BMW M340i xDrive Touring (G21), bočný jazdný pohľad
Fuel consumption, combinedX,X–X,X l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDiesel

THE 3

BMW M340i xDrive Touring (G21), bočný jazdný pohľad

BMW RADU 3TOURING M AUTOMOBILY

Fuel consumption, combinedX,X–X,X l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDiesel
THE 3BMW RADU 3</br>TOURING M AUTOMOBILY

BMW M340i xDrive a M340d xDrive Touring okorenia váš každodenný život vzrušujúcim pocitom motoršportu. Ich silné radové 6-valcové motory BMW M TwinPower Turbo vyvinú výkon až do 374 koní (275 kW) a ich M podvozkové komponenty, vytvorené pre maximálnu dynamiku, túto silu účinne prenesú na cestu. A v priebehu zlomkov sekundy oživia vášeň pre športový motorizmus. V kombinácii s pozoruhodným batožinovým objemom až do 1510 litrov a množstvom odkladacích riešení demonštrujú svoje schopnosti v rýchlom pruhu aj na dlhej ceste.

Zistiť viac

THE 3 TOURING

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

M AUTOMOBILY BMW RADU 3 TOURING – TO NAJLEPŠIE.

Transformácia očakávania na radosť z jazdy.

Pre lásku k motoršportu: Originálne BMW M komponenty podvozka umocnia vzrušenie z BMW M340i xDrive a M340d xDrive Touring na maximálnu úroveň. Sú vytvorené pre splnenie najvyšších dynamických nárokov, ohromia pozoruhodným výkonom a zdokonalia jazdné vlastnosti. Adaptívny M podvozok a Variabilné športové riadenie, spolu s M Sport diferenciálom s plynulou reguláciou svornosti, poskytnú pocit zábavnej športovej jazdy, v kombinácii so zvýšenou agilitou, optimálnou trakciou a najlepším možným handlingom.

BMW M340i xDrive Touring (G21), jazdná dynamika
BMW M340i xDrive Touring (G21), 8-stupňov&aacute; prevodovka Steptronic Sport

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M Sport brzdy

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.
BMW M340i xDrive Touring (G21), Adapt&iacute;vny M podvozok

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok, znížený o 10 mm, sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň má vodič k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou Ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M Sport diferenci&aacute;l

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
BMW M340i xDrive Touring (G21), BMW Laserlight

BMW Laserlight.

V laserovom režime predĺžia Adaptívne svetlomety BMW Laserlight dosah diaľkových svetiel až do 530 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
BMW M340i xDrive Touring (G21), 19-palcov&eacute; M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 792 M Bicolour

19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 792 M Bicolour.

19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 792 M Bicolour Cerium Grey leštené, so zmiešanými runflat pneumatikami, vpredu 8J x 19, pneumatiky 225/40 R19, vzadu 8,5J x 19, pneumatiky 255/35 R19.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M Shadow Line

M Shadow Line.

M Shadow Line je súbor množstva prvkov výbavy vo vysokolesklom čiernom spracovaní. Tento balík obsahuje kryty pontónov dverí, lemovanie a vodiace lišty okien, B-stĺpiky, ako aj rámy, trojuholníky a lišty vonkajších zrkadiel.
BMW M340i xDrive Touring (G21), Exkluz&iacute;vne koncovky v&yacute;fuku

Exkluzívne koncovky výfuku.

Exkluzívne pre M340i xDrive Touring a M340d xDrive Touring: pravá aj ľavá koncovka výfuku s voľným tvarom, vo farbe Cerium Grey. Tieto koncovky sú vizuálne výrazným prvkom a umocňujú športovosť M340i xDrive Touring a M340d xDrive Touring.
BMW M340i xDrive Touring (G21), &Scaron;portov&eacute; sedadl&aacute; a M bezpečnostn&eacute; p&aacute;sy

Športové sedadlá a M bezpečnostné pásy.

Športové predné sedadlá poskytujú optimálnu oporu a ponúkajú rozličné možnosti manuálneho nastavenia. M bezpečnostné pásy s napínačom a obmedzovačom ťahu sa prezentujú exkluzívnym tkaným dizajnom v klasických M farbách.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M &scaron;pecifick&yacute; pr&iacute;strojov&yacute; panel

M špecifický prístrojový panel.

Okrem čisto jazdných údajov, ako sú otáčky a rýchlosť, M špecifický prístrojový panel zobrazuje aj ďalšie informácie pre mimoriadne športovú jazdu.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M kožen&yacute; volant

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.

ATLETICKÝ BALÍK SILY.

Vzrušenie už pred nasadnutím: Moderný a dynamický dizajn BMW M340i xDrive a M340d xDrive Touring kombinuje silu a estetiku v každej maličkosti. Exkluzívne dizajnové detaily v progresívnej metalíze Cerium Grey, ako napríklad rám a lišty typických BMW obličiek, podčiarkujú ich športové gény. Vzhľad interiéru nie je o nič menej športový: Prvky ako napríklad ergonomické športové sedadlá a exkluzívny M kožený volant, spolu s najkvalitnejšími materiálmi, ho menia na autentický športový kokpit, ktorý husiu kožu nielen sľubuje, ale ju aj spôsobí.

Zistiť viac

TECHNOLÓGIE M AUTOMOBILOV BMW RADU 3 TOURING.

Intuitívne a predvídavé.

BMW M340i xDrive a M340d xDrive Touring sú odhodlané priviezť vás bezpečne do každého vášho cieľa – a premeniť jazdu na športový zážitok. Aby to bolo možné, inteligentné funkcie výbavy Driving Assistant Professional a Parkovací asistent už dnes umožňujú čiastočne automatizovanú jazdu. K tomu sa pridáva Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go, vrátane varovania pred kolíziou, chodcami a cyklistami a asistentom riadenia aj udržiavania jazdného pruhu, až do rýchlosti 210 km/h. Míľnikmi na ceste k autonómnej jazde sú aj Parkovací asistent a Asistent cúvania, ktoré dokážu nezávisle zaparkovať aj vyparkovať vozidlo. Pre maximálny komfort a maximálnu bezpečnosť – v každej jazdnej situácii. Pomocníkom v tejto snahe je aj inovatívny BMW Intelligent Personal Assistant, ktorý funguje ako neustály spoločník. Zaznamenáva vaše individuálne rozhodnutia aj nastavenia a tým vás každý deň stále lepšie spoznáva. Na želanie ovláda navigáciu, zábavné systémy, kancelárske funkcie a vždy nájde najrýchlejšiu cestu do vašej obľúbenej talianskej reštaurácie. Ako skutočný asistent odpovedá na otázky týkajúce sa vozidla, aby vás čo najlepšie zoznámil s vaším BMW M340i xDrive alebo M340d xDrive Touring s množstvom jeho inovatívnych systémov a funkcií.

BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Parkovac&iacute; asistent Plus

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, Remote View 3D, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s lineárnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW Drive Recorder

BMW Drive Recorder.

BMW Drive Recorder vám umožní zhotoviť videozáznam okolia vozidla a prehrať ho napríklad na displeji iDrive alebo vyexportovať cez USB na vaše zariadenie. Synchrónne s videom sa ukladajú aj dôležité informácie o vozidle ako rýchlosť alebo GPS pozícia. BMW Drive Recorder má dve čiastkové funkcie: Event Recorder a Crash Recorder.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
.

Connected Music.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu, nech ste kdekoľvek. Klasika na diaľnici, jazz počas dopravnej špičky a pop, keď cestujete. Connected Music with Spotify znamená, že môžete priamo streamovať nespočetné milióny skladieb bez akýchkoľvek obmedzení prostredníctvom hudobného partnera BMW, Spotify, pomocou SIM karty nainštalovanej vo vašom vozidle.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Bal&iacute;k so zv&auml;č&scaron;en&yacute;m počtom odkladac&iacute;ch priestorov

Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov.

Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov obsahuje zatvárateľnú odkladaciu schránku v palubnej doske na strane vodiča, sieťky na zadnej strane predných operadiel, dva háky na tašky, ako aj dva USB porty s funkciou nabíjania na stredovej konzole vzadu. Na pravej strane je k dispozícii aj odkladacia sieť pre menšie predmety a upínací pás.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Samostatne otv&aacute;rateľn&eacute; zadn&eacute; okno

Samostatne otvárateľné zadné okno.

Zadné okno, ktoré sa dá otvoriť samostatne, je mimoriadne praktické pri ukladaní a vyberaní menších kusov batožiny bez nutnosti otvárania celých dverí batožinového priestoru.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Priechodn&yacute; batožinov&yacute; syst&eacute;m

Priechodný batožinový systém.

Priechodný batožinový systém pozostáva zo sklopného zadného operadla, deleného v pomere 40:20:40 a je zárukou maximálnej flexibility. Napríklad umožňuje vzadu komfortné sedenie dvom osobám a zároveň aj prepravu dlhších predmetov, ako sú tašky na lyže alebo snowboardy. Veľmi praktickým prvkom sú dva držiaky nápojov v stredovej lakťovej opierke.

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILOV BMW RADU 3 TOURING.

BMW M340d xDrive Touring

Výkon v kW (k) pri ot/min:

250 (340)/4400

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,8

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

6,1–6,7

Emisie CO2 v g/km (kombinované):

160–177

BMW M340d xDrive (G21), technické údaje

CENY, ÚVER A LÍZING PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 3 TOURING.

BMW M340i xDrive Touring (G21), dizajn kolies

BMW FINANCIAL SERVICES PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 3 TOURING.

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre váš M automobil BMW radu 3 Touring.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M340i/M340d xDRIVE TOURING.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Servis kontroly vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník servisu BMW pomáha zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M340i/M340d xDrive Touring, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW M340d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 160–177

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

. .

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

  • BMW M340d xDrive Touring:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,7
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 160–177

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.