BMW X1.

Spoznajte nepoznané.

BMW X1.

Spoznajte nepoznané.

BMW X1.Spoznajte nepoznané.

Výkon v kW (k) pri ot/min (xDrive25i1)

170 (231)/5000–6000

Krútiaci moment v Nm pri ot/min (xDrive25i1)

350/1350–4500

Kombinované emisie CO2 v g/km (xDrive25i1)

182–192

Kombinovaná spotreba v l/100 km (xDrive25i1)

8,0–8,5

BMW X1 je dokonalé vozidlo pre tých, čo chcú interpretovať radosť z jazdy v súlade so svojimi vlastnými potrebami a želaniami. Jeho SAV proporcie budia markantný dojem, jeho interiér prezentuje mimoriadnu flexibilitu. Prostredníctvom modelov xLine, Sport Line a M Šport ponúka tri dizajnové svety, ktoré vám umožnia zvýrazniť tak exteriér, ako aj interiér. Vďaka kombinácii opatrení BMW EfficientDynamics a efektívnych motorov BMW TwinPower Turbo, benzínových aj naftových, disponuje BMW X1 pozoruhodne nízkou spotrebou paliva aj emisiami, vo všetkých motorizáciách.

OBJAVTE BMW X1.

Dizajn.

BMW X1 prináša interpretáciu charakteristického vzhľadu SAV ako vozidla všestranného aj dynamického, rovnakou mierou. Na ceste aj v teréne sa dokonalo vyníma jeho výrazná silueta s dlhým rázvorom a krátkymi prevismi. Športový dizajn kombinuje s kompaktnými vonkajšími rozmermi bez ústupkov v ponuke miesta na oboch radoch sedadiel. Kombinácia vysokokvalitných materiálov a zladenie jednotlivých detailov majstrovsky kompletizuje prvotriedny dojem z dizajnu BMW X1.
Zistiť viac

Komfort a funkčnosť.

Dokonalé miesto pre vaše objaviteľské expedície: Interiér BMW X1 poteší svoju posádku zvýšenou pozíciou sedenia pre najlepší možný výhľad, rovnako však aj vysokokvalitnými materiálmi, ktorými ju obklopí. K tomu do kombinácie pridáva BMW X1 ešte aj intuitívne ovládanie a variabilné využitie priestoru. Lepšieho partnera pre vaše plány sotva nájdete.
Zistiť viac

xDrive.

Inteligentný pohon všetkých štyroch kolies BMW xDrive sa dokonalo prispôsobí aj tým najnáročnejším podmienkam na ceste a postará sa o vynikajúcu trakciu za každých okolností. Vďaka pohonu xDrive a jeho súčinnosti s Dynamickou kontrolou stability (DSC) si BMW X1 zachová vždy bezpečné jazdné vlastnosti. BMW xDrive v koordinácii so senzormi DSC rozdeľuje pohonnú silu rýchlo a flexibilne medzi obidve nápravy, s cieľom predísť nedotáčavosti aj pretáčavosti, teda zaručiť vynikajúcu smerovú stabilitu. Samotné DSC vďaka tomu zasahuje iba v kritických situáciách. BMW xDrive kombinuje výhody pohonu všetkých kolies – trakciu, smerovú stabilitu a jazdnú bezpečnosť – s klasickou BMW agilnosťou, pre ešte viac radosti z jazdy.
Zistiť viac