BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold bočný pohľad

THE X2

BMW X2: MODELY A VÝBAVA

Možnosti výbavy: BMW X2 vyzerá extrémne športovo už ako model Advantage. Model M Sport dodáva BMW X2 ešte viac dynamickej povahy. Model M Sport X zvýrazní jeho športový X charakter.

Zistiť viac
THE X2BMW X2: MODELY A VÝBAVA

MODELY A VÝBAVA BMW X2.

Model Advantage

Už vo verzii Model Advantage vyzerá BMW X2 extrémne športovo a ako typické BMW X. Vďaka svojim dynamickým proporciám a extrovertnému dizajnu disponuje inovatívne sebavedomým charakterom. Atraktívnymi detailmi exteriéru sú čierne panely vpredu, na bokoch aj vzadu, vytvárajúce atraktívne kontrasty k farbe karosérie a ešte viac zvýrazňujúce športový X charakter. Výnimočnú prezentáciu majstrovsky dopĺňa vysoko kvalitný moderný interiér.

BMW X2 sDrive20i Model Advantage 2018 F39 metalíza Mediterranean Blue predobočný pohľad

Už vo verzii Model Advantage vyzerá BMW X2 extrémne športovo a ako typické BMW X. Vďaka svojim dynamickým proporciám a extrovertnému dizajnu disponuje inovatívne sebavedomým charakterom. Atraktívnymi detailmi exteriéru sú čierne panely vpredu, na bokoch aj vzadu, vytvárajúce atraktívne kontrasty k farbe karosérie a ešte viac zvýrazňujúce športový X charakter. Výnimočnú prezentáciu majstrovsky dopĺňa vysoko kvalitný moderný interiér.

 • Exteriér

 • Interiér

Model M Sport

Model M Sport dodáva už v základe športovému BMW X2 ešte viac dynamického charakteru. Početné M špecifické detaily na exteriéri aj v interiéri boli vytvorené práve za týmto účelom. Exteriérovými vychytávkami sú šesťuholníkový predný nástavec, bočné nástavce vo farbe karosérie s vložkami v metalíze Dark Shadow a doplnkové 20" M disky z ľahkej zliatiny M Double-spoke 716 M. Sofistikované akcenty udeľujú štýlovú high-tech atmosféru interiéru.

BMW X2 sDrive20i Model M Sport 2018 F39 metalíza Misano Blue predobočný pohľad

Model M Sport dodáva už v základe športovému BMW X2 ešte viac dynamického charakteru. Početné M špecifické detaily na exteriéri aj v interiéri boli vytvorené práve za týmto účelom. Exteriérovými vychytávkami sú šesťuholníkový predný nástavec, bočné nástavce vo farbe karosérie s vložkami v metalíze Dark Shadow a doplnkové 20" M disky z ľahkej zliatiny M Double-spoke 716 M. Sofistikované akcenty udeľujú štýlovú high-tech atmosféru interiéru.

 • Exteriér

 • Interiér

Model M Sport X

BMW X2 sDrive20i Model M Sport X 2018 F39 metalíza Sparkling Storm s briliantovým efektom zadobočný pohľad
 • Exteriér

 • Interiér

BMW X2 xDRIVE25e PLUG-IN HYBRID.

Preskúmajte výhody a technické vychytávky BMW X2 xDrive25e s inovatívnym hybridným pohonom.

To najlepšie z oboch svetov: BMW X2 xDrive25e vám umožní zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo benefitov tohto inovatívneho hybridného vozidla BMW a zistite viac o jeho pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 bočný pohľad statický na nabíjacej stanici
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 predný pohľad pred garážou

Plug-in hybridná technológia BMW X2 xDrive25e.

Harmonicky zladený pár: BMW X2 xDrive25e plug-in hybrid kombinuje elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Tieto dve jednotky spolu produkujú jazdné zážitky, ktoré zjednocujú maximálnu efektivitu so špičkovou jazdnou dynamikou – a v závislosti od jazdného režimu umožňujú takmer nehlučnú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami alebo vzrušujúco energický ťah a dostatočné rezervy dojazdu aj pre dlhé trasy. Pohon všetkých kolies BMW xDrive, unikátny pre plug-in hybridy tohto segmentu, je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie. Takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia transformuje na elektrickú a využíva sa na dobíjanie batérie pri brzdení, je ďalším cenným príspevkom k celkovo efektívnej jazde.
Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 bočný pohľad jazdný na ceste

Režimy pohonu BMW X2 xDrive25e.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – BMW X2 xDrive25e s hybridným pohonom vám nechá otvorené obe možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu – a zažite fascináciu z futuristickej technológie a unikátnych jazdných zážitkov.
Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 zadobočný pohľad počas nabíjania

Nabíjanie BMW X2 xDrive25e.

Doma aj na cestách: BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného BMW X2. Okrem štandardného nabíjacieho kábla pre bežné domáce elektrické zásuvky, dodávaného spolu s vozidlom, je k dispozícii aj BMW Wallbox, ktorý vám poskytne extrémne komfortné, bezpečné a rýchle nabíjanie. Smart Wallbox od nášho partnera k tomu pridáva ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. O správnu a bezproblémovú montáž zariadenia sa postará inštalačný servis. Flexibilná rýchlonabíjačka je k dispozícii pre maximálnu flexibilnosť nabíjania doma a umožňuje vám nabíjať vaše plug-in hybridné BMW okrem bežnej domácej zásuvky aj z priemyselnej zásuvky, vďaka rozličným adaptérom. Navyše, okrem štandardného nabíjacieho kábla obsahuje program dodávok pre BMW X2 xDrive25e aj nabíjací kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*. Čas nabitia BMW X2 xDrive25e na 100 % kapacity je približne 3,2 hodiny pri nabíjacom výkone 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexibilná rýchlonabíjačka, verejné nabíjacie stanice) a približne 5 hodín pri nabíjacom výkone 2,3 kW (domáca zásuvka). * Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.
Viac informácií na tému nabíjania
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre BMW X2 xDrive25e.

Získajte viac z každého metra vašej cesty: BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia váš každodenný život s vaším BMW X2 xDrive25e. BMW Charging vás spoľahlivo zavedie k najbližšej nabíjacej stanici na vašej trase. Ďalšie digitálne služby, ako napríklad BMW Concierge Service alebo aplikácia My BMW, ešte viac zvýšia komfort vašej každodennej mobility – pre pohodové jazdné zážitky vo vašom BMW X2 xDrive25e.
Preskúmať elektromobilitu BMW

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X2.

Technológie pohonu a podvozka BMW X2 v prehľadnej forme.

Výkonné motory. Priame riadenie. Doplnkový M Sport podvozok. Vysoko precízny handling, ktorý stanovuje nové štandardy triedy. Pre temperamentnú dynamiku a živú agilitu – na šprinty aj maratóny, do mesta aj na kľukaté vidiecke cesty. A toto celé sa dá ešte vylepšiť doplnkovým pohonom všetkých kolies BMW xDrive. Ten poskytne BMW X2 vynikajúcu trakciu a smerovú stabilitu, vďaka ktorým prejde aj najostrejšie zákruty ako po koľajniciach. S pretekárskym pulzom – pre všetkých pripravených.

Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW X2 F39 2018

Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo.

Nová generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca BMW TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW X2 F39 2018

Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo.

Technológia BMW TwinPower Turbo novej generácie dáva 2,0-litrovým 4-valcovým naftovým motorom agilný priebeh výkonu, ako aj spontánne reakcie už od nízkych otáčok. Prepĺňanie turbodúchadlom s variabilnou geometriou a priame vstrekovanie common-rail sú zárukou exemplárnej úspornosti a nízkych emisií týchto pohonných jednotiek.
BMW X2 xDrive 2018 F39 metalíza Galvanic Gold zadný pohľad

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Radiaca páka BMW X2 2018 F39 interiér

Dvojspojková prevodovka Steptronic Sport.

7-stupňová dvojspojková prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
Adaptívny podvozok BMW X2 F39

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok, znížený o 10 mm, umožňuje prispôsobovať charakteristiku tlmenia jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky jazdy pri maximálnej možnej bezpečnosti. Ovládač jazdného zážitku umožní vodičovi aktivovať štandardný režim COMFORT alebo režim SPORT.

DIZAJN BMW X2.

Ohromujúce prvky dizajnu pre exteriér aj interiér BMW X2.

Radikálny dizajn vo svojej najkrajšej podobe. Dynamická štylistika s atletickou líniou bokov a splývajúcou líniou strechy dodáva BMW X2 jeho charakter kupé, ktorý obzvlášť intenzívne zvýrazní metalíza Galvanic Gold.

Bočný pohľad BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold
Vzduchové vstupy BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold predný pohľad

Vzduchové vstupy.

Dych vyrážajúce na prvý pohľad: sebavedomé predné partie s robustným nárazníkom a veľkým trojdielnym vzduchovým vstupom pre ešte lepšie chladenie bŕzd a motora. Vzduchové záclony integrované do vzduchových vstupov prispievajú k zníženiu aerodynamického odporu karosérie.
Lemy blatníkov BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold bočný pohľad

Lemy blatníkov.

Komplexne športový imidž: Výrazné lemy blatníkov v spracovaní Frozen Grey z balíka M Sport X sú obzvlášť dynamickým rámcom pre atraktívne kolesá. Presne ako nápadné bočné nástavce sú nezameniteľnou identifikáciou BMW X2 ako plnohodnotného člena rodiny X.
Bočné nástavce BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold bočný pohľad

Bočné nástavce.

To, čo BMW X2 začne, aj dokončí. Dôkazom toho sú aj panely nad bočnými prahmi v spracovaní Frozen Grey. Plynulo prepájajú lemy blatníkov, ktoré sú takisto v spracovaní Frozen Grey a systematicky prenášajú súhru laku karosérie a ozdobných prvkov až do zadných partií.
Zadný pohľad BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold

Zadný dizajn.

Systematicky premyslený: unikátny dizajnový jazyk, s odrazom aj v zadných partiách. Veko kufra je zarovno s nástavcom, čo pôsobí mimoriadne esteticky. A aby bol tento efekt dokonalý, otváranie veka kufra bolo integrované do emblému BMW.
Kokpit Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW X2 2018 F39 interiér

Kokpit orientovaný na vodiča.

Sofistikovaná atmosféra interiéru inšpiruje ergonomickým kokpitom typickým pre modely BMW X, systematicky zameraným na vodiča. V súvislosti s tým sú všetky prístroje a funkcie jednoducho na dosah a intuitívne ovládateľné. Obzvlášť športový prvok: Doplnkový M kožený volant s multifunkčným ovládaním a radiacimi pádlami dokonalo sadne do rúk a poskytne neobmedzený výhľad na dva prehľadne usporiadané okrúhle prístroje.
Prístrojový displej BMW X2 2018 F39 interiér

Pokroková koncepcia ovládania.

Vitajte v komfortnej zóne: Inovatívna koncepcia ovládania stanovuje nové štandardy tejto triedy a dvíha komunikáciu na novú úroveň. Je intuitívna, priamočiara a jednoduchá – cez ovládač iDrive alebo dotykovým, prípadne hlasovým ovládaním. Či už pre navigáciu, konektivitu alebo zábavu – usporiadanie šiestich okien menu so živým obsahom je voľne meniteľné a informácie prichádzajú v reálnom čase.
Kožený dizajn BMW X2 2018 F39 interiér

Vysoko kvalitné čalúnenie.

V harmónii s interiérom vytvára množstvo možností čalúnenia atmosféru vysokej kvality a dodáva sedadlám vysokú mieru komfortu. Zobrazené čalúnenie látka Micro Hexagon/Alcantara so žltým kontrastným prešívaním je exkluzívne vyhradené pre M Sport balík alebo M Sport X balík pre BMW X2. Ako špeciálny prvok sa vyskytuje aj na lakťovej opierke, stredovej konzole a palubnej doske, čím obdivuhodne kompletizuje celkový športový vzhľad interiéru.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW X2.

Digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča v BMW X2.

Vďaka inovatívnym službám BMW Connected+ v aplikácii BMW Connected si v BMW X2 vychutnáte vždy optimálne prepojenie medzi smartfónom a vozidlom. Bez ohľadu na to, či plánujete stretnutia alebo trasy, ktoré následne odošlete do navigačného systému, prípadne zdieľate svoju aktuálnu pozíciu v reálnom čase, alebo chcete, aby vám smartfón zobrazil zvyšok cesty peši po ukončení jazdy vozidlom. Zažite aplikáciu, ktorá vám zjednoduší život – BMW Connected to umožní.

Zadný pohľad BMW X2 2018 F39 metalíza Galvanic Gold
Kokpit BMW X2 2018 interiér

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go vrátane Kolízneho varovania s funkciou brzdenia udržiava vodičom nastavené tempo, ako aj vzdialenosť od predchádzajúceho vozidla. Vozidlo automaticky akceleruje aj brzdí a udržiava dostatočný odstup od predchádzajúceho vozidla, aj v hustej premávke a až do prípadného zastavenia sa kolóny vozidiel.
Kožený volant BMW X2 2018 F39 interiér

Asistent pre hustú premávku.

Asistent pre hustú premávku znižuje zaťaženie vodiča počas monotónnych situácií. Pri rýchlosti do 60 km/h systém jednoducho nechá vozidlo „plávať“ spolu s prúdom hustej premávky, čím redukuje stresový charakter situácie. Automaticky udržiava vzdialenosť od vozidla pred vami a reguluje vaše tempo až do úplného zastavenia – k čomu pridáva aj podporu v riadení.
Driving Assistant Plus BMW X2 2018 F39 interiér prístrojový displej

Driving Assistant Plus.

Balík výbavy Driving Assistant Plus prináša zreteľné zvýšenie bezpečnosti a komfortu. Obsahuje Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info, Kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go ako aj Asistenta pre hustú premávku.
Head-Up displej BMW X2 2018 F39 interiér prístrojový displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému.
Online Entertainment BMW X2 2018 F39 interiér

Online Entertainment.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu všade, kde ste. Vážnu hudbu na diaľnici, džez v mestskej premávke a pop pri pohodovej jazde. Online Entertainment vám umožní priamo streamovať až 30 miliónov skladieb bez obmedzení, prostredníctvom Spotify – hudobného partnera BMW – cez SIM kartu, inštalovanú vo vozidle.
Navigačný systém Plus BMW X2 2018 F39 interiér

Navigačný systém Plus.

Navigačný systém Plus obsahuje BMW Head-Up displej, ovládač iDrive Touch Controller, integrovaný 8,8-palcový dotykový displej a prístrojový panel s 5,7-palcovým TFT displejom s vysokým rozlíšením. Práca so systémom je intuitívna, pomocou ovládača iDrive Touch Controller, tlačidlami priamej voľby menu, ôsmimi funkčnými predvoľbami, hlasovým ovládaním alebo dotykovou obrazovkou s interaktívnymi oknami.
Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 2018 F39 interiér prístrojový displej

Real Time Traffic Information.

Prečo strácať čas v hustej premávke? Real Time Traffic Information vám umožní doraziť do cieľa rýchlejšie a efektívnejšie. Sleduje aktuálnu situáciu v premávke takmer v reálnom čase a prepočítava alternatívne trasy. Hazard Preview ako miestny varovný systém je doplnkový prvok, ktorý upozorní napríklad na nehodu či nepriaznivé počasie.
Concierge Service BMW X2 2018 F39 interiér

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.
Príprava pre Apple CarPlay® BMW X2 2018 F39 interiér

Príprava pre Apple CarPlay®.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho zariadenia iPhone v BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Príprava pre Apple CarPlay® vám poskytne diaľkový prístup k telefonovaniu, ako aj k aplikáciám iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify alebo Apple Music. Zároveň môžete využiť tlačidlo hlasového ovládania na volante pre prístup k Siri, hlasovému asistentovi Apple™.

ELEKTRIZUJÚCA RADOSŤ Z JAZDY.

BMW X2 xDrive25e.

Svojím vysoko moderným plug-in hybridným pohonom spĺňa BMW X2 xDrive25e najvyššie požiadavky jazdnej dynamiky a efektivity. Kombinácia elektrického motora eDrive a trojvalcového benzínového agregátu poskytuje temperamentnú dynamiku a radosť z jazdy, typickú pre značku. V čisto elektrickom režime dokonca vozidlo jazdí s nulovými lokálnymi emisiami.


Využite štátnu dotáciu vo výške 5 000 € pre plug-in-hybridé vozidlá. Dotáciu môžete čerpať v tom prípade, ak cenová hranica nákupu vozidla nepresiahne sumu 50 000 €. Ďalšie informácie o podmienkach udelenia dotácie nájdete na oficiálnych stránkach, ktoré sa venujú tejto oblasti: https://www.chcemelektromobil.sk
BMW X2 xDrive25e plug-in hybrid F39 2020 predobočný pohľad
BMW X2 xDrive25e plug-in hybrid F39 2020 zadobočný detailný pohľad

Plug-in hybridný pohon.

Inovatívny plug-in hybridný pohon kombinuje efektívny spaľovací agregát s výkonným elektromotorom. Takto dosiahnutý vysoký systémový výkon sa spája s komfortným dojazdom spaľovacieho motora a zároveň s možnosťou jazdy s nulovými lokálnymi emisiami.
BMW X2 xDrive25e plug-in hybrid F39 2020 interiér prístrojový panel

Hybridne špecifický prístrojový panel.

S hybridne špecifickým prístrojovým panelom máte vždy všetky relevantné informácie o inovatívnom plug-in hybridnom pohone priamo pred očami. Napríklad vám zobrazí výkon elektrického motora, alebo indikátor nabíjania, a tak čisto elektrický, ako aj kombinovaný dojazd.
BMW X2 xDrive25e F39 2020 plug-in hybrid interiér eDRIVE

Režimy eDRIVE.

Pomocou tlačidla eDrive si môžete kedykoľvek vybrať z jazdných režimov AUTO eDRIVE, MAX eDRIVE a SAVE BATTERY. Takto sa dá plug-in hybridný pohon obzvlášť jednoducho prispôsobiť rozličným jazdným situáciám. Štart prebieha vždy v režime AUTO eDRIVE, ktorý sa postará o optimálnu interakciu medzi spaľovacím a elektrickým motorom.
Žena používa eDrive Remote Services s aplikáciou BMW Connected

Connected eDrive Services.

Výbava Connected eDrive Services tvorí základ pre využívanie digitálneho asistenta mobility BMW Connected vo vozidle, ako aj pre inteligentné funkcie BMW ConnectedDrive s množstvom informačných, zábavných a servisných funkcií. Takýmto spôsobom môžu byť vo vozidle využité vybrané smartfónové aplikácie.
BMW X2 xDrive25e plug-in hybrid F39 2020 detailný bočný pohľad

Nabíjací port so statusom nabíjania.

Vozidlo je možné komfortne nabíjať doma pomocou štandardného nabíjacieho kábla alebo cez BMW Wallbox. Plné nabitie batérie trvá iba pár hodín. Nabíjací port vozidla je chránený pred vplyvmi prostredia krytom na prednom bočnom paneli.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW X2 xDrive20i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–8,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 163–182


BMW X2 xDrive20d:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,5–6,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 145–162


BMW X2 sDrive20i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,7–7,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 153–172


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

 

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

 

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X2 xDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–7,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 156–175

  BMW X2 xDrive20d:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,6–6,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 146–163

  BMW X2 sDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–7,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 146–165

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,8
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,9–15,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 38–42

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.