CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

Služby a aplikácie BMW ConnectedDrive vo vozidle BMW X4.

Presvedčivé, priame a všestranné – také je BMW X4 a také sú aj služby a aplikácie BMW ConnectedDrive. Táto výbava vám prináša najnovšie možnosti z oblasti komunikácie, informácií a zábavy. Ktoré z nich sú tie najlepšie? To záleží len na vás.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services predstavuje základ pre celú širokú paletu inteligentných systémov a funkcií z oblasti informácií, zábavy a služieb BMW ConnectedDrive, vo vozidle, priamo na cestách.


Patria sem aktuálne, miestne relevantné informácie o počasí, správy, online vyhľadávanie cez Google™ a kancelárske funkcie. Okrem toho je tiež možné zostaviť si v menu systému ConnectedDrive individualizované služby, napríklad webkamery, parkovacie informácie či cestovného a hotelového sprievodcu, prístupné priamo z vozidla, bez nutnosti použiť smartfón. Tento prvok výbavy zároveň zaistí bezpečný a neobmedzený prístup k vybraným smartfónovým aplikáciám. Doplnková výbava ConnectedDrive Services umožňuje prístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, v ktorom je možné kedykoľvek si objednať služby a aplikácie podľa individuálnych požiadaviek. Výbava ConnectedDrive Services ponúka podstatne viac podobných možností, ktoré vám spríjemnia jazdu a cestovanie vo vašom BMW. *

 

*Presné informácie o dostupnosti a rozsahu služieb a funkcií na Slovensku vám poskytne váš autorizovaný predajca BMW.

  • Príprava pre Apple CarPlay®.

    Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje, v závislosti od konkrétnej výbavy vo vozidle, zobraziť a ovládať bežným spôsobom, napríklad pomocou dotykového užívateľského rozhrania systému iDrive, alebo hlasového ovládania (svetovými jazykmi), obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

    * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

MUSIC ENTERTAINMENT.

Na cestách so svojím BMW toho môžete zažiť naozaj veľa. A pretože správny hudobný podklad premení každú cestu na dobrodružstvo, k dispozícii máte aplikácie, ktoré v každej situácii prehrajú tú správnu skladbu. Vďaka tomu si teraz, či už idete do práce, na nákupy, alebo na výlet či dovolenku, môžete vytvoriť svoju vlastnú rozhlasovú stanicu a vybrať si z množstva audio kníh alebo si pustiť svoju obľúbenú hudbu priamo do svojho BMW, vďaka doplnkovej výbave ConnectedDrive Services.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

Funkcia BMW Car Hotspot z originálneho príslušenstva BMW umožní vašim spolujazdcom prístup na internet zo smartfónu, tabletu alebo laptopu aj počas jazdy. Inštalácia prístupového bodu cez snap-in adaptér v stredovej lakťovej opierke je rýchla a jednoduchá. K vysokorýchlostnému internetu sa môže pripojiť až osem zariadení súčasne pomocou nového LTE (Long Term Evolution) štandardu bezdrôtovej komunikácie. Wi-Fi vo vašom BMW umožní rýchly prenos dát, lepší príjem signálu, nižšie elektromagnetické vyžarovanie a dlhšiu výdrž batérie. Dá sa použiť približne 30 minút aj mimo vozidla.

BLUETOOTH OFFICE.

Bluetooth Office umožňuje využiť čas strávený vo vozidle čo najefektívnejšie. Cez zariadenia kompatibilné s rozhraním Bluetooth si dokážete organizovať každodennú prácu aj priamo za volantom. E-maily, termíny stretnutí, úlohy a textové správy sa zobrazia na ovládacom displeji alebo ich hlasový modul prehrá nahlas cez reproduktory. Zobraziť sa dajú aj položky kalendára z mobilného telefónu Apple iPhone cez aplikácie BMW. Zoznam všetkých kompatibilných mobilných zariadení je k dispozícii na www.bmw.com/bluetooth.