CHOĎTE SVOJOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW X1.

Komunikácia, informácie a zábava – zažite úplne novú formu mobility so službami a aplikáciami Services & Apps od BMW ConnectedDrive.

Zistiť viac

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

Ak sa stane nehoda, čas je mimoriadne dôležitý. Intelligent Emergency Call zavolá pomoc a v prípade nehody tak môže aj zachrániť životy. Nadviaže kontakt so špeciálne školenými operátormi v telefonickom centre, ktorí poskytnú podporu vám aj vašim pasažierom, až kým nedorazia na miesto záchranári. Títo pracovníci prvého kontaktu zároveň priamo dostanú dôležité informácie.

BMW Emergency Call.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.


Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *


* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.