BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7, BMW 760Li Individual, Informácie

THE 7

BMW M760Li xDRIVE SEDAN

THE 7BMW M760Li xDRIVE SEDAN

BMW M760Li xDrive Sedan predstavuje exkluzívny luxus a prináša unikátny pocit z posúvania hraníc. Práve preto ponúka množstvo rozličnej výbavy v oblasti jazdnej dynamiky, exteriérového aj interiérového dizajnu, technologických inovácií a konektivity, pre vytvorenie optimálneho výsledku a možností individualizácie.

Zistiť viac

LUXUS A ADRENALÍN

DIZAJN A JAZDNÁ DYNAMIKA BMW M760Li xDRIVE SEDAN

Ak by sa mala čistá sila a vrcholná elegancia zobraziť iba jedinou líniou, mala by tvar nezameniteľnej siluety BMW M760Li xDrive Sedan. Exkluzívne dizajnové prvky v spracovaní Cerium Grey, ako napríklad 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny alebo markantné koncovky výfuku, zvýrazňujú typickú štylistiku exteriéru a dynamický potenciál, aký nemá páru, sa ukrýva aj v interiéri. Vďaka svojmu 12-valcovému benzínovému motoru M TwinPower Turbo, spolu s adekvátnymi a dokonalo zladenými komponentmi podvozka, prináša BMW M760Li xDrive Sedan novú éru automobilovej jazdnej dynamiky. Jednou zo špecialít je komfort jazdy, ktorý si môžete vychutnať aj vďaka interiérovým detailom: Od elektricky nastaviteľných komfortných predných sedadiel s aktívnymi opierkami hlavy, až po interiér presvetľujúcu a pocit priestoru umocňujúcu Panoramatickú sklenenú strechu Sky Lounge, ponúka BMW M760Li xDrive Sedan pocit maximálneho pohodlia a luxusu.

BMW M760Li xDrive Sedan, design, dynamic
BMW M760Li xDrive Sedan, Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge vytvára cez deň veľkorysý dojem z priestoru a v noci dodáva interiéru nevšednú atmosféru pomocou dizajnu, pozostávajúceho z vyše 15 000 svetelných prvkov. Svetelný dizajn ponúka výber šiestich rozličných farieb ambientného osvetlenia.
BMW M760Li xDrive Sedan, 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 760 M so zmiešanými pneumatikami

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 760 M so zmiešanými pneumatikami

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 760 M Bicolour Cerium Grey, leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 8,5J x 20, pneumatiky 245/40 R20, vzadu 10J x 20, pneumatiky 275/35 R20.
BMW M760Li xDrive Sedan, Komfortné predné sedadlá, elektricky nastaviteľné

Komfortné predné sedadlá, elektricky nastaviteľné

Komfortné predné sedadlá majú aktívne opierky hlavy a dajú sa elektricky nastavovať vo viacerých smeroch. Horná časť operadla, šírka operadla, opierka stehien a výška opierky hlavy sa dajú nastavovať samostatne. Balík výbavy obsahuje aj bedrovú opierku a pamäťovú funkciu pre obidve predné sedadlá.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW radu 7 M Performance, M kožený volant

M kožený volant

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a logom M má športový trojramenný dizajn. Veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black a vybavený tvarovanými opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
BMW M760Li xDrive Sedan, Koncovky výfuku s lemovaním

Koncovky výfuku s lemovaním, vľavo aj vpravo

Dve dvojité koncovky výfuku sú integrované do zadného nástavca na ľavej aj pravej strane s lichobežníkovým lemovaním.
BMW M760Li xDrive Sedan, M zadný spojler

M zadný spojler

M zadný spojler zvýrazní športovú siluetu vozidla a redukuje neželaný vztlak. Vytváraním prítlaku na zadnej náprave zvyšuje smerovú stabilitu jazdy.
BMW M760Li xDrive Sedan, Motor BMW M760Li, Benzínový 12-valec M TwinPower Turbo

Benzínový 12-valec M TwinPower Turbo

Benzínový 12-valec M TwinPower Turbo reprezentuje dokonalosť v oblasti pohonu. Vrchol ponuky motorov charakterizuje špičkový priebeh výkonu a unikátna kultúra chodu, ktoré je možné dosiahnuť iba s agregátom V12. Tento jeho charakter je zárukou bezkonkurenčného zážitku z jazdy aj cestovania.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li excellence, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Aktívny systém na riadenie podvozka Executive Drive Pro zaručí výnimočný komfort a zároveň vynikajúcu dynamiku jazdy. Základom systému sú aktívne stabilizátory na elektromechanickej báze, ktoré počas jazdy plynulo eliminujú nakláňanie karosérie na minimum.
BMW M760Li xDrive Sedan, 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW M760Li xDrive Sedan, Integrálne aktívne riadenie

Integrálne aktívne riadenie

Integrálne aktívne riadenie kombinuje podporu, založenú na variabilnom pomere riadenia prednej nápravy, s natáčaním kolies zadnej nápravy. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čo výrazne zvyšuje agilitu a manévrovacie schopnosti. Vo vyššej rýchlosti sa zadné kolesá natáčajú v rovnakom smere ako predné, čím sa zvyšuje stabilita aj komfort jazdy.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7 Performance, M aerodynamický balík

M aerodynamický balík

M aerodynamický balík podčiarkuje športovosť dizajnu vozidla a optimalizuje prúdenie vzduchu. Obsahuje nástavec pod predným nárazníkom s väčšími vzduchovými vstupmi, špeciálne bočné prahové nástavce a nástavec pod zadným nárazníkom s vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow.

PRIEKOPNÍCKA TECHNOLÓGIA

POKROKOVÉ INOVÁCIE BMW M760Li xDRIVE SEDAN

Intuitívne do budúcnosti. Čoskoro budete mať na výber, či chcete riadiť vozidlo sami, alebo sa necháte autonómne odviezť. Už dnes dokážu asistenčné systémy vodiča BMW Personal CoPilot ponúknuť ochutnávku toho, o čom bude jazda blízkej budúcnosti. Podporujú vodiča, dokážu však plne prevziať aj niektoré úlohy. BMW M760Li xDrive Sedan má všetko optimalizované s dôrazom na vodiča. Napríklad displeje BMW Live Cockpit Professional sa dajú veľmi jednoducho individualizovať. BMW Intelligent Personal Assistant vám umožní ovládať funkcie rýchlo a komfortne. Toto je nová éra technológie.

BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Operating System 7.0

BMW Operating System 7.0

Inovatívna ovládacia koncepcia BMW Operating System 7.0 umožní ešte jednoduchšie ovládanie funkcií vozidla, napr. gestami, hlasom, dotykovou obrazovkou alebo ovládačom iDrive – úplne intuitívne. Za týmto účelom sa aj vylepšila funkčnosť ovládača. Napríklad všetky digitálne služby, okrem iného aplikácie, sa teraz dajú voliť priamo.
BMW M760Li xDrive Sedan, Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a maximálnu bezpečnosť v mnohých monotónnych a náročných jazdných situáciách, s Asistentom riadenia a jazdného pruhu, Miestnym varovaním pred hrozbou, Asistentom udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočnou kolíziou a ďalšími bezpečnostnými funkciami.
BMW M760Li xDrive Sedan, Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, Remote 3D View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, Active PDC, Parkovací asistent s lineárnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW M760Li xDrive Sedan, Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najnovším softvérom? Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW ako nové. Komfortne, spoľahlivo a bez stresu – bez nutnosti navštíviť vášho BMW servisného partnera. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li xDrive, technické údaje

BMW M760Li xDRIVE SEDAN: TECHNICKÉ ÚDAJE

Spotreba paliva a emisie CO₂.

BMW M760Li xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,1–13,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 299–314


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW M760Li xDrive Sedan:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,1–13,8
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 299–314


    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.