SPOLOČNÍK NA KAŽDEJ MISII: SILNÁ ESTETIKA.

Dizajn BMW X3.

SPOLOČNÍK NA KAŽDEJ MISII: SILNÁ ESTETIKA.

Dizajn BMW X3.

SPOLOČNÍK NA KAŽDEJ MISII: SILNÁ ESTETIKA.Dizajn BMW X3.

Stačí jediný pohľad, aby sa prebudila túžba čeliť výzvam. Výrazný dizajnový jazyk BMW X3 prináša novú interpretáciu autority a nezávislosti. Harmonické proporcie, robustné kontúry a extrémny dôraz na zvýraznenie šírky predných aj zadných partií spolu vytvoria trvalý dojem – a ten pokračuje aj v exkluzívnom interiéri s novým dizajnom. A aj svojimi všestrannými výbavovými líniami má BMW X3 v ponuke odpoveď na každú požiadavku.

BMW X3 M40i(2)(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–8,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 188–193

Read more

NEPREHLIADNUTEĽNÝ DOBRODRUH.

Atletický dizajn exteriéru BMW X3.

NEPREHLIADNUTEĽNÝ DOBRODRUH.

Atletický dizajn exteriéru BMW X3.

DOKONALÝ VÝHĽAD NA KAŽDÚ CESTU. AJ NA TÚ, ČO NEEXISTUJE.

Adaptívne LED predné svetlomety obsahujú tlmené svetlá, diaľkové svetlá a smerovky vo full-LED technológii. Výbava zároveň zahŕňa aj asistenta proti oslneniu BMW Selective Beam, odbočovacie svetlá, denné svetlá a Adaptívne predné svetlomety s variabilnou distribúciou svetla pre excelentné osvetlenie vozovky a lepšiu viditeľnosť počas jazdy v tme. Na zadnej časti sa nachádzajú skulpturálne tvarované trojrozmerné full-LED zadné svetlá v tvare písmena L, typickom pre BMW. Vďaka nim získa vozidlo ešte dynamickejší vzhľad a vzrušujúcu vizuálnu prezentáciu vo dne aj v noci.

TICHO A POKOJ. DOKONCA AJ V BÚRKE.

Moderný akustický dizajn.

TICHO A POKOJ. DOKONCA AJ V BÚRKE.

Moderný akustický dizajn.

Pohodová a luxusná atmosféra: Výrazne zlepšený akustický komfort mení interiér BMW X3 na exkluzívnu zónu pokoja a ticha, dokonca aj pri búrlivo dynamickej a rýchlej jazde. Vysoko kvalitné akustické presklenie podstatne redukuje aerodynamický hluk a prienik ďalších ruchov z exteriéru.

Read more

„Inteligentne riešené detaily, dokonalo obklopené elegantnými povrchmi, vytvárajú dostatok priestoru pre aktívny životný štýl.“
OLIVER HEILMER, RIADITEĽ DIZAJNU INTERIÉRU AUTOMOBILOV BMW

EXKLUZÍVNE CENTRUM KAŽDEJ MISIE.

Prvotriedny interiér úplne nového BMW X3.

EXKLUZÍVNE CENTRUM KAŽDEJ MISIE.

Prvotriedny interiér úplne nového BMW X3.

.

.

.

.

PRE NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ: E-BIKE SPECIALIZED FOR BMW.

Pri hľadaní nových výziev našlo BMW X3 spriazneného partnera: E-bike SPECIALIZED for BMW. Tento špičkový horský bicykel má svoj elektrický motor a batériu kompletne integrované do rámu. Je vybavený troma rozličnými jazdnými režimami, pre splnenie tých najvyšších nárokov v stúpaniach aj klesaniach a dosiahnutie celkovo vysokých prevýšení. K tomu sa pridáva špeciálne vyvinutá aplikácia SPECIALIZED Mission Control, s ktorou si môžete naplánovať trasu tak, aby batéria vydržala po celý čas. Tú môžete nabíjať pomocou špeciálneho nabíjacieho kábla priamo v BMW X3. Pre radosť z jazdy aj na dvoch kolesách – a na každom povrchu.

K dispozícii u predajcov BMW a u predajcov SPECIALIZED.

PRÍSLUŠENSTVO PRE KAŽDÚ MISIU.

Fascinujúca všestrannosť je typická aj pre príslušenstvo pre BMW X3. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete zvýrazniť jeho športový charakter, získať viac odkladacieho priestoru alebo si vychutnať ešte viac praktických funkcií, Originálne BMW príslušenstvo sa vášmu životnému štýlu dokonalo prispôsobí. V celej svojej pestrej ponuke, od priestranného strešného boxu, cez expresívne kolesá, až po koberčeky a moderné nosiče bicyklov.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X3 xDrive20d(3):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,3–5,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 140–146

  BMW X3 xDrive30d(3):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–6,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 154–160

  BMW X3 M40i(2)(3):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–8,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 188–193

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.