FASCINÁCIA+

BMW M

Dizajn BMW M4 Cabrio.

FASCINÁCIA+

Dizajn BMW M4 Cabrio.

FASCINÁCIA+Dizajn BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio sa okamžite identifikuje ako vysokovýkonný otvorený automobil. Dynamické predné partie a predĺžená predná kapota s typickým prelisom udeľujú siluete vozidla expresívnu dynamiku. Športovo exkluzívna atmosféra dominuje aj v interiéri. Kokpit orientovaný na vodiča je vybavený kruhovými prístrojmi s pretekárskym vzhľadom, pre optimálnu čitateľnosť. A tvorí základ pre najvyššiu dimenziu pôžitkov z jazdy na otvorenom povetrí.

 

BMW M4 Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)
 

Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic. Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

BMW M

FASCINUJÚCE FORMY.

Energický dizajn.

BMW M4 Cabrio inšpiruje svojou športovosťou, dynamickou siluetou a skladacou pevnou strechou, ktorá zaručí jazdné pôžitky po celý rok. Zážitok z jazdy na otvorenom povetrí zintenzívňujú aj ďalšie dizajnové prvky, ako napríklad dvojité rebrovanie v obličkách s logom M4, M žiabre na bokoch alebo šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku.

Línie v štýle kupé.

BMW M4 Cabrio pôsobí svalnato a športovo vďaka svojej predĺženej siluete a robustným lemom blatníkov. K tomu sa pridávajú nápadne široké zadné partie ako neprehliadnuteľná demonštrácia sily. Pri otvorenej aj zatvorenej skladacej pevnej streche.

Silná predná časť.

Silu predných partií tvoria okrem iného čierne dvojité rebrá v obličkách, veľké vzduchové vstupy a full-LED predné svetlomety s precíznou grafikou. Ich dômyselný dizajn a pozoruhodne vysoký svetelný výkon sú zárukou sebavedomej identity cez deň a dokonalého osvetlenia cesty v nočných hodinách.

Markantné zadné partie.

Mohutné lemy blatníkov vyjadrujú mimoriadnu silu BMW M4 Cabrio. Modernizovaná podoba zadných LED svetiel zvýrazňuje rezolútny postoj aj keď nesvietia. M difúzor a šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku dokonalo zapadajú do nástavca s charakteristickými vzduchovými výstupnými otvormi.

Aerodynamické prvky.

Dva zvislé vstupné otvory Vzduchových záclon a integrované výduchy Air Breather v bočných M žiabrach znižujú aerodynamický odpor v oblasti predných kolies. Pre plynulejšie obtekanie vzduchom a následne ešte viac zrýchlený tep srdca.

Skladacia pevná strecha.

Len čo skladacia pevná strecha ukončí svoj automatický proces otvárania v priebehu približne 20 sekúnd, aj počas jazdy rýchlosťou do 18 km/h, váš jazdný pôžitok sa znásobí intenzitou kabrioletu. Aj keď je však strecha zatvorená, je vizuálne atraktívna a k tomu navyše je extra bezpečná a výborne tlmí hluk aj pri jazde vysokou rýchlosťou.

Full-LED svetlá.

Aj v zadných svetlách plnia všetky funkcie výlučne LED diódy. Štíhla forma svetiel v tvare písmena L s priebežnými svietiacimi prvkami a plynulým prechodom do veka kufra zvýrazňuje markantnú štylistiku zadných partií.

EXPRESÍVNE KOLESÁ.

Hmotnostne optimalizované kolesá BMW M4 Cabrio sú zárukou sebavedomého vzhľadu. Už štandardná výbava obsahuje atraktívne 18-palcové M disky kolies V-spoke style, doplnková výbava k tomu pridáva väčšie 19-palcové M disky kolies M Double-spoke style. Sú dostupné v spracovaní Ferric Grey alebo Black a ponúkajú otvorený pohľad na výkonné M karbónovo-keramické brzdy alebo na M brzdy zmiešanej konštrukcie s logom M. Ešte lepšie ich odhaľujú doplnkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style, dostupné aj v spracovaní Black. Pre ktorúkoľvek verziu kolies sa rozhodnete, vždy budú vybavené zmiešanými pneumatikami s väčšou šírkou na zadnej náprave, ktorá zlepší trakciu, ovládateľnosť a dodá BMW M4 Cabrio ešte svalnatejší vzhľad.

SKLADACIA PEVNÁ STRECHA.

Skladacia pevná strecha kombinuje čisté vzrušenie z jazdy v kabriolete s výhodami pevnej strechy, vhodnej aj na použitie v zime. Otvára a zatvára sa rýchlo, automaticky a dokonca aj počas jazdy, rýchlosťou do 18 km/h. Keď je zatvorená, pri pohľade zboku dodáva vozidlu typicky štíhlu siluetu s predĺženou strešnou líniou v štýle kupé. Navyše, v interiéri pod ňou ostáva množstvo priestoru pre hlavy posádky.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Jedinečná šanca na vyjadrenie vašej osobnosti – manufaktúra BMW Individual splní tieto nároky unikátnym spôsobom pomocou kolekcie BMW Individual. Premeňte svoje BMW M4 Cabrio na takú individualitu, akou ste aj vy.

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M predstavuje dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely dodajú BMW M4 Cabrio ešte ostrejší charakter. A platí to pre exteriér aj interiér: Možnosti sú takmer bezhraničné.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

    Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Uvedené hodnoty nesúvisia s konkrétnym vozidlom a nie sú súčasťou produktovej ponuky; ich cieľom je výlučne porovnanie medzi dvoma rozličnými typmi vozidiel. Emisie CO2, vznikajúce pri výrobe a dodávke paliva alebo iných zdrojov energie, nie sú pri stanovení emisií CO2 zohľadnené, v súlade s direktívou 1999/94/EC.