INTENZIFIKOVANÁ SLOBODA.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

INTENZIFIKOVANÁ SLOBODA.

BMW X3 M40i.

INTENZIFIKOVANÁ SLOBODA.BMW X3 M40i.

Rozbehne váš pulz do vysokých otáčok: BMW X3 M40i, poháňané pozoruhodným výkonom 360 koní (265 kW) a vybavené nezameniteľnými génmi rodiny M Performance, posúva hranice výrazne ďalej. Jeho špičková agilita, precízny handling a extrémne vysoká jazdná stabilita na každom povrchu ho pasujú na nespochybniteľného lídra svojej triedy.

BMW X3 M40i(2)(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–8,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 188–193

Read more

ZÁRUKA PODSTATNE ZVÝŠENÉHO ADRENALÍNU.

ZÁRUKA PODSTATNE ZVÝŠENÉHO ADRENALÍNU.

Nekompromisná sila a čistá akcelerácia. Radový benzínový 6-valec M Performance TwinPower Turbo v BMW X3 M40i katapultuje vozidlo z nuly na stovku v pozoruhodnom čase 4,8 4,9 sekundy. Maximálny krútiaci moment 500 Nm a priame reakcie motora vyprodukujú úplne nový jazdný zážitok. Vrátane bezprecedentných návalov adrenalínu.

Read more

PRE KAŽDÚ VÝZVU.

PRE KAŽDÚ VÝZVU.

Silné, dynamické a dych vyrážajúco agilné. BMW X3 M40i vám poskytne jazdné zážitky, ktoré kombinujú čistý výkon s intenzifikovanou radosťou z jazdy. Zážitky, optimalizované na zvládnutie každej výzvy. Všetky komponenty tohto vozidla sú systematicky vytvorené pre vysoký výkon. Vynikajúce reakcie riadenia, ostro naladený M Šport podvozok a extrémne dynamický pohon všetkých kolies prenesú pozoruhodnú silu motorov na každý povrch, za každých okolností. A ak je to potrebné, M Šport brzdy túto koncentrovanú silu zastavia na minimálnej dráhe. Zažite vysoko precízny handling a maximálnu trakciu.

Read more

VZRUŠUJÚCI POHĽAD.

BMW X3 M40i okamžite očarí svojou signatúrovou farbou Cerium Grey, vyhradenou exkluzívne pre automobily M Performance. Ďalšími inšpiratívnymi prvkami sú markantné predné partie s výraznými obličkami v spracovaní Cerium Grey a zväčšené vzduchové vstupy. Zadné partie vzbudia obdiv koncovkami výfuku na oboch stranách v spracovaní Black Chrome. Zavŕšením celkovo vzrušujúceho dojmu sú vonkajšie zrkadlá vo farebnom akcente a exkluzívne 21-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 718 M.

EXKLUZÍVNY DIZAJN INTERIÉRU BMW X3 M40I.

Interiér BMW X3 M40i je vyjadrením nekompromisného výkonnostného štandardu. Už skôr, než nasadnete, vám exkluzívne prahové nástupné lišty s označením M Performance naznačia prítomnosť športovej DNA v tomto vozidle. Kokpit orientovaný na vodiča uchváti minimálnymi vzdialenosťami medzi volantom a ďalšími dôležitými ovládacími prvkami. Na ultra modernom prístrojovom paneli s digitálnym označením modelu sa vodičovi zobrazia všetky relevantné informácie. Športové sedadlá čalúnené ušľachtilou kožou budú neustálym zdrojom inšpirácie, vďaka ich dokonalej ergonómii a elegantnej športovosti.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

BMW MPerformance

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

M Performance automobily svojím prepracovaným dizajnom prezentujú nezameniteľný štýl, kombinovaný so špičkovou športovosťou a ohromia vás silou svojho pohonu, ktorý je vrcholom pre každý modelový rad. Navyše, svoju vzrušujúcu dynamiku produkujú bez obetovania komfortu jazdy. Také sú automobily BMW M Performance. Ich motto: Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Read more

OBRÁZKY A VIDEÁ.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.