BUĎTE LOVCOM. NIE KORISŤOU.

Úplne prvé BMW X2.

BUĎTE LOVCOM. NIE KORISŤOU.Úplne prvé BMW X2.

Absolútne unikátne. Extrémne výnimočné. Úplne prvé BMW X2 na prvý pohľad prezrádza svoje športové ambície a ponúka dynamickú agilnosť, ktorá v jeho triede iba ťažko hľadá konkurenciu. V kombinácii s vysoko kvalitným interiérom a množstvom inovatívnych technológií sa stáva extrovertným protagonistom novej éry. Ste pripravení?

BMW X2 xDrive20d:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,6–6,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 147–162

Zistiť viac

5 SILNÝCH ARGUMENTOV:

 • 01 Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,6–4,8
 • 02 Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 121–126
 • 03 Prvýkrát dostupný balík M Šport X
 • 04 Vynikajúca jazdná dynamika a silné motory
 • 05 Inovatívna ovládacia koncepcia a komplexná konektivita

STÁLE UNIKÁTNE.

Detaily exteriérového dizajnu.

Nové BMW X2 ide svojou vlastnou cestou – a dáva to aj viditeľne najavo. Jeho extrovertné tvary v kombinácii s dynamickými kontúrami mu udeľujú extrémne športový kupé charakter. Jeho markantné proporcie a jedinečne inovatívne dizajnové prvky mu zároveň udeľujú výnimočný vzhľad. Skrátka ideál pre každého, kto chce objavovať nové smery.

Zistiť viac

Vzduchové vstupy.

Hneď na prvý pohľad vyrazí dych: predná časť s robustným nárazníkom a troma veľkými vzduchovými vstupmi pre ešte účinnejšie chladenie motora a bŕzd. Vzduchové záclony integrované do vstupov pomáhajú znižovať aerodynamický odpor karosérie.
Zistiť viac

Lemy blatníkov.

Športový celkový imidž: Výrazné lemy blatníkov vo farebnom spracovaní Frozen Grey z balíka M Šport X sú mimoriadne dynamickým ohraničením impozantných kolies. Spolu s nápadnými bočnými prahmi sú nezameniteľnou pripomienkou faktu, že BMW X2 je plnohodnotným členom rodiny X.
Zistiť viac

Bočné prahy.

Ak s niečím BMW X2 začne, tak to aj dokončí. Dôkazom sú aj panely nad bočnými prahmi vo farebnom spracovaní Frozen Grey. Tvoria plynulé prepojenie medzi lemami blatníkov v tej istej farbe a systematicky pokračujú v atraktívnej súhre laku karosérie a dekoratívnych prvkov až do zadných partií vozidla.
Zistiť viac

M zadný spojler.

Dynamika do najmenšieho detailu: Doplnkový M zadný spojler ešte viac zvýrazňuje športový tvar predĺženej kupé siluety. Svojimi markantnými kontúrami je ďalším atraktívnym prvkom, ktorý dokonalo dopĺňa celkový imidž zadných partií BMW X2 s ich širokým postojom.
Zistiť viac

Zadné partie.

Systematicky premyslený: unikátny dizajn vozidla, zjavný aj na zadných partiách. Veko kufra plynulo zapadá do zadného nástavca, čo pôsobí mimoriadne esteticky. Doplnkovou inováciou je prenesenie otváracej rukoväte na diskrétne miesto v embléme BMW.
Zistiť viac

Panoramatická sklenená strecha.

Oslňujúca aj v zatvorenom stave: Doplnková dvojdielna panoramatická sklenená strecha pokrýva takmer celý strop BMW X2. Vďaka tomu zaplavuje interiér extra dávkou svetla a fascinujúcim spôsobom zvýrazňuje pocit priestrannosti.
Zistiť viac

VŽDY O KROK VPREDU.

BMW Connected+.

Vďaka inovatívnym službám BMW Connected+ v rámci aplikácie BMW Connected v BMW X2 máte vždy k dispozícii optimálne spojenie medzi vaším smartfónom a vozidlom. To vám umožní jednoducho si naplánovať termíny stretnutí aj trasy ciest, preniesť ich do navigačného systému vozidla, zdieľať vašu aktuálnu pozíciu v reálnom čase alebo zobraziť na smartfóne zostávajúci čas do cieľa, potrebný na záverečný peší úsek. Vychutnajte si aplikáciu BMW Connected, ktorá vám uľahčí život. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Zistiť viac

Send to Car.

Kam teraz? Hľadajte nové ciele ciest a preneste ich aplikáciou BMW Connected priamo do navigačného systému vášho BMW. Len čo nasadnete a vozidlo sa cez Bluetooth spojí s vaším smartfónom, môžete spustiť navigačné navádzanie jediným dotykom displeja.

Zistiť viac

Zdieľať status jazdy naživo.

Funkcia „Zdieľať status jazdy naživo“ vám umožní bezpečne informovať rodinu a priateľov počas jazdy o vašom čase príchodu a aktuálnej pozícii, v reálnom čase. Príjemca dostane odkaz na webstránku, ktorá zobrazí cieľ a aktuálnu pozíciu vozidla na mape. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Zistiť viac

Navigate Door to Door.

Dosiahnite cieľ cesty včas a bez stresu. Funkcia Navigate Door to Door vás usmerní na záverečnom úseku cesty k cieľu od zaparkovaného vozidla a následne aj späť k nemu. Získajte navigáciu pre peší presun s rýchlou odozvou na svoj smartfón s podporou informácií z obrazovky Connected Onboard a push-notifikácie od aplikácie BMW Connected.

Zistiť viac

BMW ConnectedDrive.

Stále v pohybe a v spojení: Vďaka špičkovým technológiám konektivity BMW ConnectedDrive zostanete vždy v kontakte so všetkým, čo je pre vás dôležité – pre ešte komfortnejšie cestovanie. Presvedčite sa sami.
Zistiť viac

VŽDY VPREDU. NIKDY POZADU.

Jazdná dynamika.

VŽDY VPREDU. NIKDY POZADU.

Jazdná dynamika.

Silné motory. Presné riadenie. Optimálny M Šport podvozok. Vysoko precízny handling, ktorý stanovuje štandardy vo svojej triede. Pre temperamentnú dynamiku a živú agilitu – na šprinty aj maratóny, do mesta aj na kľukaté vidiecke cesty. A to všetko môže byť ešte vylepšené o doplnkový systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive, ktorý poskytne novému BMW X2 vynikajúcu trakciu a smerovú stabilitu. Vďaka nemu prejde aj najostrejšie zákruty ako po koľajniciach. Ak ste pripravení, spoľahlivo vám zrýchli tep srdca.

Zistiť viac

OŽIVENIE KAŽDODENNEJ RUTINY.

BMW X2 len tak niečo nezastaví. A zvlášť vtedy, keď je vybavené množstvom dostupného príslušenstva. Dokážete ho pripraviť na každú cestu, ktorou sa vyberiete. Zažite praktické príslušenstvo so špičkovou kvalitou, ktoré má potenciál kedykoľvek oživiť vašu každodennú rutinu.

LOREM IPSUM.

LOREM IPSUM.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X2 M35i(2):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 191–185

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2077, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (2) sú predbežné.

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.