BMW X1 F48 LCI Storm Bay predobočný pohľad jazdný pred horskou scenériou
Cena31.950 €
Kombinovaná spotreba paliva1,7–8,0 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE X1

BMW X1.

Cena31.950 €
Kombinovaná spotreba paliva1,7–8,0 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

S náskokom na čele: BMW X1 prišlo, aby stanovilo nové štandardy. Jeho chuť na akciu je ihneď viditeľná v jeho športovom dizajne. Na prvý pohľad je to X model po všetkých stránkach, s exteriérom, ktorý charakterizujú krátke previsy a dlhý rázvor, typické pre SAV (Sports Activity Vehicle). Svoje ambície potvrdí aj presvedčivou dynamikou a agilitou. Vďaka vysokej všestrannosti a flexibilite v kombinácii s inovatívnymi technológiami tiež zaručí maximálny komfort na každom metri jazdy.

Zistiť viac

THE BMW X1

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

PRVKY DIZAJNU BMW X1.

BMW X1 vyžaruje zvodnú chuť na akciu: od markantných BMW obličiek, Adaptívnych LED predných svetlometov a LED hmlových svetiel, cez 19-palcové disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style a vonkajšie zrkadlo s LED projekciou „X1“, až po LED zadné svetlá a nápadné koncovky výfuku. Pri nasadaní vás víta diskrétne ambientné osvetlenie v celom interiéri. Palubná doska je zdobená ozdobným kontrastným prešívaním, ktoré skrášľuje aj kožené čalúnenie Dakota Oyster a koberčeky. Nastaviteľné sedadlo vzadu poskytuje flexibilitu prostredníctvom dodatočného priestoru na sedenie alebo väčšej úložnej kapacity v batožinovom priestore.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na Adaptívne LED predné svetlomety

BMW X1 F48 LCI Adaptívne LED predné svetlomety

Adaptívne LED predné svetlomety obsahujú tlmené svetlá a diaľkové svetlá s technológiou proti oslneniu (BMW Selective Beam) a smerovky s LED technológiou. Súčasťou balíka sú aj odbočovacie svetlá, denné svetlá a adaptívne predné svetlomety pre osvetlenie vozovky prispôsobené jazdnej situácii.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na 19-palcové disky z ľahkej zliatiny

19-palcové disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 580 Bicolour.

19-palcové disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 580 Bicolour Orbit Grey, leštené, 8J x 19, pneumatiky 225/45 R19.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na LED projekciu „X1“

Vonkajšie spätné zrkadlo s LED projekciou „X1“.

Vonkajšie spätné zrkadlo na strane vodiča zobrazuje dvojfarebnú LED projekciu „X1“ vedľa vozidla po jeho odomknutí. Tento uvítací pozdrav obsahuje aj osvetlenie priestoru kľučky dverí.
BMW X1 F48 LCI interiér a aktivovaný balík osvetlenia

Balík osvetlenia.

Balík náladového osvetlenia obsahuje rôzne LED svetlá a v interiéri vytvára atmosféru prvotriednej kvality. Šesť voliteľných svetelných dizajnov naplní interiér štýlovou kombináciou priamych a nepriamych svetelných zdrojov. Okrem toho vás privíta impozantná prezentácia exteriérových LED svetiel, vrátane LED projekcie „X1“.
BMW X1 F48 LCI interiér a nastaviteľné sedadlo vzadu

Nastaviteľné sedadlo vzadu.

Variabilita využitia batožinového priestoru výrazne narastá vďaka viacerým možnostiam nastavovania zadného sedadla, buď pre zväčšenie priestoru pre nohy vzadu, alebo pre maximalizáciu batožinového priestoru, podľa aktuálnej priority. Zadné sedadlo je delené v pomere 60:40 a dá sa pozdĺžne posúvať v rozsahu 130 mm. Operadlo zadného sedadla je delené a sklopné dokonca v pomere 40:20:40.
BMW X1 F48 LCI interiér s čalúnením v koži Dakota s perforáciou Oyster/Grey

Koža Dakota s perforáciou | Oyster/Grey.

Koža Dakota PDOA Oyster s perforáciou, zvýraznenie Grey.

BMW X1 xDRIVE25e PLUG-IN HYBRID.

Objavte benefity a technické vychytávky BMW X1 xDrive25e s inovatívnym hybridným pohonom.

To najlepšie z oboch svetov: BMW X1 xDrive25e** vám umožní zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod tohto inovatívneho hybridného vozidla BMW a zistite viac o jeho pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e F48 LCI bočný pohľad počas nabíjania

Plug-in hybridná technológia v BMW X1 xDrive25e.

Plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e** kombinuje elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Obe jednotky dokážu produkovať efektívny a unikátny jazdný zážitok. Pohon všetkých kolies BMW xDrive, unikátny pre plug-in hybridy v tomto segmente, je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie.
Viac o plug-in hybridnom pohone BMW
Plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e F48 LCI bočný pohľad jazda na ceste

Režimy pohonu v BMW X1 xDrive25e.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e** nechá otvorené obe možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu.
Viac o inteligentných režimoch pohonu
Plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e F48 LCI bočný pohľad počas nabíjania

Nabíjanie BMW X1 xDrive25e.

BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného vozidla. Okrem štandardného nabíjacieho kábla pre domáce zásuvky obsahuje program dodávok pre BMW X1 xDrive25e** aj kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*.

* Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.
Viac o BMW Charging
Plug-in hybrid BMW X1 xDrive25e F48 LCI navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre BMW X1 xDrive25e.

BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia každodenný život s vaším plug-in hybridným BMW X1 xDrive25e**. BMW Connected Charging vás spoľahlivo navedie k najbližšej verejnej nabíjacej stanici na vašej trase. Ďalšie digitálne služby, napríklad aplikácia My BMW, poskytnú extra každodennú pomoc.
Viac informácií o digitálnych službách

MODELY BMW X1.

Model Advantage

 • Parkovací asistent
 • Automatické piate dvere
 • Automatická klimatizácia
 • Asistent brzdenia
BMW X1 F48 LCI Model Advantage in Cashmere silver three-quarter front view studio shot

Model xLine

 • 18-palcové disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 579; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
 • Predný nárazník s vizuálnou ochranou podvozka a ďalšími dizajnovými prvkami v spracovaní Silver matnom
 • Sedadlá čalúnené kombináciou látka/koža Cross Track Granite Brown s čiernym zvýraznením, alternatívne čalúnené kožou Dakota s perforáciou; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
 • Interiérové lišty Pearl Dark s ozdobnými lištami Pearl Chrome; k dispozícii sú aj ďalšie lišty
BMW X1 F48 LCI Model xLine in Mineralwhite three-quarter front view studio shot

Model Sport Line

 • 18-palcové disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 578; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
 • Predný nárazník so špecifickými dizajnovými prvkami vo vysokolesklom čiernom spracovaní, vizuálna ochrana podvozka vo farbe karosérie
 • Športové sedadlá čalúnené kombináciou látka/Sensatec Anthracite so sivým zvýraznením; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
 • Športový kožený volant
BMW X1 F48 LCI Model Sport Line in Sunset Orange three-quarter front view studio shot

Model M Sport

 • M aerodynamický balík s predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a lemami blatníkov vo farbe karosérie a zadným nástavcom s vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow
 • 18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 570 M; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
 • Športové predné sedadlá s čalúnením látka Micro Hexagon//Sensatec Black alebo látka Anthracite/Sensatec so sivým zvýraznením; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
 • M Sport podvozok, znížený, alternatívne štandardný podvozok
 • M kožený volant
BMW X1 F48 LCI Model M Sport in M Misano Blue three-quarter front view studio shot
 • Model Advantage
 • Model xLine
 • Model Sport Line
 • Model M Sport

TECHNOLÓGIE POHONU BMW X1.

Výkon v každej drobnosti.

BMW X1 ponúka celé spektrum špičkových prvkov pohonu, ako sú 3-valcové a 4-valcové motory BMW TwinPower Turbo, prevodovka Steptronic, inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive, Adaptívny podvozok a M Sport brzdy.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo

Benzínový 4-valec TwinPower Turbo.

Aktuálna generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na logo BMW xDrive vzadu

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
BMW X1 F48 LCI zadobočný pohľad jazdný pred horskou scenériou

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok umožňuje prispôsobovať charakteristiku tlmenia jazdnej situácii a kombinuje komfort aj dynamiku jazdy pri maximálnej možnej bezpečnosti. Ovládač režimu jazdy vám umožní aktivovať štandardný režim COMFORT alebo režim SPORT.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na páku prevodovky na stredovej konzole

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW X1 F48 LCI detailný pohľad na 19-palcové koleso a M Sport brzdy.

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.

INOVÁCIE BMW X1.

Vždy najmodernejšia jazda.

Vďaka inováciám ako sú napríklad Apple CarPlay®, telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním, BMW Head-Up displej a iDrive displej s uhlopriečkou 10,25 palca, ako aj vďaka inteligentným bezpečnostným systémom typu Driving Assistant Plus a Parkovací asistent, sa BMW X1 postará o to, že dorazíte do cieľa cesty vždy bezpečne a komfortne.
BMW X1 F48 LCI interiér s detailným pohľadom na Driving Assistant Plus s displejmi a ovládačmi

Driving Assistant Plus.

Balík výbavy Driving Assistant Plus prináša zreteľné zvýšenie bezpečnosti a komfortu. Obsahuje Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info a kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.
BMW X1 F48 LCI interiér s detailným pohľadom na Parkovací asistent Plus s displejmi a ovládačmi

Parkovací asistent.

Parkovací asistent zjednodušuje pozdĺžne parkovanie. Systém počas jazdy nízkou rýchlosťou okolo zaparkovaných vozidiel premeriava potenciálne voľné miesta. Ak nájde vhodné miesto, Parkovací asistent prevezme riadenie, zatiaľ čo vodičovi ostane ovládanie prevodovky, ako aj práca s akcelerátorom a brzdou.
BMW X1 F48 LCI interiér s detailným pohľadom na BMW Head-Up displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému, v závislosti od stupňa vybavenia.
BMW X1 F48 LCI interiér s detailným pohľadom na Driving Assistant Plus s displejmi a ovládačmi

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania.

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania obsahuje bezdrôtový nabíjací port a dodatočný USB port. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač. K dispozícii je aj Bluetooth Office.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X1.

BMW X1 xDrive20i.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

131 (178) / 5000-5500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

7,3

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

6,9 - 7,7

Emisie CO2 v g/km (kombinované):

158 - 175

BMW X1 xDrive20i F48 LCI BMW Individual metalíza Storm Bay, jazda v zimnej krajine

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW X1.

BMW X1 F48 LCI Storm Bay zadobočný pohľad statický v krajine s ľuďmi v popredí

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X1.

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW X1.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW X1.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW X1, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW X1 xDrive20i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–7,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 158–175


BMW X1 xDrive25e**:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 40–47
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,7–20,7
 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW X1 xDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–7,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované):158–175

  BMW X1 xDrive25e**:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 40–47
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,7–20,7

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  ** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.