CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

Služby a aplikácie BMW ConnectedDrive vo vozidle BMW X4.

Presvedčivé, priame a všestranné – také je BMW X4 a také sú aj služby a aplikácie BMW ConnectedDrive. Táto výbava vám prináša najnovšie možnosti z oblasti komunikácie, informácií a zábavy. Ktoré z nich sú tie najlepšie? To záleží len na vás.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BLUETOOTH OFFICE.

Bluetooth Office umožňuje využiť čas strávený vo vozidle čo najefektívnejšie. Cez zariadenia kompatibilné s rozhraním Bluetooth si dokážete organizovať každodennú prácu aj priamo za volantom. E-maily, termíny stretnutí, úlohy a textové správy sa zobrazia na ovládacom displeji alebo ich hlasový modul prehrá nahlas cez reproduktory. Zobraziť sa dajú aj položky kalendára z mobilného telefónu Apple iPhone cez aplikácie BMW. Zoznam všetkých kompatibilných mobilných zariadení je k dispozícii na www.bmw.com/bluetooth.