FASCINÁCIA+

BMW M

Dizajn BMW M4 Cabrio.

FASCINÁCIA+Dizajn BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio sa okamžite identifikuje ako vysokovýkonný otvorený automobil. Dynamické predné partie a predĺžená predná kapota s typickým prelisom udeľujú siluete vozidla expresívnu dynamiku. Športovo exkluzívna atmosféra dominuje aj v interiéri. Kokpit orientovaný na vodiča je vybavený kruhovými prístrojmi s pretekárskym vzhľadom, pre optimálnu čitateľnosť. A tvorí základ pre najvyššiu dimenziu pôžitkov z jazdy na otvorenom povetrí.

 

BMW M4 Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 233–239
 

Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

Zistiť viac

FASCINUJÚCE FORMY.

Energický dizajn.

BMW M4 Cabrio inšpiruje svojou športovosťou, dynamickou siluetou a skladacou pevnou strechou, ktorá zaručí jazdné pôžitky po celý rok. Zážitok z jazdy na otvorenom povetrí zintenzívňujú aj ďalšie dizajnové prvky, ako napríklad dvojité rebrovanie v obličkách s logom M4, M žiabre na bokoch alebo šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku.
Zistiť viac

Línie v štýle kupé.

BMW M4 Cabrio pôsobí svalnato a športovo vďaka svojej predĺženej siluete a robustným lemom blatníkov. K tomu sa pridávajú nápadne široké zadné partie ako neprehliadnuteľná demonštrácia sily. Pri otvorenej aj zatvorenej skladacej pevnej streche.
Zistiť viac

Silná predná časť.

Silu predných partií tvoria okrem iného čierne dvojité rebrá v obličkách, veľké vzduchové vstupy a full-LED predné svetlomety s precíznou grafikou. Ich dômyselný dizajn a pozoruhodne vysoký svetelný výkon sú zárukou sebavedomej identity cez deň a dokonalého osvetlenia cesty v nočných hodinách.
Zistiť viac

Markantné zadné partie.

Mohutné lemy blatníkov vyjadrujú mimoriadnu silu BMW M4 Cabrio. Modernizovaná podoba zadných LED svetiel zvýrazňuje rezolútny postoj aj keď nesvietia. M difúzor a šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku dokonalo zapadajú do nástavca s charakteristickými vzduchovými výstupnými otvormi.
Zistiť viac

Aerodynamické prvky.

Dva zvislé vstupné otvory Vzduchových záclon a integrované výduchy Air Breather v bočných M žiabrach znižujú aerodynamický odpor v oblasti predných kolies. Pre plynulejšie obtekanie vzduchom a následne ešte viac zrýchlený tep srdca.
Zistiť viac

Skladacia pevná strecha.

Len čo skladacia pevná strecha ukončí svoj automatický proces otvárania v priebehu približne 20 sekúnd, aj počas jazdy rýchlosťou do 18 km/h, váš jazdný pôžitok sa znásobí intenzitou kabrioletu. Aj keď je však strecha zatvorená, je vizuálne atraktívna a k tomu navyše je extra bezpečná a výborne tlmí hluk aj pri jazde vysokou rýchlosťou.
Zistiť viac

Full-LED svetlá.

Aj v zadných svetlách plnia všetky funkcie výlučne LED diódy. Štíhla forma svetiel v tvare písmena L s priebežnými svietiacimi prvkami a plynulým prechodom do veka kufra zvýrazňuje markantnú štylistiku zadných partií.
Zistiť viac

EXPRESÍVNE KOLESÁ.

Hmotnostne optimalizované kolesá BMW M4 Cabrio sú zárukou sebavedomého vzhľadu. Už štandardná výbava obsahuje atraktívne 18-palcové M disky kolies V-spoke style, doplnková výbava k tomu pridáva väčšie 19-palcové M disky kolies M Double-spoke style. Sú dostupné v spracovaní Ferric Grey alebo Black a ponúkajú otvorený pohľad na výkonné M karbónovo-keramické brzdy alebo na M brzdy zmiešanej konštrukcie s logom M. Ešte lepšie ich odhaľujú doplnkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style, dostupné aj v spracovaní Black. Pre ktorúkoľvek verziu kolies sa rozhodnete, vždy budú vybavené zmiešanými pneumatikami s väčšou šírkou na zadnej náprave, ktorá zlepší trakciu, ovládateľnosť a dodá BMW M4 Cabrio ešte svalnatejší vzhľad.

SKLADACIA PEVNÁ STRECHA.

Skladacia pevná strecha kombinuje čisté vzrušenie z jazdy v kabriolete s výhodami pevnej strechy, vhodnej aj na použitie v zime. Otvára a zatvára sa rýchlo, automaticky a dokonca aj počas jazdy, rýchlosťou do 18 km/h. Keď je zatvorená, pri pohľade zboku dodáva vozidlu typicky štíhlu siluetu s predĺženou strešnou líniou v štýle kupé. Navyše, v interiéri pod ňou ostáva množstvo priestoru pre hlavy posádky.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Jedinečná šanca na vyjadrenie vašej osobnosti – manufaktúra BMW Individual splní tieto nároky unikátnym spôsobom pomocou kolekcie BMW Individual. Premeňte svoje BMW M4 Cabrio na takú individualitu, akou ste aj vy.

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M predstavuje dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely dodajú BMW M4 Cabrio ešte ostrejší charakter. A platí to pre exteriér aj interiér: Možnosti sú takmer bezhraničné.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.