Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (35i)

225 (306)/5 800 – 6 400

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek. (35i)

5.5

Max. rýchlosť v km/hod. (35i)

247

Kombinovaná spotreba v l/100 km (35i)

8.3

BMW X4 je neprehliadnuteľné vždy a všade. Extrovertný dizajn kombinuje štýlovosť s výkonnosťou a spája dva prvky, ktoré v tomto segmente nikdy predtým spojené neboli: pre modely radu X typickú mohutnosť s estetikou klasického kupé. Motory BMW TwinPower Turbo a štandardná výbava s prvkami, ako sú variabilné športové riadenie či Performance Control, sú dôkazom impulzívneho charakteru vozidla BMW X4.

STREDOBOD ZÁUJMU AKO ŠTANDARD.

Dizajn BMW X4.

Jedinečný vo svojej triede: BMW X4 spája estetiku kupé s dynamickou výkonnosťou modelov BMW radu X.

Dizajn.

Jedno vozidlo, jeden štýl. Výrazné a osobité. Kombinácia dynamických línií BMW X4 vytvára siluetu typickú pre kupé a zároveň zvýrazňuje široké boky a pevný postoj modelov radu X. Dvojitá bočná línia robí toto SAV nezameniteľným. Súčasťou doplnkového balíka M Šport sú mohutné vzduchové vstupy a 20-palcové disky M z ľahkej zliatiny, ktoré dopĺňajú športový vzhľad vozidla. Aj interiér tohto modelu BMW vyžaruje nefalšovanú sebadôveru.

Jazdná dynamika.

Stačí jemne stlačiť plynový pedál a s BMW X4 sa ocitnete v inom svete. 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport naplno využíva potenciál motorov: BMW X4 xDrive35d zrýchli z 0 na 100 km/hod. za 5,2 sekundy. Inteligentný systém pohonu všetkých štyroch kolies BMW xDrive prenáša výkon na cestu s vynikajúcou trakciou. Štandardné vybavenie zahŕňa aj variabilný posilňovač riadenia a systém Performance Control.

Línie a výbava.

Keď sa na scéne zjaví BMW X4, predstavenie sa môže začať. Jeho výkon sa stáva vaším výkonom. Prispôsobte si osobnosť auta svojim túžbam a potrebám. Chceli by ste ešte viac zdôrazniť gény modelov radu X? Alebo vyzdvihnúť dynamickú stránku BMW X4? S výbavou xLine, balíkom M Šport a originálnym príslušenstvom BMW ste je režisérska stolička vaša.