TÁTO KRÁSKA JE ZVIERA.

BMW M6 Cabrio.

TÁTO KRÁSKA JE ZVIERA.BMW M6 Cabrio.

Kombinovaná v l/100 km

10,3

Kombinované emisie CO2 v g/km

239

Max. krútiaci moment v Nm pri ot./min.

680/1 500–5 750

Najlepšie sny sú tie, ktoré môžete snívať s otvorenými očami – a s otvorenou plátenou strechou. Napríklad ako v BMW M6 Cabrio. Nezameniteľné typické vlastnosti vozidiel divízie BMW M GmbH garantujú kvalitu, ktorú dosahujú kombináciou dych vyrážajúceho výkonu a elegancie kabrioletu. Na zloženie plátenej strechy stačí len 19 sekúnd a môžete obdivovať precízne vyhotovený kokpit. Na želanie môže byť navyše vylepšený doplnkami najvyššej kvality zo sortimentu BMW Individual.
Benzínový 8-valec M TwinPower Turbo ponúka sýty, mohutný zvuk a jeho 560 koní dokáže vozidlo zrýchliť na 100 km/hod. len za 4,3 sekundy. O prenos tohto výkonu na vozovku a maximálnu agilitu sa v BMW M6 Cabrio stará aktívny diferenciál M, posilňovač riadenia M Servotronic a dvojspojková prevodovka M so systémom Drivelogic. Vďaka na želanie dodávaným karbónovo-keramickým brzdám M dokáže BMW M6 Cabrio zastaviť prakticky okamžite. Vtedy nastane ten pravý moment, aby ste sa uvoľnili a naplno vnímali mocné krivky dizajnu interiéru.

OBJAVUJTE BMW M6 CABRIO.

Dizajn.

Pri tom, ako dobre vyzerá, je takmer škoda, že BMW M6 Cabrio zväčša tak rýchlo zmizne z dohľadu. Či už s otvorenou alebo zatvorenou strechou. Vďaka svojim výrazným líniám je BMW M6 Cabrio skutočnou pastvou pre oči – zvlášť s doplnkovou metalízou Frozen Blue zo sortimentu BMW Individual. Dizajn a funkčnosť v dokonalej symbióze. Jej dokonalosť badať napríklad na veľkých vzduchových vstupoch v nástavci pod predným nárazníkom, ktoré privádzajú dostatok vzduchu pre 8-valcový motor. Interiér BMW M6 Cabrio je vyrábaný na mieru a jeho citlivo navrhnutá skladba hovorí sama za seba. Kokpit obklopuje vodiča ako jednotný celok a rozmaznáva ho doplnkovými materiálmi najvyššej kvality zo sortimentu BMW Individual. Každý ovládací prvok je presne tam, kde ho potrebujete. Ešte nikdy nebolo také jednoduché cítiť sa príjemne v športovom automobile. Funkčným stredobodom kokpitu je kožený volant M a len niekoľko centimetrov od neho vzdialené radiace páčky dvojspojkovej prevodovky M so systémom Drivelogic a tlačidlá M Drive.

Jazdná dynamika a efektivita.

V BMW M6 Cabrio mohutné burácanie 8-valcového motora M TwinPower Turbo, najnovšie asistenčné systémy a podvozok s génmi závodných vozidiel zmazávajú rozdiely medzi cestou a závodným okruhom. Minimálne dovtedy, kým neotvoríte textilnú strechu a slnečné lúče nedopadnú na luxusný interiér. Vtedy sa začne zmazávať rozdiel medzi automobilom a vysokovýkonným motorovým člnom.

BMW Individual.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je zdrojom skutočnej exkluzivity. Ak hľadáte dokonalosť, s doplnkami zo sortimentu BMW Individual sa vám to v BMW M6 Cabrio iste podarí.