Muž opierajúci sa o zadnú časť BMW X6 M50i.

THE X6

Muž opierajúci sa o zadnú časť BMW X6 M50i.

DETAILY A VÝBAVY BMW X6 M50i A M50d

THE X6DETAILY A VÝBAVY BMW X6 M50i A M50d

Nové BMW X6 M50i a M50d prináša vzrušenie. Vybavené výkonnými motormi BMW Twin Power Turbo, ako aj adaptívnym M podvozkom, ponúkajú jedinečnú dynamiku jazdy s výnimočným výkonom – a inšpirujú v zlomku sekundy. Inovatívne technológie, ako je napríklad BMW mriežka chladiča Iconic Glow alebo BMW Laserlight s nezávislým dizajnom X, ukazujú svoj extravagantný a priekopnícky charakter. Najnovšia generácia asistenčných systémov BMW zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti. V interiéri cestujúcich privítajú ďalšie prevratné prvky, ako napríklad držiaky na nápoje s reguláciou teploty alebo koncepcia ovládania v operačnom systéme BMW Operating System 7.0 s pôsobivým 12,3-palcovým dotykovým displejom.

Zistiť viac

JAZDNÁ DYNAMIKA A TIE NAJLEPŠIE M PRVKY.

BMW X6 M50i A M50d.

Rozlúčka s priemerom v rekordnom čase. S prelomovými technológiami pohonu, ako sú napríklad extrémne výkonné benzínové a naftové motory BMW TwinPower Turbo, spolu s extrémne precíznymi komponentmi jazdnej dynamiky, ako je napríklad adaptívny M podvozok Professional a systém pohonu všetkých kolies xDrive, ponúka nové BMW X6 M50i a M50d agilitu na najvyššej úrovni.
Muž stojaci vedľa BMW X6 M50i v trojštvrťovom zadnom pohľade.
BMW X6 M50i prevodovka Steptronic Sport.

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport s funkciou Launch Control ponúka športové radenie prevodových stupňov, automaticky aj manuálne pomocou voliča alebo pádiel pod volantom – pre pohodlné cestovanie alebo dynamickú jazdu. V režime SPORT a s radiacou pákou v ľavej polohe S/M, sú zmeny prevodových stupňov nakonfigurované pre maximálny výkon.
BMW X6 M50i interiér so zameraním na kokpit.

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa dá kedykoľvek elektricky nastaviť a prispôsobiť podmienkam vozovky a jazdným podmienkam. Okrem toho môžete nastaviť charakteristiku podvozku ovládačom jazdných režimov na aktuálne preferovaný jazdný štýl – od komfortného až po mimoriadne športový s výrazne agilnou ovládateľnosťou.
Páka voliča prevodových stupňov so znakom M,

Páka voliča prevodových stupňov so znakom M.

Na stredovej konzole v oblasti pred pákou voliča prevodových stupňov sa nachádza farebný znak M, ktorý zvýrazňuje športovú atmosféru v interiéri a poukazuje na jazdnú dynamiku vozidla.
BMW X6 M50i zadná časť so zameraním na M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém* prináša zvuk, ktorý je možné nastaviť na ešte intenzívnejší pomocou tlačidiel jazdnej dynamiky v programoch SPORT a SPORT+, zatiaľ čo program orientovaný na komfort uprednostňuje diskrétnejšiu akustiku motora. * k dispozícii len pre BMW X6 M50i
BMW X6 M50i s inteligentným pohonom všetkých kolies xDrive.

xDrive.

Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive rozdeľuje pohonnú silu plynule a variabilne na predné a zadné kolesá pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnú jazdu vo všetkých jazdných situáciách. Pre ešte lepšiu obratnosť dochádza k elektronickému rozdeľovaniu sily, čo pôsobí proti pretáčavosti a nedotáčavosti v zákrutách.
BMW X6 M50i interiér so zameraním na ovládač režimu jazdy.

Ovládač režimu jazdy.

Ovládač režimu jazdy ponúka vodičovi na výber štandardný režim COMFORT, režim ECO PRO zameraný na vyššiu úsporu paliva a režim SPORT pre dynamickejšiu jazdu. Nová interaktívna funkcia Adaptive Mode neustále nastavuje adaptívny podvozok, riadenie a prevodovku Steptronic podľa aktuálnej jazdnej situácie.
BMW X6 M50i s 8-valcovým benzínovým motorom BMW TwinPower Turbo.

BMW TwinPower Turbo, 8-valcový benzínový motor.

8-valcový benzínový motor BMW TwinPower Turbo kombinuje dve turbodúchadlá s variabilným časovaním ventilov Valvetronic a priamym vstrekovaním paliva High-Precision Injection. Jeho špičkový výkon je 390 kW (530 k) a maximálny krútiaci moment 750 Nm. Dve turbodúchadlá sú umiestnené medzi jednotlivými blokmi valcov.
Exteriér BMW X6 M50i so zameraním na kolesá z ľahkej zliatiny.

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 747 M Bicolour so zmiešanými pneumatikami.

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 747 M Cerium Grey, matné, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 9,5J x 22 s pneumatikami 275/35 R22, vzadu 10,5J x 22 s pneumatikami 315/30 R22.
Detail zadného spojlera BMW X6 M50i.

M karbónový zadný spojler.

M karbónový zadný spojler zvýrazňuje silný, športový dizajn vozidla a výrazne znižuje neželaný zdvih zadnej nápravy.
Detail interiéru BMW X6 M50i so zameraním M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčným ovládaním, znakom M a integrovaným airbagom s trojlúčovým dizajnom. Veniec volantu obšitý čiernou kožou „Walknappa“ a čiernym prešívaním s tvarovanými plochami, zabezpečuje priame, atletické riadenie.
BMW X6 M50i, M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel.

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel.

M karbónové kryty spätných zrkadiel zvýrazňujú výkonný, športový vzhľad vozidla.
BMW X6 M50i technické údaje

BMW X6 M50i TECHNICKÉ ÚDAJE

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X6 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,0–13,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 272–295

  BMW X6 M50d:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–9,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 216–235

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2 a spotreby elektrickej energie boli stanovené na základe predpísaného postupu merania VO (EÚ) 715/2007, vo verzii platnej k termínu typového schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlo so základnou výbavou vo verzii vyrobenej pre nemecký trh a uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rôzne rozmery diskov kolies a pneumatík, ktoré sú pre daný model k dispozícii.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily nájdete v smernici „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines“, ktorá je dostupná bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese „DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Nemecko a na https://www.dat.de/co2.

  Hodnoty už vychádzajú z novej smernice WLTP a sú prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na dane z vozidiel alebo iné poplatky súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu líšiť od tu uvedených hodnôt.