SILA NIKDY NEMALA TOĽKO PRIESTORU.

BMW M

Nezabudnuteľný dizajn BMW X5 M.

SILA NIKDY NEMALA TOĽKO PRIESTORU.

Nezabudnuteľný dizajn BMW X5 M.

Športový automobil, v ktorom sa pohodlne odvezie 5 pasažierov. Všestranný automobil, ktorého sebavedomý vzhľad je zárukou pravidelného prísunu adrenalínu. Vozidlo SAV s dizajnom, z ktorého na prvý pohľad vyžaruje impulzívny temperament. Protiklady, ktoré BMW X5 M v sebe bez problémov spája. Toto vozidlo stelesňuje nekompromisný výkon a pohodlie, ktoré medzi športovými vozidlami nemá páru.

SILA NIKDY NEMALA TOĽKO PRIESTORU.Nezabudnuteľný dizajn BMW X5 M.

Športový automobil, v ktorom sa pohodlne odvezie 5 pasažierov. Všestranný automobil, ktorého sebavedomý vzhľad je zárukou pravidelného prísunu adrenalínu. Vozidlo SAV s dizajnom, z ktorého na prvý pohľad vyžaruje impulzívny temperament. Protiklady, ktoré BMW X5 M v sebe bez problémov spája. Toto vozidlo stelesňuje nekompromisný výkon a pohodlie, ktoré medzi športovými vozidlami nemá páru.

DIZAJN EXTERIÉRU.

Široký predný nástavec okamžite upúta pohľad. Veľké vzduchové vstupy naznačujú mohutnú pohonnú jednotku, ktorá sa priam nevie dočkať jazdy. Dvojitá mriežka chladiča M má chrómovaný rám. Výrazné predné svetlomety vedú pozornosť do bočnej sekcie, kde priebežná bočná línia spolu s impozantným prahovým nástavcom vytvárajú špecifický klinovitý tvar a jasne zdôrazňujú majestátnosť vzhľadu. Zadná časť BMW X5 M je rozdelená horizontálnymi líniami, ktoré umocňujú atmosféru dynamiky a zvýrazňujú široký rozchod kolies. Dva páry chrómovaných koncoviek výfuku pod veľkým zadným nástavcom a difúzor sú zo sveta motorových závodov. Vozidlo BMW X5 M je ideálne vybavené na naplnenie športových ambícií a zároveň ponúka každodennú praktickosť a robustnosť, ktoré právom očakávate od modelu radu X.

SILA MÔŽE BYŤ AJ PRÍŤAŽLIVÁ.

SILA MÔŽE BYŤ AJ PRÍŤAŽLIVÁ.

Dizajn BMW X5 M – na videu.

DIZAJN INTERIÉRU.

Vo svojej vlastnej triede: BMW X5 M spája luxus so športovým charakterom. A zároveň ponúka interiér s vysokou variabilitou a funkčnosťou. Okrem multifunkčných sedadiel M si okamžite všimnete aj celokožené čalúnenie BMW Individual Merino so sofistikovaným kontrastným prešívaním. Kombinácia týchto poťahov a vnútorného čalúnenia strechy Alcantara umožňuje vytvárať fascinujúce kontrasty – to je jasný dôkaz schopnosti exkluzívneho sortimentu BMW Individual pridať interiéru ešte viac rafinovanosti.
Prístroje a ovládacie prvky sú vypracované na najvyššej úrovni a s dokonalou ergonómiou. Vizuálne ich zdôrazňujú matné chrómované prvky a interiérové obklady z pravého dreva alebo karbónu. Radiaca páka M a ovládacie tlačidlá funkcií jazdnej dynamiky na stredovej konzole sú orientované na vodiča. Radiace páčky na koženom volante M vám dajú pocit pretekára a zvýšená pozícia sedenia poskytne vynikajúci výhľad z vozidla na všetky strany. Interiér BMW X5 M v sebe spája prvky z vozidiel M a modelov radu X, čoho výsledkom je veľkorysý pocit priestoru. Zaručený máte komfort aj dostatok adrenalínu.

MULTIFUNKČNÉ SEDADLÁ M.

Exkluzívne multifunkčné sedadlá M prenášajú exteriérovú dynamiku vozidla aj do interiéru. Vodič a predný spolujazdec majú k dispozícii sedadlá úplne potiahnuté kožou, s embosovaným logom M na opierkach hlavy.
Aj počas maximálne dynamickej jazdy poskytujú hlboké sedadlá s vysokými postrannými opierkami zužujúce sa v oblasti ramien dokonalú bočnú oporu. Ich pohodlný tvar je navrhnutý tak, aby ladili s výnimočne športovým charakterom vozidla a ponúkali dokonalé pohodlie a luxus aj počas dlhých ciest.
Integrované opierky hlavy zdôrazňujú ich športový charakter. Sedadlá umožňujú nastaviť množstvo parametrov vrátane elektronickej regulácie hĺbky sedadla, výšky opierky hlavy a šírky operadla.
V hornej časti operadiel sa nachádza otvor, ktorý sedadlám prepožičiava vizuálnu ľahkosť. Tento dojem ešte viac zdôrazňuje kontrastná oblasť tesne pod otvorom. Dvojité prešívanie v kontrastnej farbe dáva sedadlám mimoriadne exkluzívny vzhľad a necháva vyniknúť ušľachtilému charakteru kože Merino.

KOKPIT.

Prehľadné štruktúry, špičková ergonómia a neprekonateľný výhľad z vozidla: kokpit BMW X5 M premení vodiča a predného spolujazdca na pilotov. V sedadlách, ktoré poskytujú vynikajúcu stabilitu aj v najostrejších zákrutách, a z ktorých majú vďaka vyššej pozícii sedenia dokonalý prehľad o dianí okolo seba. A s priamym prístupom ku všetkým dôležitým funkciám. Kožený volant M je zárukou absolútnej kontroly nad vozidlom a jeho radiace páčky z vás urobia ozajstného pretekára. Pomocou tlačidiel M Drive sa dajú aktivovať jazdné režimy M, pre maximálny pôžitok z jazdy. Vždy priamo pred očami: Head-Up displej so špeciálnymi prvkami M, ako sú indikátory radenia, ktoré upozorňujú na ideálny moment na zmenu prevodu. Presne ako v automobilovom športe, ale s pridanou hodnotou komfortu. Ovládanie klimatizácie, navigácie a rádia sa nachádza vpravo od vodiča, aby mal k množstvu ich funkcií rovnako pohodlný prístup aj predný spolujazdec.

KOLESÁ.

BMW X5 M je štandardne vybavené 21-palcovými M diskami z ľahkej zliatiny Double-spoke style 612 M. Pneumatiky majú rozmer vpredu 285/35 R21 a vzadu 325/30 R21, v oboch prípadoch sú optimalizované pre dosahovanie špičkovej jazdnej dynamiky, presných reakcií na riadenie a dokonalého handlingu.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je podstatou skutočnej exkluzivity. Oddajte sa naplno hľadaniu dokonalosti. S výbavou BMW Individual pre BMW X5 M.

 • Laky karosérie BMW Individual

  Lesklá elegancia kombinovaná s nekonečnou dynamikou – nové BMW X5 M v metalíze Pyrite Brown z ponuky BMW Individual. Vďaka pigmentu s mikroskopicky malými čiastočkami Xirallic® sa jemne hnedý základ povrchu na priamom svetle leskne strieborným nádychom. Celkový efekt je mimoriadne luxusný a vytvára fascinujúci kontrast s robustnými proporciami a dynamickým vzhľadom vozidla. Ak chcete dať svojmu BMW X5 M iný, ale rovnako neopakovateľný charakter, k dispozícii máte metalízu BMW Individual Azurite Black.

 • Celokožené čalúnenie BMW Individual Merino

  Individuálny luxus, ktorý uvidíte aj ucítite: nové BMW X5 M definuje neprekonateľné štandardy aj v interiéri. Obzvlášť atraktívna kompozícia z ponuky BMW Individual pozostáva z jemnej kože Merino vo farbe Criollo Brown, prístrojového panela potiahnutého čiernou kožou a neprehliadnuteľného kontrastného čalúnenia strechy z kože Alcantara vo farbe Smoke White. Celkovým výsledkom je luxus, ktorý nemá obdobu. Ďalšími farbami, v ktorých je dostupné celokožené čalúnenie BMW Individual Merino, dokážete premeniť svoje nové BMW X5 M na skutočný unikát. Ktorá farba najlepšie vyjadruje váš jedinečný charakter?

 • Interiérové lišty BMW Individual

  Pestrá paleta dokonalých farieb. Obklady BMW Individual Piano Black s pozoruhodne sýtym čiernym leskom vytvárajú oslnivý kontrast ku zamatovo matnému povrchu kože Merino vo farbe Criollo Brown. Ručne vyberané a opracované obklady z ušľachtilého pravého dreva sú rovnako úchvatné: či už Sen Light Brown s jemným vzorom alebo vzrušujúce Ash Vulcano Brown.

 • Ďalšia výbava BMW Individual

  Prístrojový panel potiahnutý kožou v štýle BMW Individual prináša do interiéru nový rozmer elegancie. V závislosti od zvolenej farby jemnej kože BMW Individual Merino sú vybrané detaily buď čierne, alebo vo farbe Scotch Dark.
  Chladiaci box BMW Individual posunie pôžitok z jazdy do ďalšej roviny. Veľmi jednoducho sa osadí aj vyberie, ak si prajete mať opäť k dispozícii celý batožinový priestor.