NOSITEĽ POKROKU.

BMW X5.

NOSITEĽ POKROKU.

BMW X5.

NOSITEĽ POKROKU.BMW X5.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (50i)

330 (450)/5500–6000

Kombinovaná spotreba v l/100 km (50i)

9,6–9,7

Emisie CO2 v g/km (50i)

224–226

Objem batožinového priestoru

650–1870

BMW X5 vo svojej tretej generácii opäť prekonáva vlastné štandardy – ako Sports Activity Vehicle (SAV), ktoré poskytuje mimoriadny luxus vo všetkých oblastiach, v ktorých sú kladené tie najvyššie nároky. Garanciou toho je rozsiahla ponuka inteligentných technológií, ktoré vynášajú efektivitu, jazdnú dynamiku, komfort a všestrannosť na celkom novú úroveň – na ceste aj v teréne.

Objavujte BMW X5 s technológiou eDrive

Jazdná dynamika.

Jazdná dynamika BMW X5 vám prinesie radosť z jazdy vždy, keď si sadnete za volant – s každým zatočením a pri každej rýchlosti. Asistenčné systémy vodiča zaručujú dokonalý kontakt s jazdným povrchom, či už v úzkych zákrutách, na strmých svahoch či pri vysokých rýchlostiach.
Read more

Komfort.

Radosť z jazdy je aj otázkou komfortu. V BMW X5 si vždy vychutnáte maximálny komfort sedenia, dokonalú hudbu a tú najlepšiu zábavu.
Read more

Dizajn.

Silný charakter je okamžite rozoznateľný. Už od prvého okamihu, kedy sa naň pozriete, BMW X5 uchváti vašu pozornosť – a udrží si ju. A keď doň nastúpite, vychutnáte si každý kilometer v tom najkvalitnejšom kokpite. Napríklad zvýšená pozícia sedenia poskytuje optimálny výhľad na cestu pred vami – a na vysokokvalitné materiály interiéru.
Read more