ATLÉT+

BMW M

Dizajn BMW M4 Coupé.

ATLÉT+

Dizajn BMW M4 Coupé.

ATLÉT+Dizajn BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé okamžite očarí každého diváka. Štandardné LED svetlá vpredu aj vzadu zvýrazňujú aerodynamickú karosériu. Veľké vzduchové vstupy podčiarkujú športové ambície, podobne ako 20-palcové kolesá z doplnkového balíka M Competition. Športové prvky, ako napríklad kruhové prístroje, dodávajú exkluzívny charakter interiéru. Všetko v tomto vozidle signalizuje silu a dynamiku.


BMW M4 Coupé(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

Zistiť viac
BMW M

FASCINUJÚCE FORMY.

Vzrušujúci dizajn.

Bezpodmienečne športové, s dynamickou štylistikou a bezkonkurenčnou intenzitou počas jazdy. Neprehliadnuteľne výrazné predné partie s veľkými vzduchovými vstupmi avizujú mimoriadnu silu BMW M4 Coupé, presne ako výrazné disky kolies a svalnaté zadné partie.
Zistiť viac

Atletická kupé línia.

Dynamické tvary s typicky jemne splývajúcou líniou strechy kupé, v kombinácii s exkluzívnymi diskami kolies a aerodynamicky optimalizovanými vonkajšími M zrkadlami, vyžarujú koncentrovanú športovosť. Predĺženú siluetu završujú markantné zadné partie, ako ďalšie vizuálne potvrdenie nevšednej sily.
Zistiť viac

Silná predná časť.

Silu predných partií tvoria okrem iného čierne dvojité rebrá v obličkách, veľké vzduchové vstupy a full-LED predné svetlomety s precíznou grafikou. Ich dômyselný dizajn a pozoruhodne vysoký svetelný výkon sú zárukou sebavedomej identity cez deň a dokonalého osvetlenia cesty v nočných hodinách.
Zistiť viac

Markantné zadné partie.

Mohutné lemy blatníkov vyjadrujú mimoriadnu silu BMW M4 Coupé. Veko kufra, vystužené karbónom, s integrovaným zadným spojlerom, spája funkčnosť s dizajnom. Modernizovaná podoba zadných LED svetiel zvýrazňuje rezolútny postoj aj keď nesvietia. M difúzor a šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku dokonalo zapadajú do nástavca s charakteristickými vzduchovými výstupnými otvormi.
Zistiť viac

Aerodynamické prvky.

Dva zvislé vstupné otvory Vzduchových záclon a integrované výduchy Air Breather v bočných M žiabrach znižujú aerodynamický odpor v oblasti predných kolies. Pre plynulejšie obtekanie vzduchom a následne ešte viac zrýchlený tep srdca.
Zistiť viac

Exkluzívna karbónová strecha.

Strecha, vyrobená z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP, karbón), pomáha v rámci inteligentnej odľahčenej konštrukčnej koncepcie znižovať hmotnosť vozidla a posúvať ťažisko BMW nižšie k zemi. To prináša zvýšenú agilitu a dynamiku v zákrutách, pri akcelerácii aj brzdení.
Zistiť viac

Full-LED svetlá.

Aj v zadných svetlách plnia všetky funkcie výlučne LED diódy. Štíhla forma svetiel v tvare písmena L s priebežnými svietiacimi prvkami a plynulým prechodom do veka kufra zvýrazňuje markantnú štylistiku zadných partií.
Zistiť viac

EXPRESÍVNE KOLESÁ.

Hmotnostne optimalizované kolesá BMW M4 Coupé sú zárukou sebavedomého vzhľadu. Už štandardná výbava obsahuje atraktívne 18-palcové M disky kolies V-spoke style, doplnková výbava k tomu pridáva väčšie 19-palcové M disky kolies M Double-spoke style. Sú dostupné v spracovaní Ferric Grey alebo Black a ponúkajú otvorený pohľad na výkonné M karbónovo-keramické brzdy alebo na M brzdy zmiešanej konštrukcie s logom M. Ešte lepšie ich odhaľujú doplnkové 20-palcové disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style, dostupné aj v spracovaní Black. Pre ktorúkoľvek verziu kolies sa rozhodnete, vždy budú vybavené zmiešanými pneumatikami s väčšou šírkou na zadnej náprave, ktorá zlepší trakciu, ovládateľnosť a dodá BMW M4 Coupé ešte svalnatejší vzhľad.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Jedinečná šanca na vyjadrenie vašej osobnosti – manufaktúra BMW Individual splní tieto nároky unikátnym spôsobom pomocou kolekcie BMW Individual. Premeňte svoje BMW M4 Coupé na takú individualitu, akou ste aj vy.

BMW M PERFORMANCE DIELY.

BMW M predstavuje dynamiku, inovatívne technológie a desaťročia skúseností z motoristického športu. BMW M Performance diely dodajú BMW M4 Coupé ešte ostrejší charakter. A platí to pre exteriér aj interiér: Možnosti sú takmer bezhraničné.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

    Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.