NEMILOSRDNÝ VÝKON.

BMW X6 M.

Nemilosrdný výkon.BMW X6 M.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (x)

423 (575)/6000–6500

Max. krútiaci moment (Nm) pri ot. /min.

750/2200–5000

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek.

4,2

Emisie CO2 v g/km

258

BMW X6 M v sebe kombinuje výkon typický pre vozidlá radu M a flexibilitu modelov radu X. Jeho temperamentný 8-valcový benzínový motor M TwinPower Turbo, 8-stupňová prevodovka M Steptronic a systém xDrive špecificky upravený pre modely radu M vám umožnia posunúť radosť z jazdy až do extrémov. Štandardné 20-palcové alebo doplnkové 21-palcové disky z ľahkej zliatiny a dynamický dizajn nástavcov pod predným a zadným nárazníkom sú zárukou impozantného zjavu. Veľkorysý interiér tohto SAV charakterizujú prémiové materiály, športové sedadlá M a množstvo detailov v nezameniteľnom dizajne M. Vysokovýkonné vozidlo ponúkajúce pôsobivé zrýchlenie, výnimočný komfort a neobmedzenú radosť z jazdy.

NAJLEPŠÍ ČAS NA KOLO. AJ MIMO ZÁVODNÉHO OKRUHU.

Pretekársky charakter.

BMW X6 M stanovuje nové štandardy vo svojom segmente vďaka neodolateľnej dynamike, pozoruhodnej agilnosti a precíznym jazdným vlastnostiam. Launch Control vám umožní dokonalý rozjazd. Pomocou systémov Dynamic Drive, Dynamic Performance Control a Dynamic Damper Control dokážete prispôsobiť nastavenie vozidla aktuálnym jazdným podmienkam.

Jazdná dynamika a efektivita.

BMW X6 M ponúka koncentrovanú silu, ktorú pohon xDrive špecifický pre modely M efektívne prenáša na cesty. Záruka mimoriadnej trakcie. Štandardná 8-stupňová prevodovka Steptronic M umožňuje rýchle zmeny prevodov v manuálnom aj automatickom režime. Brzdy M zmiešanej konštrukcie sú zárukou vynikajúceho spomalenia porovnateľného s hodnotami dosahovanými športovými automobilmi. Na druhej strane technológie BMW EfficientDynamics zabezpečujú, že tento fantastický výkon sa snúbi s pozoruhodnou efektivitou.

Dizajn.

Obrovský výkon v elegantnom šate Sport Activity Coupé. Majestátny zjav stvorený pre maximálny výkon. Vybavené tak, aby zvládlo čokoľvek. A nikdy neprestáva hľadať nové dobrodružstvá na ceste a mimo nej. Jedinečná kombinácia: komfortné, keď nasadnete – a mimoriadne výkonné, keď stlačíte plynový pedál.