PRIRODZENÁ AUTORITA.

BMW X5 M.

Prirodzená autorita.BMW X5 M.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (x)

423

Krútiaci moment

750 Nm

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek.

4.2

Emisie CO2 v g/km

258

BMW X5 M v sebe spája ducha tradičných športových vozidiel M a dokonalú funkčnosť modelov radu X. Jeho 8-valcový benzínový motor M TwinPower Turbo s vysokým krútiacim momentom, 8-stupňová prevodovka M Steptronic a systém xDrive špecificky upravený pre modely radu M vám umožnia posunúť radosť z jazdy až do extrémov. Dynamický dizajn nástavcov pod predným a zadným nárazníkom a štandardné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny sú zárukou pôsobivého vzhľadu. Veľkorysý interiér tohto SUV charakterizujú prémiové materiály, zvýšené sedadlá so športovým tvarovaním a množstvo detailov v typickom dizajne M. BMW X5 M v sebe spája to najlepšie z dvoch svetov: vynikajúci výkon a jazdné vlastnosti, a súčasne dokonalú funkčnosť a každodennú praktickosť.

NAJLEPŠÍ ČAS NA KOLO. AJ MIMO ZÁVODNÉHO OKRUHU.

Pretekársky charakter.

BMW X5 M stanovuje nové štandardy vo svojom segmente vďaka neodolateľnej dynamike, pozoruhodnej agilnosti a precíznym jazdným vlastnostiam. Launch Control vám umožní dokonalý rozjazd. Pomocou systémov Dynamic Drive, Dynamic Performance Control a Dynamic Damper Control dokážete prispôsobiť nastavenie vozidla aktuálnym jazdným podmienkam.

Jazdná dynamika a efektivita

BMW X5 M ponúka koncentrovanú silu, ktorú pohon xDrive špecifický pre modely M efektívne prenáša na cesty. Záruka mimoriadnej trakcie. Štandardná 8-stupňová prevodovka Steptronic M umožňuje rýchle zmeny prevodov v manuálnom aj automatickom režime. Brzdy M zmiešanej konštrukcie sú zárukou vynikajúceho spomalenia porovnateľného s hodnotami dosahovanými športovými automobilmi. Na druhej strane technológie BMW EfficientDynamics zabezpečujú, že tento fantastický výkon sa snúbi s pozoruhodnou efektivitou.

Nezabudnuteľný dizajn

Športový automobil, v ktorom sa pohodlne odvezie 5 pasažierov. Všestranný automobil, ktorého sebavedomý vzhľad je zárukou pravidelného prísunu adrenalínu. Vozidlo SAV s dizajnom, z ktorého na prvý pohľad vyžaruje impulzívny temperament. Protiklady, ktoré BMW X5 M v sebe bez problémov spája. Toto vozidlo stelesňuje nekompromisný výkon a pohodlie, ktoré medzi športovými vozidlami nemá páru.