POHLAĎTE ŠELMU.

BMW M

Nezabudnuteľný dizajn BMW X6 M.

POHLAĎTE ŠELMU.

Nezabudnuteľný dizajn BMW X6 M.

Obrovský výkon v elegantnom šate Sport Activity Coupé. Majestátny zjav stvorený pre maximálny výkon. Vybavené tak, aby zvládlo čokoľvek. A nikdy neprestáva hľadať nové dobrodružstvá na ceste a mimo nej. Jedinečná kombinácia: komfortné, keď nasadnete – a mimoriadne výkonné, keď stlačíte plynový pedál.

POHLAĎTE ŠELMU.Nezabudnuteľný dizajn BMW X6 M.

Obrovský výkon v elegantnom šate Sport Activity Coupé. Majestátny zjav stvorený pre maximálny výkon. Vybavené tak, aby zvládlo čokoľvek. A nikdy neprestáva hľadať nové dobrodružstvá na ceste a mimo nej. Jedinečná kombinácia: komfortné, keď nasadnete – a mimoriadne výkonné, keď stlačíte plynový pedál.

DIZAJN EXTERIÉRU.

Prednej časti dominujú mohutné vzduchové vstupy a široká dvojitá maska chladiča M s dvojitým rebrovaním, ktorá naznačuje mimoriadny potenciál vozidla. Celkový dynamický dojem pri pohľade spredu dopĺňajú výrazné svetlá a pri pohľade zboku silueta v štýle kupé, nástavce M pod prahovými lištami a dvojdielna bočná línia. Doplnkové 21-palcové disky M z ľahkej zliatiny v mohutných lemoch blatníkov sa už nemôžu dočkať, kedy vyrazia na cestu. Majestátna bočná línia je ukončená zadným spojlerom, ktorý okamžite upúta váš pohľad. Pod ním si nemôžete nevšimnúť zadný nástavec M, difúzor a dva páry lesklých koncoviek výfuku, ktoré dotvárajú športový vzhľad zadných partií. Iba veľmi ťažko budete ovládať túžbu okamžite nasadnúť a vyraziť za jazdnými radovánkami v ich najextrémnejšej forme – za volantom športového vozidla, ktoré formovala tradícia M, a v ktorom je každý detail optimalizovaný pre špičkový výkon.

V OBLEKU SUPERHRDINU.

Objavte dizajn BMW X6 M.

V OBLEKU SUPERHRDINU.

Objavte dizajn BMW X6 M.

DIZAJN INTERIÉRU.

Už prvý pohľad do interiéru BMW X6 M vám to povie celkom jasne: toto nie je bežná kabína bežného auta, toto je kokpit navrhnutý pre najvyššie športové výkony. Doplnkové multifunkčné sedadlá M s vysokými bočnicami vás priam nútia hľadať najbližšiu zákrutu. Trojramenný kožený volant M s integrovanými radiacimi páčkami pevne sedí v rukách aj pri náhlych zmenách smeru jazdy. Radiaca páka M a tlačidlá režimov jazdnej dynamiky sú orientované na vodiča a umiestnené na stredovej konzole, kde susedia s opierkami na koleno, ktoré zabezpečia ešte viac komfortu počas vašich útokov na fyzikálne limity. Toto je BMW X6 M a jeho športová tvár. Jeho druhá tvár je zahalená do exkluzívnych materiálov ako napríklad celokožené čalúnenie vo farbe Aragon Brown a lesklá povrchová úprava obkladov z pravého dreva či karbónu. Detailov, ktoré potvrdzujú luxusné kvality BMW X6 M, je tu však oveľa viac.

M MULTIFUNKČNÉ SEDADLÁ.

Exkluzívne multifunkčné sedadlá M prenášajú exteriérovú dynamiku vozidla aj do interiéru. Vodič a predný spolujazdec majú k dispozícii sedadlá úplne potiahnuté kožou, s embosovaným logom M na opierkach hlavy.
Aj počas maximálne dynamickej jazdy poskytujú hlboké sedadlá s vysokými postrannými opierkami zužujúce sa v oblasti ramien dokonalú bočnú oporu. Ich pohodlný tvar je navrhnutý tak, aby ladili s výnimočne športovým charakterom vozidla a ponúkali dokonalé pohodlie a luxus aj počas dlhých ciest.
Integrované opierky hlavy zdôrazňujú ich športový charakter. Sedadlá umožňujú nastaviť množstvo parametrov vrátane elektronickej regulácie hĺbky sedadla, výšky opierky hlavy a šírky operadla.
V hornej časti operadiel sa nachádza otvor, ktorý sedadlám prepožičiava vizuálnu ľahkosť. Tento dojem ešte viac zdôrazňuje kontrastná oblasť tesne pod otvorom. Dvojité prešívanie v kontrastnej farbe dáva sedadlám mimoriadne exkluzívny vzhľad a necháva vyniknúť ušľachtilému charakteru celokoženého čalúnenia BMW Individual Merino.

KOKPIT.

Prehľadné štruktúry, špičková ergonómia a neprekonateľný výhľad z vozidla: kokpit BMW X6 M premení vodiča a predného spolujazdca na pilotov. V sedadlách, ktoré poskytujú vynikajúcu stabilitu aj v najostrejších zákrutách, a z ktorých majú vďaka vyššej pozícii sedenia dokonalý prehľad o dianí okolo seba. A s priamym prístupom ku všetkým dôležitým funkciám. Kožený volant M je zárukou absolútnej kontroly nad vozidlom a jeho radiace páčky z vás urobia ozajstného pretekára. Pomocou tlačidiel M Drive sa dajú aktivovať jazdné režimy M, pre maximálny pôžitok z jazdy. Vždy priamo pred očami: Head-Up displej so špeciálnymi prvkami M, ako sú indikátory radenia, ktoré upozorňujú na ideálny moment na zmenu prevodu. Presne ako v automobilovom športe, ale s pridanou hodnotou komfortu. Ovládanie klimatizácie, navigácie a rádia sa nachádza vpravo od vodiča, aby mal k množstvu ich funkcií rovnako pohodlný prístup aj predný spolujazdec.

KOLESÁ.

BMW X6 M je štandardne vybavené 21-palcovými M diskami z ľahkej zliatiny Double-spoke style 612 M. Pneumatiky majú rozmer vpredu 285/35 R21 a vzadu 325/30 R21, v oboch prípadoch sú optimalizované pre dosahovanie špičkovej jazdnej dynamiky, presných reakcií na riadenie a dokonalého handlingu.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečný charakter odhalený v každom jednom detaile je podstatou skutočnej exkluzivity. Oddajte sa naplno hľadaniu dokonalosti. S výbavou BMW Individual pre BMW X6 M.

 • Laky karosérie BMW Individual

  Rodený športový talent, aj keď nehybne stojí. Takto na vás zapôsobí BMW X6 M s metalickým lakom BMW Individual Azurite Black. Jeho špecialitou je povrch, ktorý je za bežných okolností čierny, ale na priamom slnku vrhá odlesky v tmavomodrých odtieňoch, čím ešte viac zvýrazňuje dynamické línie BMW X6 M. Elegantnou, ale rovnako fascinujúcou alternatívou, je metalický lak BMW Individual Pyrite Brown.

 • Celokožené čalúnenie BMW Individual Merino

  Najjemnejší luxus, ktorý uvidíte aj pocítite: nové BMW X6 M definuje neprekonateľné štandardy aj v interiéri. Jedna z piatich mimoriadne kvalitných verzií celokoženého čalúnenia BMW Individual Merino, konkrétne vo farbe Smoke White, vytvára fascinujúcu kombináciu s poťahom strechy Alcantara vo farbe Smoke White a s palubnou doskou čalúnenou kožou vo farbe Scotch Dark. Táto očarujúca svetlá kombinácia prepožičiava interiéru neopakovateľne luxusnú atmosféru.

 • Interiérové lišty BMW Individual

  Prirodzene dokonalá súhra: drevený obklad BMW Individual Ash Vulcano Brown vytvára fascinujúci kontrast so zamatovo matným celokoženým čalúnením BMW Individual Merino vo farbe Smoke White. Rovnako úchvatné sú aj ďalšie ručne vyberané a spracované drevené obklady BMW Individual, či už Sen Light Brown s neprehliadnuteľným vzorom alebo elegantný obklad Piano Black.

 • Ďalšia výbava BMW Individual

  Prístrojový panel potiahnutý kožou BMW Individual prináša do interiéru nový rozmer elegancie. V závislosti od zvolenej farby celokoženého čalúnenia BMW Individual Merino sú vybrané detaily buď čierne, alebo vo farbe Scotch Dark.
  Chladiaci box BMW Individual posunie pôžitok z jazdy do ďalšej roviny. Veľmi jednoducho sa osadí aj vyberie, ak si prajete mať opäť k dispozícii celý batožinový priestor.