POKROK+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Coupé.

POKROK+

Konektivita v BMW M4 Coupé.

POKROK+Konektivita v BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé vám poskytne podporu tak na ceste, ako aj na pretekárskej trati, pomocou množstva inovatívnych technológií, zameraných na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti, na úrovni stanovenia nových štandardov. Dokonca si dokážete zaznamenávať všetky informácie, relevantné pre výkon vodiča, po zlomkoch sekundy. Alebo si vychutnávať komunikáciu po sieti, získavať informácie a ponuku zábavy na najvyššej úrovni. Radosť z jazdy nikdy predtým nebola takáto pokroková.

Zistiť viac
BMW M

NOVÝ DIZAJN ROZHRANIA.

Ovládanie informačného a zábavného systému vozidla je teraz ešte jednoduchšie, prehľadnejšie a viac informatívne. Vodič môže využiť dotykovú obrazovku na usporiadanie šiestich okien hlavného menu s obsahom Navigácia, Médiá, Komunikácia, ConnectedDrive, Moje vozidlo a Správy, v ľubovoľnom poradí. Okná sú zobrazené vo forme živých záložiek namiesto statického menu.

PRÍPRAVA PRE APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M-špecifickými funkciami premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Na povel tlačidla dokáže vodič zvoliť M-špecifické zobrazenie, ktoré obsahuje indikátor preradenia, dynamické zobrazenie otáčok, ako aj informáciu o zaradenom prevode.

Zistiť viac

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu vodiča a pomáha mu dosahovať cieľ cesty vždy včas a bez stresu. Informácie, relevantné pre mobilitu, ako aj odporúčanie optimálneho času odjazdu, sú k dispozícii aj na diaľku cez iPhone® alebo hodinky Apple Watch® a dajú sa priamo preniesť do vozidla.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW M4 Coupé:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–10,3
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 227–235

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.