šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku dokonalo zapadajú do nástavca s charakteristickými vzduchovými výstupnými otvormi.

Aerodynamické prvky.

Dva zvislé vstupné otvory Vzduchových záclon a integrované výduchy Air Breather v bočných M žiabrach znižujú aerodynamický odpor v oblasti predných kolies. Pre plynulejšie obtekanie vzduchom a následne ešte viac zrýchlený tep srdca.

Exkluzívna karbónová strecha.

Strecha, vyrobená z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP, karbón), pomáha v rámci inteligentnej odľahčenej konštrukčnej koncepcie znižovať hmotnosť vozidla a posúvať ťažisko BMW nižšie k zemi. To prináša zvýšenú agilitu a dynamiku v zákrutách, pri akcelerácii aj brzdení.

Full-LED svetlá.

Aj v zadných svetlách plnia všetky funkcie výlučne LED diódy. Štíhla forma svetiel v tvare písmena L s priebežnými svietiacimi prvkami a plynulým prechodom do veka kufra zvýrazňuje markantnú štylistiku zadných partií.

EXPRESÍVNE KOLESÁ.

Hmotnostne optimalizované kolesá BMW M3 Sedan sú zárukou sebavedomého vzhľadu. Už štandardná výbava obsahuje atraktívne 18-palcové M disky kolies V-spoke style, doplnková výbava k tomu pridáva väčšie 19-palcové M disky kolies M Double-spoke style. Sú dostupné v spracovaní Ferric Grey alebo Black a ponúkajú otvorený pohľad na výkonné M karbónovo-keramické brzdy alebo na M brzdy zmiešanej konštrukcie s logom M. Ešte lepšie ich odhaľujú doplnkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style, dostupné aj v spracovaní Black. Pre ktorúkoľvek verziu kolies sa rozhodnete, vždy budú vybavené zmiešanými pneumatikami s väčšou šírkou na zadnej náprave, ktorá zlepší trakciu, ovládateľnosť a dodá BMW M3 Sedan ešte svalnatejší vzhľad.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Jedinečná šanca na vyjadrenie vašej osobnosti – manufaktúra BMW Individual splní tieto nároky unikátnym spôsobom pomocou kolekcie BMW Individual. Premeňte svoje BMW M3 Sedan na takú individualitu, akou ste aj vy.

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M predstavuje dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely dodajú BMW M3 Sedan ešte ostrejší charakter. A platí to pre exteriér aj interiér: Možnosti sú takmer bezhraničné.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so sedemstupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

    Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Uvedené hodnoty nesúvisia s konkrétnym vozidlom a nie sú súčasťou produktovej ponuky; ich cieľom je výlučne porovnanie medzi dvoma rozličnými typmi vozidiel. Emisie CO2, vznikajúce pri výrobe a dodávke paliva alebo iných zdrojov energie, nie sú pri stanovení emisií CO2 zohľadnené, v súlade s direktívou 1999/94/EC.