POKROK+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Coupé.

POKROK+

Konektivita v BMW M4 Coupé.

POKROK+Konektivita v BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé vám poskytne podporu tak na ceste, ako aj na pretekárskej trati, pomocou množstva inovatívnych technológií, zameraných na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti, na úrovni stanovenia nových štandardov. Dokonca si dokážete zaznamenávať všetky informácie, relevantné pre výkon vodiča, po zlomkoch sekundy. Alebo si vychutnávať komunikáciu po sieti, získavať informácie a ponuku zábavy na najvyššej úrovni. Radosť z jazdy nikdy predtým nebola takáto pokroková.

Zistiť viac
BMW M

NOVÝ DIZAJN ROZHRANIA.

Ovládanie informačného a zábavného systému vozidla je teraz ešte jednoduchšie, prehľadnejšie a viac informatívne. Vodič môže využiť dotykovú obrazovku na usporiadanie šiestich okien hlavného menu s obsahom Navigácia, Médiá, Komunikácia, ConnectedDrive, Moje vozidlo a Správy, v ľubovoľnom poradí. Okná sú zobrazené vo forme živých záložiek namiesto statického menu.

PRÍPRAVA PRE APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M-špecifickými funkciami premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Na povel tlačidla dokáže vodič zvoliť M-špecifické zobrazenie, ktoré obsahuje indikátor preradenia, dynamické zobrazenie otáčok, ako aj informáciu o zaradenom prevode.

Zistiť viac

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu vodiča a pomáha mu dosahovať cieľ cesty vždy včas a bez stresu. Informácie, relevantné pre mobilitu, ako aj odporúčanie optimálneho času odjazdu, sú k dispozícii aj na diaľku cez iPhone® alebo hodinky Apple Watch® a dajú sa priamo preniesť do vozidla.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.